Marco Borriello

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 21:39

Marian. pisze:Ja jednak uważam Fabio za bardzo dobrego napastnika, wartego wydanych na niego pieniędzy. Myślę, że jak wróci do pełni formy to będziemy mieli z niego jeszcze wiele pociechy. Strzelać bramki potrafi, co już udowodnił.
Niech się spieszy, bo zbliża się połowa sezonu, bramka jedna i wielkiego pożytku z niego póki co nie mamy. Apelowałem o miejsce w podstawowym składzie kosztem Vucinica, ale jak przyszło co do czego to trochę lipa wyszła.

Cóż, transfer jak transfer. Lepsze to niż Iaquinta (na jego wyjazd z Turynu się nie napalam, bo lada dzień dostanie jakieś kontuzji) czy Amauri (dla którego pieniądze nie są najważniejsze). Nie wiem co z Tonim, bo też płacimy mu jakieś pieniądze, a tak naprawdę - za nic. Toteż niech za nich wszystkich będzie jeden Borriello, który może pokaże się z dobrej strony, oby. Wypożyczeniem za marne pieniądze niewiele ryzykujemy, w najgorszym wypadku się go nie wykupi.
Ostatnio zmieniony 02 stycznia 2012, 21:52 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Ziółi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2009
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 21:52

W oczekiwaniu na ten gorący transfer gorącej zimy wrzucam coś do poczytania o Marku.
http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,861 ... po___.html

http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,861 ... facet.html

http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,861 ... lanie.html

Oby strzelił dla nas duuużo goli.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 22:10

Marian. pisze:Ok. Ja jednak uważam Fabio za bardzo dobrego napastnika, wartego wydanych na niego pieniędzy. Myślę, że jak wróci do pełni formy to będziemy mieli z niego jeszcze wiele pociechy. Strzelać bramki potrafi, co już udowodnił.

100% bardziej wole Fabio za 14 baniek, niż Motte za 5, gdyż ten drugi nie jest piłkarzem, on jest tylko piłkarzopodobny.
Myślę że słowo jak jest tutaj kluczowe, bo nie ma żadnej gwarancji że Fabio wróci do chociażby takiej formy, którą prezentował w Udinese. A że uda mu się jeszcze odzyskać taką skuteczność, jaką miał na początku swojego pobytu w Juve jest jeszcze mniej prawdopodobne. Póki co ma jednego gola przeciwko ogórom, za chwilę w klubie zawita mu kolejny konkurent co może sugerować że Conte nie do końca ufa mu jako rezerwowemu. Ja na chwilę obecną uważam że szanse na to, że koniec końców ten transfer uznamy za nieudany są spore. Natomiast decyzję o wykupie Motty uznamy za chybioną prawie na pewno.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 22:15

Ziółi pisze:W oczekiwaniu na ten gorący transfer gorącej zimy wrzucam coś do poczytania o Marku.
http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,861 ... po___.html

http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,861 ... facet.html

http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,861 ... lanie.html

Oby strzelił dla nas duuużo goli.
Ale bez żelu na... całym ciele ;)
Jeżeli po Boriello do Juventusu zawita Caceres i Palombo, Marotta ! ŻÓŁW :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 22:28

Akurat, mając na uwadze ww artykuły, coś czuje, że Caceres i Boriello sie mogą 'dogadać' xD (kto pamięta slynną scene z szatni Urusów po ktorymś tam meczu MŚ 2010, ten może wiedzieć o co chodzi :P )


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 22:31

Dante93 pisze:Akurat, mając na uwadze ww artykuły, coś czuje, że Caceres i Boriello sie mogą 'dogadać' xD (kto pamięta slynną scene z szatni Urusów po ktorymś tam meczu MŚ 2010, ten może wiedzieć o co chodzi :P )
Po zdobyciu Copa America.


