Włochy 2-1 Norwegia, jaki stawiacie wynik???

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Włochy - Norwegia, jaki stawiacie wynik???

Czas głosowania minął 05 września 2004, 11:37

1-0
3
8%
2-0
4
10%
2-1
22
56%
1-1
1
3%
0-1
0
Brak głosów
1-2
2
5%
inny wynik
7
18%
 
Liczba głosów: 39
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 22:51

Bardzo dobrze ze wygrali pierwszy mecz.
To jest naprawde wazne dla zespolu, zeby miec mobilizacje na kolejne.
Miejmy nadzieje ze bez problemu wyjdą z grupy.

A kontuzjowanym i nieobecnym zycze powrotu do zdrowia i do kadry.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 22:55

Jak się okazało, dokładnie tak właśnie postawiłem 2-1 :D Szkoda tej bramki strzelonej przez Norwegów, taki szczurek, który odbił się nad ręką Gigiego :? Co do Alexa: trochę się niepokoję, ale mam nadzieję, że Lippi da mu jeszcze szansę. A propo: brawo papcio Marcello za pierwsze zwycięstwo, jako selekcjoner Włoch, tak trzymać :-D


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 23:00

Pawciosss pisze:Mikuś w pierwszym składzie
A co Cie obchodza pilkarze Fiory :twisted: .

Meczyk byl ogolnie slaby. Wlosi cisneli caly czas, brakowalo szczescia. Z dobrej strony pokazal sie De Rossi, po padace jaka zaprezentowal w meczu z Argentyna, na olimpiadzie, okazalo sie, ze cos potrafi. gilardino zawiodl na calej linii. A bohater miejscowych kibicow, Luca Toni zrobil swoje, ale nie jestem pewien czy to jego bramka :D .
Tak przy okazji, Corradi to zupelna pomylka, tak jak jego kumpel z Lazio, Favalli :D .


MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 09:49

Lizard King pisze:Jak się okazało, dokładnie tak właśnie postawiłem 2-1 :D Szkoda tej bramki strzelonej przez Norwegów, taki szczurek, który odbił się nad ręką Gigiego :? Co do Alexa: trochę się niepokoję, ale mam nadzieję, że Lippi da mu jeszcze szansę. A propo: brawo papcio Marcello za pierwsze zwycięstwo, jako selekcjoner Włoch, tak trzymać :-D
A gdzie oglądałeś :?:

Pierwsze zwycięstwo pod wodzą MARCELLO LIPPIEGO.Tylko szkoda straconej bramki(na dodatek w 1 minucie :? ) ale najważniejsze że wygraliśmy.


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 10:26

Bramke zdobył Toni. Mecz był ze wskazaniem dla Włochów bo praktycznie to oni atakowali a Norwegowie bronili sie całą drużyną. Aha i zgodze sie z przedmówcą że Favalli i Corradi to jakaś pomyłka


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 11:15

Ehhh...pomyliłem się, stawiałem 1-0 dla Italii :P ...Włosi musieli się sporo napocić, żeby wygrać z Norwegią :? .Nie mogą tak szybko tracić bramek.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 11:42

Meczu nie mialem okazji widzieć. Cóż mogę powiedzieć.
Cieszy zwycięstwo na sam początek. Graliśmy jednak w dosyć osłabionym składzie.
Widać, że Lippi dopiero buduje kadrę, i czeka go jeszcze długa droga by w pełni wykrystalizować skład.
Nie jest źle. Jak wrócą podstawowi zawodnicy, Marcello będzie miał już większe pole manewru.


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 14:31

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Jak wrócą podstawowi zawodnicy, Marcello będzie miał już większe pole manewru.
Na mecz z Moldawia moze nie wrocic Totti. "Gwiazdka" Romy symuluje kontuzje kostki. Lippi nakazal mu stawic sie przed lekarzami reprezentacji. Jezeli okaze sie, ze Totti jest zdrowy, to albo zagra albo Lippi, mam nadzieje, nie bedzie bral go pod uwage w najblizszych meczach. Co ten czlowiek wyrabia, nie miescie sie w pale. Moldawia nie jest wymagajacym przeciwnikiem, wiec nie chce mu sie grac. Wedlug mnie reprezentacja italii poradzi sobie bez niego. Na euro pokazal jaki z niego gracz. Licze na meska decyzje Lippiego, szczegolnie, ze do bram kadry dobija sie kilku graczy, ktorzy moga romaniste zastapic. Miki czy Cassano moga z powodzeniem grac zamiast niego. Wraz z przyjsciem do kadry naszego bylego trenera, skonczyla sie pewna epoka i kilku graczy nie ma juz czego szukac w squadra azzurra. Mimo, ze Totti nie jest jakos specjalnie zaawansowany wiekowo, druzynie nie jest juz potrzebny i mozna spokojnie grac bez niego.


