Serie A: Mercato 2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Mercato którego z włoskich klubów uważasz za najbardziej udane?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 12:08

Ponoć Lazio na dniach ma potwierdzić transfer Buraka Yilmaza. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie do realizacji transferu to Rzymianie sprowadzą absolutnie najlepszego piłkarza ligi tureckiej ostatnich dwóch lat. Wprawdzie późno eksplodował jego talent, ale jeśli nie zatraci swojej skuteczności na obczyźnie to razem z Klose stworzą groźny duet.
pumex pisze:Nie wiem czy wiecie, ale Veloso odszedł do Dynama Kijów. Bardzo dziwny transfer bardzo dziwnego zawodnika, który w reprezentacji gra dobrze, zaś zarówno w Sportingu, jak i Genui grał średnio.
Widocznie spodobało mu się na Ukrainie :wink: Możemy żałować, że nie grał na polskich stadionach :lol:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 19:55

A tymczasem inter robi koleine ruchy transferowe :
- Przychozi Mundigayi za 2 mln euro i podpisze 2 lub 3-letnią umowę :rotfl:
- Przychodzi Silvestre za 8,5 mln

Ojj następny sezon interu będzie raczej bardzo miernie :) . Mimo, że nie lubie Interu to jednak powoli tracimy drużynę, która mogła/może z większym efektem niż drużyny typu Napoli,czy Uine powalczyć o LM. Na tym będzie tracić liga włoska .


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:08

Qrczak pisze:Ojj następny sezon interu będzie raczej bardzo miernie :) . Mimo, że nie lubie Interu to jednak powoli tracimy drużynę, która mogła/może z większym efektem niż drużyny typu Napoli,czy Uine powalczyć o LM. Na tym będzie tracić liga włoska .
Litowanie się nad losem Interu to błąd. Szczerze mówiąc, to wolałbym, żeby Napoli na stałe zajęło ich miejsce w walce o podium. Jeśli o mnie chodzi to nerazzuri mogą szczeznąć w siódmym kręgu sportowego piekła.


Obrazek
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:12

Vimes pisze:
Qrczak pisze:Ojj następny sezon interu będzie raczej bardzo miernie :) . Mimo, że nie lubie Interu to jednak powoli tracimy drużynę, która mogła/może z większym efektem niż drużyny typu Napoli,czy Uine powalczyć o LM. Na tym będzie tracić liga włoska .
Litowanie się nad losem Interu to błąd. Szczerze mówiąc, to wolałbym, żeby Napoli na stałe zajęło ich miejsce w walce o podium. Jeśli o mnie chodzi to nerazzuri mogą szczeznąć w siódmym kręgu sportowego piekła.
Twoje zdanie ...
Tylko jeżeli tak będzie to nigdy Serie A nie wróci do swojej dawnej świetności .
Myślę ,że Napoli nie jest w stanie zająć miejsca Interu. Już prędzej kluby z Rzymu.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:16

pumex pisze:Bardzo dziwny transfer bardzo dziwnego zawodnika, który w reprezentacji gra dobrze, zaś zarówno w Sportingu, jak i Genui grał średnio.
W tym sezonie Veloso w Genoi grał bardzo dobrze.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:31

Qrczak pisze:Twoje zdanie ...
Tylko jeżeli tak będzie to nigdy Serie A nie wróci do swojej dawnej świetności .
Myślę ,że Napoli nie jest w stanie zająć miejsca Interu. Już prędzej kluby z Rzymu.
Aurelio De Laurentiis różni się od Gianpaolo Pozzo. Neapolitańczyk chyba rzeczywiście chce stworzyć liczący się klub, bo przynajmniej na razie nie rozprzedaje wszystkich swoich gwiazd. Lavezzi odszedł, bo miał chyba ustaloną klauzulę wykupu, ale Hamsik i Cavani raczej zostaną, bo temu pierwszemu w Neapolu chyba się podoba, a za tego drugiego ustalono cenę zaporową. Wiem, że z Neapolem nie łączą Juve żadne przyjazne relacje, ale z dwojga złego wolę ich od Interu.

Serie A nie wróci do dawnej świetności przez Udinese, które odpuściło LM walkowerem sprzedając swoje gwiazdy i przez zespoły grające w LE, które chyba w ogóle nie traktują tych rozgrywek poważnie.


