Czy kibicujesz Interowi w europejskich pucharach?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Czy kibicujesz Interowi w europejskich pucharach?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:53

Dla mnie też w sumie nie ma odpowiedzi...
W Serie A mnie nie obchodzą, natomiast w europejskich pucharach mogliby dochodzić daleko, żeby nabijać punkty dla ligi. Na pewno jednak nie można tego nazwać "kibicowaniem". Bo to dla mnie znaczy oglądanie meczów i wielką radość ze zwycięstw. Po prostu wolę, żeby to oni wygrywali w tej lidze europy i podnieśli trochę prestiż ligi.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 10:58

Pytanie pytaniem. Bardziej zaskoczyły mnie wyniki, ze az ponad 10 łosi(Szkoda ze ankieta anonimowa :roll:) sciska za nich kciuki. Jakich ja czasów dozyłem. :lol:

Gówno mnie obchodza te punkciki. ponizej 3 druzyn w Lidze Mistrzów nie spadniemy wiec wsio ryba czy tego miejsca zabraknie dla interu czy milanu. Jezeli bedziemy kontynuowali swoja droge to dla nas bez znaczenia czy beda grac 3 druzyny czy 4.

Takze reasumujac. NIE. NIECH GINĄ. :twisted:


Nie bede tez płakał jakby sie gdzies przypadkiem samolotem przy ladowaniu rozwalili :twisted:

PS: Milan, Roma, Lazio, Napoli mi zwisaja. Nie zycze im porazek, ale jakas tam sympatie do niech czuje jak graja przeciwko innym druzynom z innych lig i chce zeby wygrywały. Ale inter? To jest dla mnie jakis absurd. Jedyny przedstwiciel Serie A ktoremu zycze "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" w kazdym meczu. Czy to Serie A, czy to Coppa Italia czy Europa League.
Ostatnio zmieniony 21 września 2012, 11:10 przez D-Rose, łącznie zmieniany 6 razy.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6211
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:01

Mam wrażenie, że nie załapaliście sensu całej ankiety. Dla mnie co innego jest "kibicować Interowi" a co innego nie przeklinać losu jeśli zdobędą dla ligi włoskiej kilka punktów do rankingu. Dla mnie ludzie, którzy zaznaczają opcję "tak", siedzą przez tv czy komputerem i skaczą z radości po golach Milito, bo tak, punkt dla NAS. To jest kibicowanie. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Ankieta jest prosta, albo się ściska kciuki za Inter albo nie.

Chciałem otrzymać obraz tego jak to wygląda procentowo, w przekroju na tym forum, żeby później nie wypowiadać się za większość skoro większość ma inne zdanie niż ja, a ktoś mi zarzuci, że sobie przypisuje to czy owo.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:06

Odpowiedź brzmi: nie.

To tak samo jak z Wisłą.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zugzwang

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2012
Posty: 67
Rejestracja: 15 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:07

Obrazek

Nigdy za Interem Mediolan. Nigdy w Serie A, nigdy w Europie, nigdy na Świecie.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:07

szczypek pisze:Mam wrażenie, że nie załapaliście sensu całej ankiety. Dla mnie co innego jest "kibicować Interowi" a co innego nie przeklinać losu jeśli zdobędą dla ligi włoskiej kilka punktów do rankingu. Dla mnie ludzie, którzy zaznaczają opcję "tak", siedzą przez tv czy komputerem i skaczą z radości po golach Milito, bo tak, punkt dla NAS. To jest kibicowanie. Inaczej nie da się tego wytłumaczyć. Ankieta jest prosta, albo się ściska kciuki za Inter albo nie.

Chciałem otrzymać obraz tego jak to wygląda procentowo, w przekroju na tym forum, żeby później nie wypowiadać się za większość skoro większość ma inne zdanie niż ja, a ktoś mi zarzuci, że sobie przypisuje to czy owo.
Nie uzyskasz pewnie miarodajnej odpowiedzi, bo nie każdy dobrze zrozumiał pytanie, ja oczywiście dałem NIE, bo nie wyobrażam sobie kibicować interowi gdziekolwiek i też uważam, że lepiej jakby nikt tego na forum nie pisał bo to jest po prostu niesmaczne, a zarazem nie mam nic przeciwko nabijaniu pkt w europejskich pucharach przez włoskie drużyny, nie widzę aby to kolidowało ze sobą.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:14

it doesn't matter pisze: Nie bede tez płakał jakby sie gdzies przypadkiem samolotem przy ladowaniu rozwalili :twisted:
No ty to jesteś zaś w drugą strone. Skrajny przypadek anty fana. Ale życzyć coś takiego swojemu wrogowi? Masz nierówno pod sufitem.

