Serie A 14/15 (19): JUVENTUS 4-0 Hellas Verona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9937
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2015, 23:08

Ciekawe, w jakim stopniu naszym będzie jutro zależeć na zwycięstwie.. :think: Zwłaszcza w obliczu wyniku Romy.

Należy się spodziewać autobusu w polu karnym rywala i, miejmy nadzieję, jakiegoś błysku któregoś z naszych. Po 6-1 w tygodniu przeciwnik zrobi wszystko, by bramki nie stracić, o czym świadczy choćby prawdopodobne ustawienie z 5 obrońców...

Pogba, Tevez, Marchisio :pray: Wykorzystać tę cholerną okazję.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 00:00

Jeśli będzie autobus, a po takim laniu, jakie dostali, będzie na pewno to już widzę co się będzie jutro działo: monotonne wrzutki do Llorente, który nie dojdzie do żadnej główki bo będzie stał obok niego duet obrońców, którzy mu nie dadzą żyć. Będzie się więc w żółwim tempie z nimi siłował i jedyna szansa, że pomocnicy lub Tevez zaliczą przebłysk geniuszu i indywidualną akcją coś zdziałają lub Pirlo z wolnego.
Ludzi, który wystawiają w pierwszym składzie Giovinco podziwiam i jednocześnie przypominam im, że od kiedy u nas gra jeden dobry mecz (jak ten czwartkowy) przypada u niego na pół sezonu. Wyczerpał więc już swój limit.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 11:42

mrozzi pisze:Pogba, Tevez, Marchisio :pray: Wykorzystać tę cholerną okazję.
i Coman :] Podoba mi się jego balans ciałem, jest niemal identyczny jak u Alexa


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9937
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 13:23

annihilator1988 pisze:
mrozzi pisze:Pogba, Tevez, Marchisio :pray: Wykorzystać tę cholerną okazję.
i Coman :] Podoba mi się jego balans ciałem, jest niemal identyczny jak u Alexa
Owszem, ale ja brałem pod uwagę piłkarzy, którzy zagrają. :wink: Obym się mylił, ale nie chce mi się wierzyć w jego występ, CHYBA ŻE zlejemy rywala na tyle szybko, ze Allegri odważy się go wystawić. :wink:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 13:53

mrozzi pisze:Obym się mylił, ale nie chce mi się wierzyć w jego występ, CHYBA ŻE zlejemy rywala na tyle szybko, ze Allegri odważy się go wystawić. :wink:
Tylko, że wtedy już gra nie będzie wyglądała jak w PW tylko będziemy grali na pół gwizdka, a wtedy piłkarze na jego pozycji za bardzo nie mają szans na zaprezentowanie czegoś. No ale obym też się mylił :wink:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 16:55

pumex pisze:Szykują się potrójne okopy Hellasu. Mandorlini ponoć planuje ustawić swój zespół w 5-3-2 i bezwzględnie zabronić bocznym obrońcom opuszczać swoją połowę w momencie gdy Juventus będzie w posiadaniu piłki. Także przebieg meczu chyba łatwo możemy sobie rozpisać.
Szybko strzelona bramka powinna zrobić swoje. Jeżeli do 30-40 min bedzie 0:0 to możemy naprawde gryźć paznokcie do ostatniej minuty.

Musimy odjechać na 5 pkt. Roma za tydzien jedzie do Florencji, a my przyjmujemy u siebie Chievo wiec mamy szanse na 7-8 oczek przewagi co było by poczciwe.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 17:27

Najnowsze doniesienia TuttoJuve odnośnie składu:
Juventus (4-3-1-2): Buffon; Caceres, Bonucci, Chiellini, Evra; Marchisio, Pirlo, Pogba; Pereyra; Tevez, Llorente.

Im szybciej strzelimy gola, tym przyjemniej się będzie oglądało ten mecz. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie, żebyśmy nie zdobyli trzech punktów.

Tak przy okazji mignęła mi gdzieś wiadomość, że jeśli nie stracimy dziś żadnego gola, to osiągniemy najlepszy wynik w historii ligi odkąd liczy 20 drużyn: 9 straconych po 19 kolejkach.


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1992
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 17:29

delarudii pisze:Tak przy okazji mignęła mi gdzieś wiadomość, że jeśli nie stracimy dziś żadnego gola, to osiągniemy najlepszy wynik w historii ligi odkąd liczy 20 drużyn: 9 straconych po 19 kolejkach.
W ciemno możemy sobie ten rekord przypisać, Hellas nie przyjeżdża z myślą o strzeleniu bramki, ba, oni chyba nawet nie mają zamiaru patrzeć na naszą połówkę murawy...


