Olimpiakos 1- 2 JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 09:48

A zgadnijcie co powiedzial Pavel po meczu. Mianowicie rzekl, ze nie jest zadowolony ze swojej postayw i musi jeszcze duzo nad soba pracowac. Ha! To sie nazywa profesjonalizm.
Jakby jakis polski zawodnik strzelil takie dwie bramki w meczu CL to juzby sie unosil duma a dziennikarze od razu chcieliby go powolac do kadry! Gosciu by mial spokoj przez pol roku.
Ale widac ze PAvel nie patrzy na bramki tylk ona caloksztalt wystepu. Nie podobalo mu sie i chce pracowac jeszcze wytrwalej. BRAVO!! To cenię w piłkarzach (jesli jeszcze jest ktos tak zaciety w pracy nad sobą jak Nedved?)...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 10:09

Obejrzałem trochę skrótu na TVP2 no i: stracona bramka była głupia, piłka tak wolno leciała, że Legro miał dużo czasu, aby się do niej ustawić. Nawet Buffon się spodziewał że Legro tą piłkę wybije. Szkoda. Dobrze że mieliśmy Montero, bo w obronie wymiatał. Zdaje się że szalał całkiem nieźle Davids. Z komentarzy na eurosport.com wynika że Miccoli też nieźle pocinał. Ale Nedved - tu nie trzeba komentarza, zresztą nie ma takich słów na określenie jego gry. A już druga bramka to była klasa sama dla siebie. W studiu siedział taki miły łysy pan :-D chyba z Piłki Nożnej, fajnie to podsumował: Nedved jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie i (tu trochę przekręcę jego słowa, ale jestem pewien że właśnie to chciał powiedzieć, tylko mu nie wypadało w telewizji takich słów używać :lol: ) niech ich wszyscy diabli wezmą jeżeli on nie dostanie wszystkich możliwych nagród, na czele ze Złotą Piłką. :-D


Obrazek
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 10:42

ja to bym sobie obejrzal jakies bramki z tego i innych meczy !!! :D


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 10:47

PABLO pisze:ja to bym sobie obejrzal jakies bramki z tego i innych meczy !!! :D
Jeżeli masz Eurosport, to w piątek będą skróty, tylko nie pamiętam o której. Z każdego meczu przynajmniej godzina.


Obrazek
piteRTS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2002
Posty: 25
Rejestracja: 08 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 11:04

Wygraliśmy i juz jedną noga jesteśmy w następnej fazie rozgrywek :-D ,a gra Nedveda była super wczoraj a druga bramka rewelacyjna, oby jeszcze jak najszybciej wrócił Alex i wtedy będziemy jeszcze silniejsi.

FORZA JUVE!!!!


bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 11:14

RadeKas pisze:Udalo sie. Nedved bohaterem. Dwie jego bramki daly nam upragnione 3 punkty. Szkoda ze Real Sociedad tez wygral. Teraz czekaja nas 2 mecze z nimi wlasnie o pierwsze miejsce w grupie. FORZA JUVEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sprawdza sie ze podczas nieobecnosc Alexa, Pavel gra na 200% :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:.

ps. Po takim meczu Zlota Pilka dla Nedveda. Nie zaden Maldini czy realowcy tylko wlasnie Pavel na nia zasluguje najbardziej.
Święte słowa z tą Złotą piłką!!!


JUVE RULLEZ!!!
Obrazek
Zielarz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 września 2003
Posty: 15
Rejestracja: 06 września 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 12:35

Dziekujemy Pavel za dwie brameczki i 3 ptk. Ale ci z polsatu sport mnie wkurzyli w wszyskich meczach 4-5 minutowe skroty a Juve- olimpacos tylko brameczki pokazali no ale za to jakie.


Juve the best football club in the world!!!
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 13:22

Zielarz pisze:Dziekujemy Pavel za dwie brameczki i 3 ptk. Ale ci z polsatu sport mnie wkurzyli w wszyskich meczach 4-5 minutowe skroty a Juve- olimpacos tylko brameczki pokazali no ale za to jakie.
No ci z polstau to są ....,.....,..........i........ . I jeszcze powiedzieli, że te bramki były fartowne bo bramkarz słaby. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ale my i tak jesteśmy najlepsi. FORZA JUVE!!!!!!


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 14:12

Nie ma to jak miec tak genialnego pilkarza jak Nedved
Cala druzyna pokazala charakter i za to ja lubie


FORZA JUVE
bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 14:13

ja bym się nie przejmował stylem. zwycięzców się nie rozlicza. apropos. jak mila ledwo męczy 1:0 to jest cacy. czas pokaze ze Juve jest najlepsze!


JUVE RULLEZ!!!
Obrazek
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 14:16

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Uffffff. Powiem 1 przykre ale szczere zdanie, fart i fuks... :? Tak tak mieliśmy naprawdę fuksa, Olimpiakos nas bardzo cisną ale to my zdobyliśmy 3 pkt :twisted:
Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa ale zmartwiony grą. Właściwie to możemy liczyć na Nedveda i Buffona przede wszystkim. A do zwycięstwa 2-1, nudzi mi się ten wynik, chciałbym pewnego zwycięstwa nad taką drużyną jak Olimpiakos. Nieździwię się jak Lippi niebędzie zbytnio zadowolony. No ale pozostaje się cieszyć, 3pkt, jadą do nas :twisted:


Skomentuje tak - szczescie sprzyja lepszym


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 14:19

Ja bym sie za bardzo nie cieszyl tym wynikiem. Kolejny mecz, w ktorym stracilismy bramke a uratowal nas geniusz Nedveda. Naprawde jezeli Juve ma tak grac dalej....to sorry, ale o zwyciestwie w LM mozemy pomarzyc. Nie widzialem calego meczu, ale skoro mowicie że Miccoli gral dobrze to jestem troche pocieszony! W nastepnych 3 meczach licze na wygrane po 3:0. A bramki Nedveda ... :shock: :shock: 8) .


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 14:48

Nie wiem czy widział ktoś gole Pavla ale to były cudne bramki, a szczególnie druga Pavel z za pola karnego udeży wspaniale pod poszeczkę oczywiście rzut wolny też był wspaniały w jego stylu po ziemi, oprucz tego były wspaniałe interwencje Montero który nie raz blokował strzały na bramkę Gigiego, Juve w pełni zasłużyło na to zwycięstwo, szkoda tylko że nie padła bramka po wspaniałym lobie Miccolego, piłka niestety trafiła w słupek.
A co do złotej piłki Pavel na nią w pełni zasługuje, nikt z trójki Maldini,Raul i Beckham.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 14:52

Martin pisze:(jesli jeszcze jest ktos tak zaciety w pracy nad sobą jak Nedved?)...
Jest aki jeden sportowiec nazywa się on Adam Małysz


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2003
Posty: 75
Rejestracja: 19 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 15:06

Faktycznie da sie zauwazyc, ze nie prezentujemy az tak wysokiego poziomu do jakiego jestesmy predysponowani. Licza sie jednak fakty.. wyniki.. a do tych juz nie mozemy miec zadnych pretensji. Jednak nie mozna popadac w jakis optymizm, poniewaz te nasze zwyciestwa sa na tzw. styku.. wystarczy, ze szczescie nas ominie i z dnia na dzien zaczna sie powazne problemy. Trzeba miec to na uwadze. Teraz musimy skupic sie na meczu z Sociedad.. ktory musimy koniecznie wygrac.


Rap, Maria, Przyjazn, Sex, JuVe ;)
Zablokowany