Obrazek
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:35

Vimes pisze:
Aurelio De Laurentiis różni się od Gianpaolo Pozzo. Neapolitańczyk chyba rzeczywiście chce stworzyć liczący się klub, bo przynajmniej na razie nie rozprzedaje wszystkich swoich gwiazd. Lavezzi odszedł, bo miał chyba ustaloną klauzulę wykupu, ale Hamsik i Cavani raczej zostaną, bo temu pierwszemu w Neapolu chyba się podoba, a za tego drugiego ustalono cenę zaporową. Wiem, że z Neapolem nie łączą Juve żadne przyjazne relacje, ale z dwojga złego wolę ich od Interu.
Lavezzi nie miał raczej klauzuli :think:

No tak nie sprzedali dóch z trzech swoich wielkich gwiazd; No ,ale czy planują wielkie wzmocnienia ? Wydaje mi sie ,że nie mają takich zdolności finansowych co Inter ( no może nie z tej chwili).


kscr

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lutego 2012
Posty: 8
Rejestracja: 22 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:38

Z ciekawych ruchów w Udine to jeszcze zakupili Pawłowskiego z Lechii 8)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:39

Qrczak pisze:Lavezzi nie miał raczej klauzuli :think:
Aurelio De Laurentiis: "Lavezzi has a buy-out clause in his contract and his destiny is tied to that".
Qrczak pisze:No tak nie sprzedali dóch z trzech swoich wielkich gwiazd; No ,ale czy planują wielkie wzmocnienia ? Wydaje mi sie ,że nie mają takich zdolności finansowych co Inter ( no może nie z tej chwili).
Sprzedali Lavezziego, więc mają za co kupować.


Obrazek
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 20:49

Vimes pisze: Sprzedali Lavezziego, więc mają za co kupować.
Wcale nie jest powiedziane ,że te pieniądze zostaną przeznaczone na transfery.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7407
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 21:02

Skoro ostatnio nie wahali się wydać niezłego siana na Inlera (całe szczęście), to myślę, że w miarę możliwości spróbują wzmocnić kadrę (często wypominany brak rezerwowych). Poza tym mają paru wypożyczanych piłkarzy, którzy w przyszłym sezonie mogą zabłysnąć - choćby Insigne, namaszczany na następcę Lavezziego.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 21:04

Qrczak pisze:Wcale nie jest powiedziane ,że te pieniądze zostaną przeznaczone na transfery.
Wiesz, jak słucham De Laurentiisa to facet ma wielkie plany: "After bringing up Napoli to among the biggest teams in Europe, I will try to export my Italian model to other countries, I would like to buy some other team - my base in London could be not just for football and not just for films…". Takich planów nie da się zrealizować bez rozsądnych zakupów, a Aurelio dobrze się wiedzie w filmowym biznesie, więc ma kasę nie tylko ze sprzedaży Lavezziego. Zresztą Napoli już zasadza się na Armero: "Armero-Napoli talks confirmed".


Obrazek
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 21:10

Jestem ciekaw ile z tych słów wyjdzie w rzeczywistości . Po swoim doświadczeniu powinniśmy wiedzieć ,że nie należy podchodzić do takich słów serio .
Jeżeli rzeczywiście zrobi z Napoli zespół, który będzie walczył w LM z powozeniem to dobrze. Liga włoska nabierze kolorów :)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:33

Qrczak pisze:Jestem ciekaw ile z tych słów wyjdzie w rzeczywistości . Po swoim doświadczeniu powinniśmy wiedzieć ,że nie należy podchodzić do takich słów serio .
Jeżeli rzeczywiście zrobi z Napoli zespół, który będzie walczył w LM z powozeniem to dobrze. Liga włoska nabierze kolorów :)
Wygląda na to, że De Laurentiis nie rzucał słów na wiatr. Armero i Cuardado są już ponoć jedną nogą w Napoli: "Armero and Cuadrado to Napoli". Udinese kompletnie się rozbraja, w eliminacjach Ligi Mistrzów pewnie od razu wywieszą białą flagę.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2012, 14:42

Najgłupsze w Udinese jest to, że wobec słabości Serie A i ich nosa do talentów, bankowo znów za rok wylądują w europejskich pucharach... Dziwaczny klub.

Nie wie ktoś może jak wyglądają transfery DO Udine?


ODPOWIEDZ