Szczena

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 19:10

Dionizos pisze: Wraz z przyjsciem do kadry naszego bylego trenera, skonczyla sie pewna epoka i kilku graczy nie ma juz czego szukac w squadra azzurra.
Dokładnie, w tym gronie znajduje się także wasz "boski" Alex, nie żebym był jakś złośliwy, taka jest poprostu prawda, w reprezentacji nie ma miejsca dla ludzi pokroju Del Piera no chyba że wróci mu stara forma ale to już raczej nierealne.Del poprostu się już wypalił, a w reprze muszą powoli wdzierać się młodz utalentowani piłkarze np.Cassano.

Co do meczu: nic wielkiego nie moge powiedziec gdyz nie oglądałem.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 20:08

Szczena pisze:
Dionizos pisze: Wraz z przyjsciem do kadry naszego bylego trenera, skonczyla sie pewna epoka i kilku graczy nie ma juz czego szukac w squadra azzurra.
Dokładnie, w tym gronie znajduje się także wasz "boski" Alex, nie żebym był jakś złośliwy, taka jest poprostu prawda, w reprezentacji nie ma miejsca dla ludzi pokroju Del Piera no chyba że wróci mu stara forma ale to już raczej nierealne.Del poprostu się już wypalił, a w reprze muszą powoli wdzierać się młodz utalentowani piłkarze np.Cassano.

Co do meczu: nic wielkiego nie moge powiedziec gdyz nie oglądałem.
Nieprzeczę że masz racje, ale nie powiesz, że Pipa zasługuje na grę w kadrze. Dłuuga kontuzja i "podeszły" wiek - co za tym idzie, także forma pewnie nie ta 8)
Do spalonych Azzurrich uważam również, a może przede wszystkim Vieriego i Tottiego. Powiem tak, ADP, Pipa, Vieri i Totti to już gracze nie tego wieku i co najważniejsze, nie tej formy ...

Człon ataku reprezentacji na najbliższe lata to Gilardino, Miccoli, Cassano i Di Vaio.

Forza Azzurri !


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Szczena

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 22
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 20:46

Nieprzeczę że masz racje, ale nie powiesz, że Pipa zasługuje na grę w kadrze. Dłuuga kontuzja i "podeszły" wiek - co za tym idzie, także forma pewnie nie ta
Tak, oczywiście Pippo już nie nadaje się do reprezentacji, jest wolny, słaby technicznie jak i siłowo. Mimo, że jestem fanem Milanu to jakbym miał wybierać z dwojaga złego (Del,Pippo) to bym wybrał Del Piera gdyz jest to piłkarz który mimo słabej formy może coś wymyśleć na boisku, uderzyć celnie z dystansu czy tez rzutu wolnego.Oczywiście nie skreślam żadnego z tych piłkarzy gdyz wszystko zależy od ich formy, jeśli bedą grali dobrze to moga grać w reprze, ale jeśli nadal utrzynaja swoją dośc niską forme z ubiegłego sezonu to nalezy im podziękowac za to co zrobili dla Włoch i pożegnać.
Do spalonych Azzurrich uważam również, a może przede wszystkim Vieriego i Tottiego. Powiem tak, ADP, Pipa, Vieri i Totti to już gracze nie tego wieku i co najważniejsze, nie tej formy ...
Totti nie jest aż taki stary, to jest rocznik Nesty więc jeszcze troche może pograć.

Vieri i Totti, hm...?? Ten pierwszy sprawia wrażenie jakby nie chciało mu się juz grać, pałęta sie po boisku bezczynie zajmując miejsce młodym i utalentowanym zawodnikom jakich w Italii nie brakuje, ten drugi zaś nie jest taki słaby jak piszecie, dla mnie może on wrócić do Reprezentacji, ale pod kilkoma warunkami, po pierwsze niech nauczy się kultury, po drugie: on nie może być liderem i podporom repry, on nie może być piłkarzem na którego gra się wszystkie piłki. Po trzecie: nie może się tak panoszyć jak dotąd, że co to nie on gdyż w tej reprezentacj sa bardziej zasłużeni i owiele lepsi piłkarze niz on (Nesta, Buffon czy Cannavaro)


