Fredy Guarin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
*Birdman*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 19:13

Ciekaw jestem, jak jest teraz z formą Guarina... W zeszłym sezonie, rzeczywiście zachwycał, ale w tym sezonie zagrał w 7 meczach, w tym 2 razy wchodził z ławki, nie wiem, czy to efekt kontuzji, ale słyszałem, ze na poczatku sezonu nowy trener nie chetnie na niego stawiał...


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 19:20

A ja uważam za to, że 13 mln za zawodnika obecnie nie grającego, z ligi portugalskiej z której to zawodnikami różnie bywa, to troche za wiele. 8-10 bym uznal za dobry deal, bo lubie tego grajka, ale patrząc przez pryzmat tego, że gwiazde bundesligi- Vidala, wyciągneliśmy za 10, a za Guarina- zeszłoroczną gwiazde z Portugali mamy dać 13+ jestem sceptyczny. Jak ktoś up wspomniał, lepiej by było jakby za te kase sprowadzić LO/ŚO, a jeżeli chodzi o pomocnika, to starać sie o Montolivo. No ale jeżeli przyjdzie Kolumbijczyk i tak bede w pełni hepi :wink:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 19:36

gucio_juve pisze:Jak na głównej w newsach dnia pojawi się jego miniaturka, dopiero wtedy uwierzę.
Ja tam bardziej wierzę w transfery.info, niż w naszą główną. Ileż tam już było newsów o piłkarzach, którzy są blisko Juventusu :smile:
Transfery są dość wiarygodną stroną. Chociaż nie ma się co nastawiać, bo Caseres też był jedną nogą w Juve, a wszystko na to wskazuje, że nic z tego nie będzie.
PS. Czy Marchisio to świetny piłkarz? Na początku sezonu mówiło się, że jest on naszą przyszłością i gra rewelacyjnie, ale trzeba przyznać, że od kilku meczów jest kompletnie nie widoczny(czyt. Marchisio sprzed roku). Gdyby posumować jego mecze w tym sezonie, to większość, to były mecze średnie, co najwyżej dobre w jego wykonaniu, ale bez fajerwerków. Zagrał kilka kapitalny meczów takich jak z Milanem, Parmą czy Interem, ale czy nie za szybko zrobiliśmy z niego największą gwiazdę zespołu? :think:


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 19:44

Marchisio świetnie radzi sobie w trójkowej pomocy. Ten sezon to potwierdza. Gra w taki angielski sposób od pola karnego do pola karnego. Strzela, broni, asystuje. Średnio wszedł w ten rok, podobnie jak cały Juventus. A Ty Pablo po prostu przesadzasz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 19:48

Hmm... czyżby jakiś konkret? Wypowiedź Guarina. Ponoć wszystko ma wyjaśnić się w czwartek, a jeśli Fredy odejdzie z Porto, to tylko do Juve. Przynajmniej tyle zrozumiałem. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś zmyślony wywiad.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 19:49

zoff pisze:Marchisio świetnie radzi sobie w trójkowej pomocy. Ten sezon to potwierdza. Gra w taki angielski sposób od pola karnego do pola karnego. Strzela, broni, asystuje. Średnio wszedł w ten rok, podobnie jak cały Juventus. A Ty Pablo po prostu przesadzasz.
Broń Boże, ja jestem fanem Marchisio, on przeważnie nie schodzi poniżej pewnego poziomu(przynajmniej w tym sezonie). To była tylko taka głupia myśl z mej strony.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9944
Rejestracja: 19 września 2005
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 20:04

pumex pisze:Hmm... czyżby jakiś konkret? Wypowiedź Guarina. Ponoć wszystko ma wyjaśnić się w czwartek, a jeśli Fredy odejdzie z Porto, to tylko do Juve. Przynajmniej tyle zrozumiałem. Mam nadzieję, że to nie jest jakiś zmyślony wywiad.
Wszystko ma się wyjaśnić DO czwartku, więc nie jest wcale powiedziane, że czegoś więcej nie dowiemy się już jutro. Sam zawodnik zakłada, że albo będzie kontynuował karierę w obecnym klubie, albo też przeniesie się do nas. To bardzo dobre info, o ile oczywiście rzeczony wywiad nie jest podkolorowany. Poza tym pozostaje pytanie, kto jest większym priorytetem dla samego Conte. Wiemy na pewno, że oczekuje on od władz klubu sprowadzenia solidnego obrońcy i pomocnika właśnie. W tym przypadku musi jednak decydować pomiędzy Guarinem a Cacerem, rzecz jasna ze względu na brak europejskiego paszportu obu piłkarzy.

