Di Vaio kontuzjowany

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 17 marca 2003, 19:00

Mee_too pisze:dobrze ze tylko 25 dni :)
latwo sie domyslic ze teraz
znowu treze zlapie kontuzje :D
Czyli za 3 tygodnie atak juve :
ALEX I MARCO
Kolejny twój durnawy i jednocześnie bezsensowny żarcik .. czyś ty zwariował? Ja Treze lubię średnio, ale czemu mu życzysz kontuzji? Łatwo się domyślić? Może i łatwo jak ma się taki rozum jak ty, Trezeguet jest świetnym napastnikiem i w ogóle żadnemu, nawet z drużyny przeciwnej piłkarzowi nie można życzyć kontuzji, a ty tu naszemu Trezegolkowi to wyprawiasz. Chłopie, ja rozumiem że chodziło o żart, ale więcej tolerancji. Kontuzja to jest coś najgorszego dla piłkarza, zdrowie jest najważniejsze. Rozumiem, może i nie życzyłeś Treze kontuzji, ale z twojej domniemanej aluzji wynikało, że chciałbyś żeby tak się stało. Naprawdę tak bardzo nie lubisz treze :(


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2003, 19:35

juveluck pisze:nie zycz treze kontuzji Mee_too niech sie trzyma nie wiem czy w tym sezonie mieslismy przez jakis czas chciaz zdrowych wszystkich gracze
Nie zycze mu kontuzji , bron Boze !!
Ale to wynika z moich kalkulacji
NIgdy nie ma wszystkich zdrowych napastnikow :(


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2003, 19:38

Ravanelli pisze:
Mee_too pisze:dobrze ze tylko 25 dni :)
latwo sie domyslic ze teraz
znowu treze zlapie kontuzje :D
Czyli za 3 tygodnie atak juve :
ALEX I MARCO
Kolejny twój durnawy i jednocześnie bezsensowny żarcik .. czyś ty zwariował? Ja Treze lubię średnio, ale czemu mu życzysz kontuzji? Łatwo się domyślić? Może i łatwo jak ma się taki rozum jak ty, Trezeguet jest świetnym napastnikiem i w ogóle żadnemu, nawet z drużyny przeciwnej piłkarzowi nie można życzyć kontuzji, a ty tu naszemu Trezegolkowi to wyprawiasz. Chłopie, ja rozumiem że chodziło o żart, ale więcej tolerancji. Kontuzja to jest coś najgorszego dla piłkarza, zdrowie jest najważniejsze. Rozumiem, może i nie życzyłeś Treze kontuzji, ale z twojej domniemanej aluzji wynikało, że chciałbyś żeby tak się stało. Naprawdę tak bardzo nie lubisz treze :(
PRZECIEZ MU NIE ZYCZE KONTUZJI !!!!!!!!!!!
SAM JESTES DURNAWY I BEZSENSOWNY !!
JA GO LUBIE I NIE CHCE BY LAPAL KONTUZJE !!


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2003, 20:21

Teraz napewno kilka szans dostanie Salas i przekona nas o swoim wielkim talencie. Moze sie w koncu rozstrzela:]


Waca
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2003, 20:41

co do salasa to z calym dla niego szacunkiem watpie zeby sie rozstrzelal :cry:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2003, 21:01

I zaraz wpadnie Ravanelli i bedzie ze zle zyczysz Salasowi , dlaczego go tak nie lubisz, jak mozesz tak mowic itp .
A z tego co slyszalem to jednak Salas odchodzi z Juve


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 17 marca 2003, 22:44

Mee_too pisze:I zaraz wpadnie Ravanelli i bedzie ze zle zyczysz Salasowi , dlaczego go tak nie lubisz, jak mozesz tak mowic itp .
A z tego co slyszalem to jednak Salas odchodzi z Juve
Porąbało cię? Za co? Ty napisałeś aluzję, z której wynikało że chciałbyś żeby Treze doznał kontuzji. Juveluck napisał, że wątpi by Salas się rozstrzelał i ma rację .. czego ty chcesz?? Poza tym fajne ty masz kalkulacje ... i w dodatku teraz się skapnąłeś że odchodzi z Juve .. ty to jesteś jak bomba z opóźnionym zapłonem a raczej bombka .. ale nie chcę się z tobą kłócić. Jest dużo napastników w Juve - Olivera, Treze, Del Piero, Di Vaio, Zalayeta, Salas .. licząc oczywiście i tych z kontuzjami.