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 21:00

Szczena pisze:
Nieprzeczę że masz racje, ale nie powiesz, że Pipa zasługuje na grę w kadrze. Dłuuga kontuzja i "podeszły" wiek - co za tym idzie, także forma pewnie nie ta
Tak, oczywiście Pippo już nie nadaje się do reprezentacji, jest wolny, słaby technicznie jak i siłowo. Mimo, że jestem fanem Milanu to jakbym miał wybierać z dwojaga złego (Del,Pippo) to bym wybrał Del Piera gdyz jest to piłkarz który mimo słabej formy może coś wymyśleć na boisku, uderzyć celnie z dystansu czy tez rzutu wolnego.Oczywiście nie skreślam żadnego z tych piłkarzy gdyz wszystko zależy od ich formy, jeśli bedą grali dobrze to moga grać w reprze, ale jeśli nadal utrzynaja swoją dośc niską forme z ubiegłego sezonu to nalezy im podziękowac za to co zrobili dla Włoch i pożegnać.
Do spalonych Azzurrich uważam również, a może przede wszystkim Vieriego i Tottiego. Powiem tak, ADP, Pipa, Vieri i Totti to już gracze nie tego wieku i co najważniejsze, nie tej formy ...
Totti nie jest aż taki stary, to jest rocznik Nesty więc jeszcze troche może pograć.

Vieri i Totti, hm...?? Ten pierwszy sprawia wrażenie jakby nie chciało mu się juz grać, pałęta sie po boisku bezczynie zajmując miejsce młodym i utalentowanym zawodnikom jakich w Italii nie brakuje, ten drugi zaś nie jest taki słaby jak piszecie, dla mnie może on wrócić do Reprezentacji, ale pod kilkoma warunkami, po pierwsze niech nauczy się kultury, po drugie: on nie może być liderem i podporom repry, on nie może być piłkarzem na którego gra się wszystkie piłki. Po trzecie: nie może się tak panoszyć jak dotąd, że co to nie on gdyż w tej reprezentacj sa bardziej zasłużeni i owiele lepsi piłkarze niz on (Nesta, Buffon czy Cannavaro)
Vieri do reprezentacji ? uu nigdy więcej ...
Być moze było to spodowane taktyką trapattoniego, na Vieriego grało się wszystkie pilki bo byl najbardziej wysunięty. Ten oczywiście nie potrafil nad nią zapanowac i tylko wzdychał :evil: Te jego główki na euro 2004 kompletnie go u mnie skresliły. Boże ! nie chce nawet tego wspominać 8)

Nasuwa się pytanie - gdzie się podział Vieri z 1998, 2000, a nawet 2002 roku kiedy to szybki, ruchliwy i zwynny Vieri był postrachem bramkarzy. Aż chce się oglądac jego gole z WC 98, czy 2002 gdzie dwie bramki zdobył głową (widocznie jeszcze nie kanciatą 8) ) Vieri 98 to klasyk, gdzie jest on teraz ?

Jak już wspomniałem, wczesniej wymienieni piłkarze z kadrą powinni nie pożegnać. Oczywiście nie nagle, tylko z meczu na mecz ustępowac młodym - być zmiennikami.

Pozdrawiam :wink:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 22:44

pizmak pisze:
Lizard King pisze:Jak się okazało, dokładnie tak właśnie postawiłem 2-1 :D Szkoda tej bramki strzelonej przez Norwegów, taki szczurek, który odbił się nad ręką Gigiego :? Co do Alexa: trochę się niepokoję, ale mam nadzieję, że Lippi da mu jeszcze szansę. A propo: brawo papcio Marcello za pierwsze zwycięstwo, jako selekcjoner Włoch, tak trzymać :-D
A gdzie oglądałeś :?:

.
W domu :wink: , na RaiSport (bodajże)
Vieri do reprezentacji ? uu nigdy więcej ...
A może jednak tak...jeśli będzie przedstawiał się przyzwoicie w Serie A (brameczki), to czemu na niego ponownie nie postawić, hm :?: Ja byłbym skłonny dać mu jeszcze szansę...
Te jego główki na euro 2004 kompletnie go u mnie skresliły. Boże ! nie chce nawet tego wspominać
To zdumiewające, z jaką łatwością dochodził do sytuacji strzeleckich po dośrodkowaniach, ale jeszcze bardziej dziwiło mnie, dlaczego za każdym razem nie potrafił tego wykorzystać...
Pozdrawiam
Ja również :wink: :P


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2004, 19:18

Mecz był bardzo słaby, ale nie narzekajmy mogło być go, bo inne dobre drużyny nie zagrały "tak dobrze" jak Włosi. Wymęczone zwycięstwo, ale nie grał Alex więc teraz bedzie lepiej :wink:
(Zamknijcie tą ankiete bo już po meczu !!! Ale tu wszyscy dobrze typują 58% na 2-1 bravoo :D )


ODPOWIEDZ