Obrazek
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 22:39

Po zdobyciu Copa America.
O.o aż tak bym sie pomylił? :D Eh pamięć zawodna bywa... :-D

Żeby OT nie było, to coż, nie trace wiary w udane okienko, mam nadzieje, że nie prześpimy, i jakoś sensownie zespół wzmocnimy. Bez watpienia Caceres byłby świetną inwestycją :)


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 22:46

Dante93 pisze:
Po zdobyciu Copa America.
O.o aż tak bym sie pomylił? :D Eh pamięć zawodna bywa... :-D
Na pewno po CA, pamiętam to ujęcie - na pierwszym planie Forlan z tym wielkim pucharem, a w tle mistrz drugiego planu :-D
Z dwojga złego wolę jak kibice innych drużyn mają pociskać z Borriello i Caceresa niż jak mają się śmiać z siódmego miejsca.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 22:50

Zdecydowanie, aczkolwiek mam nadzieje, że nie będzie mierzył dlugości penisów kolegów z zespołu... :oops:
Chociaż, jak ma strzelić 40 goli to niech robi co chce xd W chwili entuzjazmu nawet ja przyklepie ten transfer jako 'udany' cóż więc niech Marco sie wiedzie u Nas jak najlepiej, z dobrym skutkiem dla obu stron.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 23:07

Wiadomo juz na jakich warunkach wypozyczony?
Zeby nie bylo, ze Conte zrobi z niego miszcza a Roma sobie zarzada za niego 30 baniek.





KLIK ==>www
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 23:14

Różnie się mówi ostatnio - od 0,5 do 1 mln za wypożyczenie a 7 - 7,5 za transfer latem.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2012, 23:58

Nie wiem czy kolejny średniak jest dobrym sposobem na poprawienie naszej jakości w ataku... :?

Poza tym po raz kolejny zrobiliśmy ten sam błąd - kupiliśmy kogoś do przepełnionej już formacji bez uprzedniej sprzedaży niepotrzebnego balastu. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale może skończyć się tak, że nie znajdą się naiwni na Toniego, Iaquintę i Amauriego, a wtedy zostaniemy z kolejnym wysokim kontraktem przez następne pół roku :?


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 00:07

Trudno, Secco dawal wysokie kontrakty, to musimy je teraz placic :/ Jedyny zal w tej sytuacji mozna miec ewentualnie o to, ze Luca Toni nie dostal tak naprawde swojej szansy w tym sezonie. W sparingach pokazywal sie z calkiem niezlej strony, ale to decyzja Conte, ktory widzi zawodnika na treningach i jakies tam podstawy do jej podjecia na pewno ma. Borriello z pewnoscia jest w stanie wywrzec wieksza presje na Matrim niz spaleni w Turynie Amauri czy Iaquinta, a wypozyczenie na pol sezonu za 500 tys &#8364; jest w miare dobrym interesem i mam nadzieje, ze bedzie w stanie pomoc nam w walce o podium na koniec sezonu.


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 01:15

beka pisze:Trudno, Secco dawal wysokie kontrakty, to musimy je teraz placic :/
Marotta nie odpowiada jedynie za pozyskiwanie nowych zawodników, ale także za sprzedaż graczy już niepotrzebnych. Jeśli jest takim dobrym negocjatorem, na jakiego się lansuje, powinien potrafić pozbyć się pijawek. Albo przynajmniej, tak jak pisze Pluto, nie robić wespół z Conte szopek pod tytułem "nie lubimy Cię, już u nas nie zagrasz" wartych 10 mln za sezon...


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4002
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 08:47

evilboy @
To nie wina Marotty że Amauri ma ponad 4mln a Vicek 3mln.
Co on ma z nimi zrobić jak nie chcą obniżyć kontraktu, nie może ich wyrzucić.
To że sugeruje im że nie są w planach, tudzież nie zagrają żadnego meczu ma na celu wymóc na nich decyzje o zmianie zespołu:)


Zablokowany