Dariusz Michalczewski - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Logan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 86
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2003, 23:54

no chyba cała polska teraz płacze :cry: oszukali go !!!!!!!! te północno amerykańskie świnie poprostu wychujali nam mistrza !!!!!!


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Forza Juve
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 15:01

skandal, tak nie może być :!: co Ci sędziwie tak nie lubią polaków, najpierw Zegan , teraz Darek :!: mysle ze szybko dojdzie do rewanżu i odzyska pasy mistrzowskie, ale juz potem chyba nie na długo :cry: szkoda że w taki momencie przegrał, jak juz powolij kończył kariere i nie miał porażki :cry:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 15:05

oni poprostu nie chcieli żeby pobił ten rekord, a Darek prawie go zabił na tym ringu, juz ledwo sie na nogach trzymał :!: skandal


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 15:11

Ci sędziowie zawsz są przeciwko Polakom.
1. Dlaczego dwóch sędziów było z Amryki północnej(USA i Kanada), przecież Meksyk też leży na północy. Zresztą ci sędziowie przesądzili o porażce Michalczewskiego.
2. Darek przecież cały czas go spychał do rogów, a pozatym Gonzalez ledwo chodził po tym ringu po ciosach Michalczewskiego, a i jeszcze jedno on bardzo brzydko walczył, czsami wydawało się że Julio jest zboczony, bo albo zginał się mu do pasa (może chciał się zabawić w Taysona tylko coś innego chciał mu odgryźć...), i co raz się wieszał na Darku.
3. To że nasz bokser powinien wtgrać było oczywiste, nawet po reakcji kibiców którzy już triumfowali jeszcze przed końcem walki.

Werdykt można określić jednym słowem: SKANDAL!!!!!!!!!!

Może i oficjalnie nie jest mistrzem, ale w sercach kibiców jest mistrzem.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 15:31

Jako że zamknięto TYLKO mój temat, mimo że są aż 4 tematy na ten temat to wkleje Was linki tutaj...obczajcie sobie, kupa śmiechu :lol:

http://hybrid.art.pl/~sic/rip/nekrolog. ... merykanski

http://hybrid.art.pl/~sic/rip/nekrolog. ... Kanadyjski


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 15:58

jak dla mie szok :shock: :shock: :shock: :shock: . Byłem pewien jeszcze zanium ogłosili wynik że Darek wygra na punkty. Stało sie inaczej. Wielka szkoda. Darek mógłby przejść do historii jako jeden z najlepszych pięściarzy. I tak jest najlepszy.


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 16:12

Ja tam się boksem nie interesuję ,ale z ciekawości oglądnąłem sobie tten pojedynek.Nie wiem czy Michalczewski był rzeczywiście lepszy, kila rund miał znakomitych (w pewnym momencie myślałem że znokautuje Cesara),a le i michalczewski dostał też kilka ray porządnie po gębie.Nie znam się na punktacji ,ale u mnie na punkty byłby remis z lekkim wskazaniem na Michalczwskiego.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2003, 16:46

a tak na niego liczylem, ale to nie do niego powinienem miec pretensje bo walka byla wygrana na 100% to wszystko przez sedziów :evil: :!:


non mollare mai
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 937
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 15:50

Bezsens Michalczewski wygrał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I każdy o tym wie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dawniej Virus[Mauro].
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 17:25

Oj niezły skandal :? Darek wyraźnie wygrywał na pkt. Jestem bardzo zaskoczony wynikiem sędziów :evil: Tylko ..Niemiec punktował na Tigera. Cholera to jesgo 1 porażka :(
Przecież ten koleś już ,,pływał po ringu''. Ahhhh to jest niesprawiedliwy sport. A najabardziej nielubię jak oni tak się do siebie ,,kleją''. No panownie ale bo isę bijemy albo przytulamy... :? :D


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 17:45

Wiecie co..... :? :?

Luknijcie tu...

http://www.boxingforum.pl/viewforum.php?f=2

Widze ze po obejżeniu przez kibiców walki raz jeszcze wiekszosci wyszło ze jednak gonzales..Mchalczewski dużo machał ale mniej trafiał, w przeciwieństwie do Gonzaleza. Nie wiem już co myśeć :?

Dla mnie tygrys wygrał


Gofer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 64
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 18:51

Jaro pisze:NIEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!

To niemożliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!

SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy sędziowie byli ślepi??????????????

Gonzales ledwo trzymał się na nogach!!!!!!!!!!!!!


Czemu było dwóch sędziów z Ameryki Północnej????????

po prostu sędziowali "na swojego"


DARIUSZ I TAK JESTEŚ NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOKŁADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


.::WWW.JUVENTUSTURYN.COM::. - POLSKI SERWIS STAREJ DAMY
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 19:56

Grrrrr....ale sie wkurzyłem. Miało byc tak pieknie a bylo jak w koszmarze...po ostaniej rundzie juz sie cieszyłem a tu taka (bardzo niemiła) niespodzianka :evil: :evil: :evil: . Normalnie brak mi slow. Moje zdanie na pewno nie jest obiektywne, ale dla mnie Tiger wyrał...moze nie az tak zdecydowanie, ale jednak :!:


mazi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2003
Posty: 13
Rejestracja: 13 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2003, 20:00

to skandal co zrobili sedziowie na walce tigera!!!! przecierz wygral wyraznie!!! czy oni sa slepi!!! FORZA JUVENTUS!!!!!!!!!!!!!!! :evil:


mazi
kimlady

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 6
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2005, 23:41

Fabrice Tiozzo obronił tytuł mistrza świata federacji WBA w wadze półciężkiej. W Hamburgu Francuz pokonał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Dariusza Michalczewskiego.


To druga porażka polskiego boksera w jego 50. walce w karierze. Poprzednio "Tygrys" przegrał 16 mesięcy temu z Meskykaninem Julio Cesarem Gonzalesem, tracąc wtedy tytuł mistrza świata.

(INTERIA.PL)

Szkoda że Darek przegrał, ale wiek robi swoje i uważam że powinien zakończyć już karierę po to aby nie było z nim tak jak jest teraz z Holyfieldem, który ciągle przegrywa.


ODPOWIEDZ