Powinienem cię nazwać słowami na ch k i d ale nie chce kartki


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:17

filippo pisze:
it doesn't matter pisze: Nie bede tez płakał jakby sie gdzies przypadkiem samolotem przy ladowaniu rozwalili :twisted:
No ty to jesteś zaś w drugą strone. Skrajny przypadek anty fana. Ale życzyć coś takiego swojemu wrogowi? Masz nierówno pod sufitem.

Powinienem cię nazwać słowami na ch k i d ale nie chce kartki
A gdzie ja im tego zycze? Wiem, ze jezyk polski to trudna sprawa, ale postaraj sie troche bardziej. Jak przeanalizujesz to co jest tam napisane to wtedy wroc i sie czepiaj. :roll:
Ostatnio zmieniony 21 września 2012, 11:18 przez D-Rose, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:18

Pasjonuje mnie calcio, kocham Juventus. Bynajmniej nie kibicuje Interowi.
Sama ankieta i ten temat to śmieszny pomysł.
W świetle ostatnich wydarzeń, odbieram to, jako próbę udowodnienia De Rossiemu, że nie ma tu dla niego miejsca i pokazanie miejsca w forumowym szyku. Żałosne.
Powiem wiecej, bardzo lubię czytać wypowiedzi tego użytkownika, który dysponuje ciekawą wiedzą i w przeciwieństwie do Ciebie Szczypku, wypowiada się na temat i dobrze się go czyta.

Czy Ty musisz zawsze robić wokół siebie tyle szumu?
Jak nie walka o stary layout, pocisk z ynterowcami, to krucjata przeciwko porządnemu użytkownikowi.
Musisz mieć stresujące życie.


Obrazek
JuniorJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2006
Posty: 51
Rejestracja: 13 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:30

W Europie każdej włoskiej drużynie życzę wszystkiego, co najlepsze. Niezależnie, czy jest to Inter, Milan, Napoli czy Udinese, czy każdy inny włoski klub, który miałby reprezentować Calcio. Chodzi, o dobro ogółu i samo postrzeganie ligi włoskiej w Europie. Tym bardziej, że z roku na rok wyglądamy coraz gorzej. I przenosić jakieś niechęci z rozgrywek krajowych na rozgrywki europejskie chyba nie ma żadnego sensu.

Przynajmniej ja tak to widzę.


"Pamiętaj jednak, żeby robić swoje. Takie masz zadanie na tym trudnym świecie, musisz podtrzymywać swoją miłość i robić swoje, żeby nie wiedzieć co. Bierz się w garść i po prostu rób swoje"
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:37

Nie, nie kibicuje Interowi. A argument o punktach czy rankingach jest z... pupy. Ja się wcale nie dziwię, że Serie A ma już tylko 3 miejsca w LM i nie będę płakać jeśli ta liczba jeszcze bardziej się zmniejszy. Włosi sami sobie taki los zgotowali, żyjąc wciąż w latach '90. Kluby są biedne, bez własnych stadionów, bez marketingu ligi... Rzygać się chce, oglądając tak mizerny Milan w LM. Intery czy Napoli chcieliby grać w LM, a nie potrafią ligi ogarnąć - niech najpierw zrobią porządek na swoim podwórku, a potem marzą o wielkim świecie.

Btw, szczypek - jakieś przedłużające się PMS masz? Aż tak Ci De Rossi przeszkadza? Może boli Cię, że facet ma wiedzę i pisze cokolwiek konstruktywnego, zamiast pucować się i liczyć na forumowy "fejm"? Toż to żałosne.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:40