Ja zdecydowałbym się na gracza Porto, ale póki co nie wiemy, jakie konkretnie plany ma nasz trenejro.

Nie porównywałbym też Elli do Guarina, bo to nie Holender grał pierwsze skrzypce w znakomitym, brylującym na europejskich boiskach zespole Boasa...


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 20:16

Jesli Guarin przyjdzie to wielki + dla Marotty. Jesli ktos z trojki Pirlo/Vidal/Marchisio bedzie gral slabo to bedzie godny zmiennik a moze i Fredi powalczy o pierwszy sklad.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 21:05

Bardzo dziwna ta wypowiedź Guarina. Tak jakby deklarował, że za kilka tygodni będzie grał dla Juve.


Obrazek
Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 21:05

Tak sobie myślę, że w następnym sezonie jeśli pozyskalibyśmy np. Jovetica lub powróciłby Giovinco, a Guarin naprawdę zawitałby do Juventusu, nie głupim pomysłem byłoby znowu zrobić małą roszadę taktyczną. Mianowicie na 4-3-1-2.


Vucnic Matri
Jovetic

Marchiso Vidal
Guarin

Jest to o tyle sensowne, według mnie, gdyż brak kreatywnego Pirlo, który nie jest wieczny zastępuje ofensywny pomocnik, który ma kreować akcje. Piłki dostarczą mu nasi pomocnicy, bo mimo, że żaden z nich nie dorównuje pod tym względem Andrei, to są wstanie dać dużą jakość. Druga sprawa, która może dobitnie wskazywać, że wcale nie jest to głupi pomysł to ceny skrzydłowych na miarę Juventusu. Hazard na na pewno ponad 30 mln, Hulk nawet więcej, a nasi skrzydłowi są najzwyczajniej na świecie marni. Pepe niestety limit naprawdę dobrych występów już wykorzystał na następne 3 sezony, Krasic się załamał, Elia mimo słabej postawy kolegów nie może się przebić do składu, o Esti nie wspominając.

Jedyna wada jaką dostrzegam, to nasze wcześniejsze przykre doświadczenia z tą taktyką, jednak uważam, że Conte już udowodnił, że jednak trenerem jest lepszym niż Ciro.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 21:30

Ja osobiście wolałbym, żeby przyszedł Guarin niż Caceres. Obrony może idealnej nie mamy, ale bramek dużo nie tracimy. To z ofensywą jest obecnie problem, między innymi przez to, że nasi środkowi zapadli chyba w sen zimowy.
Chociaż Caceresa też bym chciał. Lubiłem chłopaka, jak u nas grał, a teraz jest dużo lepszy.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 21:36

Donnie pisze:Ja osobiście wolałbym, żeby przyszedł Guarin niż Caceres. Obrony może idealnej nie mamy, ale bramek dużo nie tracimy. To z ofensywą jest obecnie problem, między innymi przez to, że nasi środkowi zapadli chyba w sen zimowy.
Chociaż Caceresa też bym chciał. Lubiłem chłopaka, jak u nas grał, a teraz jest dużo lepszy.
Mam nadzieję, że transfer jednego nie wyklucza drugiego. Nabycie Guarina i Caceresa przy wcześniejszym wypożyczeniu Boriello wydaje się być idealnym scenariuszem styczniowego mercato. Nie mniej jednak obrona nadal wyglądać będzie słabo. Po oddaniu Sorensena i ewentualnym sprowadzeniu Caceresa mamy trójkę środkowych (w tym Bonucci...), lewego i prawego obrońcę i zmiennika skrajnej dwójki... Trochę mało...


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1616
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 21:38

guarin ma swietny strzal, w sytuacjach kiedy nie bedzie nam szla gra z przodu, to taki zawodnik bedzie niczym skarb, bo jednym uderzeniem bedzie mogl zmienic wynik
a do obrony bocchetti


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 21:43

Brutalo pisze: Mam nadzieję, że transfer jednego nie wyklucza drugiego.
Wyklucza - obaj z poza UE.

Trzeba kupić środkowego (najlepiej uniwersalnego) obrońcę, niezależnie od wszystkiego.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 21:54

właśnie w tym momencie nie mamy żadnego zawodnika z dobrym uderzeniem z dystansu, który zmusił by trochę aby obrona wyszła do niego. Czegoś takiego brakowało w ostatnim meczu, gdzie Cagliari bez stresu okupowało własne pole karne


Zablokowany