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2003, 22:56

Wiedzialem ze salas odchodzi juz wczesniej,
I nie jestem zadna bombka z opoznionym rozwojem
Kibicujemy jednemu klubowi wiec zaprzestan docinek,
To i ja nie bede sie odzywal na twoj temat
( panie nabijacz postow )


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 marca 2003, 09:00

Mee_too pisze:Wiedzialem ze salas odchodzi juz wczesniej,
I nie jestem zadna bombka z opoznionym rozwojem
Kibicujemy jednemu klubowi wiec zaprzestan docinek,
To i ja nie bede sie odzywal na twoj temat
( panie nabijacz postow )
Sam jesteś nabijaczem postów ty matole czy ty w ogóle widziałeś moje wypowiedzi? Właśnie w tej chwili dwa razy napisałeś nie mal ten sam text, a i twoje wypowiedzi są krótkie i beznadziejne - odwal się, sam jesteś nabijaczem BEZSENSOWNYCH postów, a ja po prostu staram się dużo wypowiadać na jakiś temat i tyle. Czasami krótko jak trzeba, czasami rozwiniętym textem jak trzeba. I ty się odczep, bo to ty jesteś żenującym nabijaczem


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2003, 13:12

wieceico dajcie se spokuj zachowujecie sie jak dzieci jeden zwala na drugiego wyluzujcie troche :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 marca 2003, 15:08

juveluck pisze:wieceico dajcie se spokuj zachowujecie sie jak dzieci jeden zwala na drugiego wyluzujcie troche :!:
W porządku .. rzeczywiście, gadanie z takim może być śmieszny ... pęx ... wyluzowałem :D


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2003, 15:20

Jestes tak glupi i tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ze wstyd ze kibicujesz takiem <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> klubowi. I najlepiej by bylo gdybys wypie...... z tego fora.
panie nabijacz postow
A zreszta to jestes tak zalosny ze wiecej na twoje posty nie bede odopowiadal
panie nabijacz postow


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 marca 2003, 15:44

panowie panowie uspokujcie się :!: to nie jest miejsce na kłutnie :!: jak macie ze sobą jakieś porachunki to piszcie sobie na privatach, albo najlepiej nic nie piszcie :!:


Juve4ever

gg 3417094
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 marca 2003, 16:28

Powiem tylko tyle !! Nie wiem dlaczego ale trzymam strone ( o ile to mozna nazwac trzymaniem strony) Mee_too !! Sorki Ravanelli ale ja zbytnio za Toba nie przepadam !! Nie odpowiadaj na ten post ; zostaw opinie dla siebie !! Odkad na nasze forum zawital pan Ravanelli forum zaczelo sie robic nie ''nerwowe'' !! Tak samo na czacie :
-jego opisy poszczegolnych pilkarzy (nie nie jestem zazdrosny !! Spoko ze tyle wiesz ale zostaw to dla siebie !! Wporzo wiesz wszystko !! )
-wyzywania typu ''idz stad'' na kibica o nicku Vieri albo ForzaInter(dokladnie nie pamietam ale cos w tym stylu)
-opowiadanie jak to bedzie w meczu Depor albo Basel albo Mlan albo ktos tam typu : ''w 10 min tralalalala zdobedzie bramke itp ...
To tyle przypominam ze nie musisz na ten post odpowiadac i opinie tak jak juz wyzej napisalem zostawic dla siebie !! Forza Juve !!


Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 marca 2003, 18:51

ToMeK pisze:Powiem tylko tyle !! Nie wiem dlaczego ale trzymam strone ( o ile to mozna nazwac trzymaniem strony) Mee_too !! Sorki Ravanelli ale ja zbytnio za Toba nie przepadam !! Nie odpowiadaj na ten post ; zostaw opinie dla siebie !! Odkad na nasze forum zawital pan Ravanelli forum zaczelo sie robic nie ''nerwowe'' !! Tak samo na czacie :
-jego opisy poszczegolnych pilkarzy (nie nie jestem zazdrosny !! Spoko ze tyle wiesz ale zostaw to dla siebie !! Wporzo wiesz wszystko !! )
-wyzywania typu ''idz stad'' na kibica o nicku Vieri albo ForzaInter(dokladnie nie pamietam ale cos w tym stylu)
-opowiadanie jak to bedzie w meczu Depor albo Basel albo Mlan albo ktos tam typu : ''w 10 min tralalalala zdobedzie bramke itp ...
To tyle przypominam ze nie musisz na ten post odpowiadac i opinie tak jak juz wyzej napisalem zostawic dla siebie !! Forza Juve !!
Dobra rozumiem! Sorry że odpowiadam, ale wcale się nie gniewam, jak mnie nie lubisz to cóż na to poradzić!? Ty wiesz że mimo że za mną nie przepadasz jak powiedziałeś, ja nawet cię lubię. Jesteś spox, jeden z piątki moich ulubionych forumowiczów, można się na tobie wzorować. Na czecie nie robię opisów piłkarzy ... co do Mee_Too, nabijacza bezsensownych postów nie chce się wypowiadać, bo to żenada .. te dziecko jest żenujące, co tu gadać. ToMeK jesteś wporzo ... nie traktuj tego jako podlizywanie, ale mówię co sądzę. Poza tym czytałem na jednej stronie że Marco Di Vaio interesuje się .. Bayern Monachium i Manchester United. Jednak to są tylko plotki, wątpię czy ten piłkarz przejdzie do któregoś z tych dwóch zespołów, finalistów LM 1998/99. W końcu Di Vaio dopiero co przyszedł do Juve (w końcu przed sezonem) i ma jeszcze długo ważny kontrakt. Poza tym szkoda że Di Vaio będzie pauzować trzy tygodnie :( ale to da szansę innym .. obok Treze najprawdopodobniej będzie występować Salas .. oczywiście dopóki wróci Del Piero. Rywalem Salasa do gry z Treze w ataku jest były gracz Sevilli, Urus Marcelo Zalayeta.


ODPOWIEDZ