Serie A 15/16 (4): Genoa 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 13:12

Ja jestem ciekawy tego 4-4-2, na papierze fajnie to wygląda, tylko za Mandzu Dybala i jedziemy.

Byle wygrać.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 13:18

Warto zaznaczyc ze 11 jest juz dostepne od wczoraj na NC+ takze wreszcie mecz w TV:-)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 14:23

Po meczu z Chievo napisałem, że marzy mi się Cuadrado i A.Sandro na skrzydłach i masz!

Według mnie bardzo dobry pomysł, żeby A.Sandro grał jako lewy pomocnik, bo z przodu to jest dzik, a i w obronie jak będzie trzeba, Evrę wspomoże. Idealne 4-4-2 na ten moment to Hernanes za Pereyrę i Dybala za Mandżukica:

Morata - Dybala
A.Sandro - Pogba - Hernanes - Cuadrado
Evra - Chiellini - Bonucci - Lichtsteiner
Buffon

Pogba i Hernanes to nasi najbardziej uniwersalni pomocnicy. Dobrzy technicznie, potrafią odebrać, strzelić i zagrać fajną piłkę. Trochę brakuje im przeglądu pola, ale wymienialiby się z Khedirą i Marchisio.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2380
Rejestracja: 18 marca 2009
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 14:30

Niestety nie będę mógł obejrzeć pierwszego w tym sezonie meczu, ale liczę na 3 punkty.

Kiedy jak nie teraz ? Jesteśmy na pewno podbudowani po dobrym wyniku z ManCity, mam nadzieję na jakieś 0:2 i gola może Cuadrado :)

Forza :juve:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 10:11

Genoa u siebie to zawsze ciężki rywal. Tym bardziej, że biorąc pod uwagę nasze niepowodzenia wyczuli swoją szansę. Jestem pewien, że zagrają agresywnie i bez respektu za przykładem Udinese i Chievo, a my musimy zapomnieć o tym co było i na nowo budować swoją pozycję, tak jak za Conte w pierwszym sezonie. Pozytyw z tego taki, że teraz mecze ligowe Juve dostarczają więcej emocji ;)
Myślę, że nie obędzie się bez problemów, ale wygramy po podobnym meczu do tego z City, 1-2 lub 1-3 i będę usatysfakcjonowany.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 11:25

Jeśli tego nie wygramy, zacznie się straszna nerwówka. Rywale odskoczą, a my po 4. kolejkach będziemy mieli nadal 1 pkt albo 2. Jest to najczarniejszy scenariusz z możliwych i chyba mało kto w ogóle go bierze pod uwagę. Max musi rzucić na boisko najlepszy możliwy skład i nie ważne w jakim stylu, bo nie o niego teraz chodzi. Najważniejsze są punkty. Stawiam 0:1 po bramce Mandzukicia.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 11:32

3-1 dla nas, bramki Morata, Hernanes, Pogba. W meczu z City zespół się obudził, zawsze po takim przełomie gramy świetne mecze i tak będzie dzisiaj. Czuję to w kościach.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 11:35

mazi12 pisze:Stawiam 0:1 po bramce Mandzukicia.
Juve ciągle traci bramy, dziś pewnie też. Najważniejsze, by trafić o 1 więcej. Raczej na 100% będzie nerwowo, szczególnie przy ułomnym Giorgio


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 11:37

Najważniejsze jest zwycięstwo, nie liczy się styl - tylko częściowo jestem w stanie się z tym zgodzić. Jednak My to Juventus, więc musi być wysoka wygrana, która będzie dla innych sygnałem, że koniec forów, że Juve idzie po Scudetto.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 12:20

6 spotkanie w sezonie i 4 ustawienie.

Byle 3 punkty. W Genoi zawsze nam ciężko szło. Od Serie B. Trzeba zacząć gonić.


Obrazek
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 12:44

Jak to dziwnie wygląda Genoa wyżej w tabeli od Juve :angry: Mam nadzieję, że po meczu LM z Man City a dziś po wspomnianej Genoi wszystko już wróci na właściwe tory.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 12:48

annihilator1988 pisze:
mazi12 pisze:Stawiam 0:1 po bramce Mandzukicia.
Juve ciągle traci bramy, dziś pewnie też. Najważniejsze, by trafić o 1 więcej. Raczej na 100% będzie nerwowo, szczególnie przy ułomnym Giorgio
hola hola, w meczu z City jeden z najlepszych na boisku. To Bonucci dawał się robić jak dziecko. Może dla Giorgio mecz z City również będzie przełomowym?


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 13:12

Nic straconego jesli dzis wygramy.
Jedyna druzyna ktora musimy sie obawiac to Roma ale Rzymianie tez beda musieli zostawic duzo zdrowia w LM co napewno bedzie mialo wplyw na spotkanie w serii A.
Dzis musimy zagrac bardziej zespolowo bo w ostanich spotkanie widac ze gra zupelnie sie nie kleji.
Najwazniejsze zeby dzis zagrac na zero z tylu zeby znow nie gonic wynik kiedy rywale sie cofna i bronia cala druzyna.
Napewno wygrana na Ettihad stadium doda nam wiare ale nie mozemy liczyc ze zdobedziemy komplet punktow bez wysilku. Ta wygrana wydaje sie celniejsza takze w kontekstu walka w LM szczegolnie ze rywale ( Gladbach i Sevilla ) fatalnie sie spisuja w rozgrywkach ligowych.
Licze ze Cuandrado dzis sobuie przepomni jak fajnie gral na Wloskich boiskahc oraz ze Dybala potwierdzi swojego dobrego poczatek sezonu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8672
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 13:39

Koniecznie trzeba wygrać bo nam odjadą a Juve hula na trzech frontach...Inter odjeżdża ( choć ich obawiać się nie należy ), Roma odjeżdża i mam nadzieję, że zwycięstwo z MC było przełomowe...teraz trzeba zacząć zdobywać punkty bo przykro patrzeć jak Chievo przegrywa z interem a Udinese po zwycięstwie z nami po jednym celnym strzale ledwie co ugrywa jakiekolwiek punkty...


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 13:56

Podstawowa zasada to żadnego kombinowania i zmieniania taktyki. Trzeba się zgrywać narazie zwycięskim składem. Ewentualnie jedna zmiana, ale Max za dużo zmienia.


Zablokowany