@ szczypek
Zaznaczyłem opcję tak,bo chcę silnego Calcio.W czasach bezkrólewia,kiedy Inter zdobywał scudetta seriami,liga była w zapaści a lud oczekiwał powrotu króla.Teraz gdy mamy na tronie prawowitego króla i nastał stary pożądek normalną rzeczą jest teraz odbudowa Calcio.Dlatego nawet jeśli zwykły ligowy banita dołoży swą cegiełkę do poprawy losów królestwa nie mam nic przeciwko,bo liczy się dobro ogółu a król stoi na straży i odpowiada za swoje królestwo,daje przykład z góry jak to miało miejsce w pierwszej kolejce europejskich pucharów gdzie wszyscy tak jak król poremisowali.Kibicowanie kibicowaniu nierówne i nie można przyjąć jednej reguły,która to odzwierciedla. Kibicuje włoskich drużyną w europejskich pucharach,ale na swój sposób.Jeśli kibicuje Interowi w Europie to ze względu na ligę i także dla zabezpieczenia sytuacji Juve w przyszłości,może się zdarzyć że zajmiemy 4 miejsce w lidze i oby to było w dalekiej przyszłości i oby do tego czasu znowu Serie A była 3 siłą.
Jeśli kibicuje włoskim drużyną w Europie,to nie wiem w takim razie jak nazwać kibicowanie Juve? To już podchodzi pod fanatyzm.
I jeśli mam taki a nie inny pogląd na tą sprawę to wypadało by mi zmienić rangę na Twój pomysł jak rozumiem.Ja uważam się za 100% Juventino,bo liczy się dla mnie interes Juve.Jeśli w wywiadach Buffon mówi,że kibicuje włoskim drużnyną to masz z tym jakiś problem? Chyba nie jesteś godzien ganić naszego golkipera za ten pogląd.Tego zmierzyć nie można,nie ma takiej skali i Twoja sonda nic Ci nie da i nie zobrazuje tego czego oczekiwałeś.Jeśli już chciałeś mieć jakieś zobrazowanie tej sytuacji to przede wszystkim musiałbyś bardziej wyszczególnić odpowiedzi. Tak bądź nie,jest zwykłym narzucaniem i Twoim domysłem typu że jeśli,któś dał na tak,to od razu kupuje alkohol na mecz Interu i grze japę po jego sukcesie,może i tacy się zdarzają,ale są też tacy,którzy tylko normalnie oglądają mecz Interu czy tak jak wczoraj obejżałem tylko wynik dzisiaj i byłem zdziwiony ich remisem.
Myślę,że taka sonda nie ma sensu i na siłę ją wcisnąłeś,bo Ci się nudziło.
Ostatnio zmieniony 21 września 2012, 12:14 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6211
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 11:45

Juras_Senat pisze:W świetle ostatnich wydarzeń, odbieram to, jako próbę udowodnienia De Rossiemu, że nie ma tu dla niego miejsca i pokazanie miejsca w forumowym szyku. Żałosne.
Co mam mu pokazać albo udowodnić? On na to leje co myślą inni. Jeśli będzie 350 głosów w ankiecie na "nie" przy 35 na "tak" to myślisz, że mu pocisnę przy następnej okazji, że 10 razy więcej użytkowników ma takie zdanie na temat Interu w europejskich rozgrywkach jak ja i powinien zniknąć? Czytaj niżej...
Juras_Senat pisze:Powiem wiecej, bardzo lubię czytać wypowiedzi tego użytkownika, który dysponuje ciekawą wiedzą i w przeciwieństwie do Ciebie Szczypku, wypowiada się na temat i dobrze się go czyta.
Nie miałbym nic do jego wypowiedzi, jeśli jest w stanie, a jest dorzucić coś ciekawego do dyskusji, to chwała mu za to. Jest to jakieś źródło wiedzy na temat takich czy innych zawodników, niemniej jednak mam wrażenie, że niektórzy zrobili sobie z niego bożka, a on wyraża często subiektywne przemyślenia, co nie oznacza, że musi mieć rację. Jedyne co mu zarzucałem od samego początku to te wstawki "forza Inter, Milan, Roma", bo uważałem i uważam, że to niesmaczne, że kibic Juventusu opowiada takie rzeczy. Nie raz pisałem, że może byłoby po prostu lepiej gdyby tacy użytkownicy po prostu takimi przemyśleniami się nie dzielili. Nie mówię, żeby się nie wypowiadali, każdy może wtrącić coś ciekawego, mądrego, śmiesznego, ale to mogliby zwyczajnie odpuścić.
Juras_Senat pisze:Czy Ty musisz zawsze robić wokół siebie tyle szumu?
To Wy robicie zawsze szum wokół mnie, jak tylko poruszę jakiś temat od razu zbiega się jakiś adorator i zarzuca mi to czy owo doszukując się wszędzie uszczypliwości, chamstwa albo innego spisku.
Walka o layout była akurat niezłym pomysłem, administracji jestem winien skromne przepraszam, jednakże teraz mam nadzieję wyjdą z naprawdę fajną inicjatywą, o co tak naprawdę "walczyłem".


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 12:02

Ja oczywiście nie kibicuje Interowi. Lepiej już kibicować Udinese i wszystkim innym zespołom włoskim w kolejnych latach, a Inter najlepiej żeby w ogóle nie startował w Europejskich Pucharach.


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 12:03

Widzisz szczypku, to jest właśnie kolejne standardowe, niestety bardzo niskie, zagranie a'la pypek. Gościu czemu tak upraszczasz?? Nie wszystko jest białe, albo czarne. W Pucharach kibicuję każdej włoskiej drużynie, przy założeniu że nie rywalizuje w tych konkretnych rozgrywkach z Juve. Jakbyś miał więcej polotu, może udałoby Ci się z pojazdem. A tak sam wiesz jak wyszło...


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
ODPOWIEDZ