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 18:41

Llorente w składzie jest już strasznie irytujący...
Gdyby jeszcze go zmienił Morata albo Coman w 45-50 minucie a nie 85 to jeszcze jakoś bym przeżył...
Ostatnio jak Coman siedział na ławie z Hellas, przy wyniku 3:0. To myślałem, że szału dostanę patrząc na Giovinco :prochno: W dodatku sam Allegri zapewniał, że każdy z napastników zagra po jednej połowie więc nie wiem czemu to tak wyglądało...
Jak dziś znowu będzie podobny scenariusz i po połowie nie wejdzie ktoś za Llorente to wyłączam w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... :prochno: :prochno:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 18:51

Wygramy ten mecz. Zaden z gospodarzy w tej kolejce Serie A nie wygrał więc musi być jeden wyjątek ;-)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 19:09

Ku uciesze wszystkich hejterów Llorente, coraz więcej wskazuje na to, że w pierwszym składzie zobaczymy Moratę.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 19:20

Dziś Hellas zapewne będzie się bunkrował, co za tym idzie obecnośc Pirlo od 1min na boisku to samobój ze strony Juventusu. Przy 5 obrońcach przeciwnika i całej drużynie w okolicach pola karnego, będziemy świadkami przepięknych długich piłek na boki boiska...

Z Marchisio jestem pewny, że akcja będzie szybsza i prędzej takim sposobem zdobędziemy pierwszego gola.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 19:31

Vincitore pisze:Ku uciesze wszystkich hejterów Llorente, coraz więcej wskazuje na to, że w pierwszym składzie zobaczymy Moratę.
Nigdy nie byłem jego hejterem, ale trzeba przyznać, że facet gra w tym sezonie słabo i nie da się patrzeć na jego występy. W sumie Morata też nie gra dobrze, jednak z nim jest szansa na jakąś ruchliwość w ataku, a co za tym idzie gra jest atrakcyjniejsza dla oka.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 19:45

Mate.G pisze:Llorente w składzie jest już strasznie irytujący...
Gdyby jeszcze go zmienił Morata albo Coman w 45-50 minucie a nie 85 to jeszcze jakoś bym przeżył...
Ostatnio jak Coman siedział na ławie z Hellas, przy wyniku 3:0. To myślałem, że szału dostanę patrząc na Giovinco :prochno: W dodatku sam Allegri zapewniał, że każdy z napastników zagra po jednej połowie więc nie wiem czemu to tak wyglądało...
Jak dziś znowu będzie podobny scenariusz i po połowie nie wejdzie ktoś za Llorente to wyłączam w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... :prochno: :prochno:
Akurat w tamtym meczu, skoro Gio radził sobie dobrze, to po co go zmieniać? Max (jak każdy normalny trener) martwi się bardziej o dobry wynik niż to, aby każdy grał po równo^^

Llorente lubię, Moraty nie xd Ale fakt, obaj grają ostatnio dno. I mimo że to młodszy z Hiszpanów robił zawsze więcej wiatru, to jednak wydaje mi się, że Llorente zawsze wchodząc z ławki dawał coś drużynie. Dlatego wolałbym dziś zobaczyć od pierwszej minuty Moratę. Zresztą... byle Juve sie rozkręciło i spokojnie doprowadziło wygraną z zerem z tyłu ;)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2015, 19:47

ewerthon pisze:
Vincitore pisze:Ku uciesze wszystkich hejterów Llorente, coraz więcej wskazuje na to, że w pierwszym składzie zobaczymy Moratę.
Nigdy nie byłem jego hejterem, ale trzeba przyznać, że facet gra w tym sezonie słabo i nie da się patrzeć na jego występy. W sumie Morata też nie gra dobrze, jednak z nim jest szansa na jakąś ruchliwość w ataku, a co za tym idzie gra jest atrakcyjniejsza dla oka.
Ja bardzo lubię naszego Króla Lwa, ale niestety trzeba być obiektywnym. W tym sezonie nie gra tak dobrze i skutecznie jak w poprzednim. Powinien być na ławce i na treningu więcej dawać z siebie, żeby wrócić do formy. Morata gra jak gra, ale co się dziwić. Jak ma chłopak uwierzyć w swoje umiejętności i nabrać pewności siebie jak gra ogony. Powinien dostawać więcej szans. Tevez jest u nas najlepszy, ale na tego typu mecze powinien dostawać więcej szans na odpoczynek, a Coman także powinien zbierać bezcenne minuty. Świeży Apacz to nasz atut i na mocnych rywali powinien być dostępny.


Zablokowany