Mats Hummels

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2780
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 15:25

CO wy z tym Koralovem. Naprawdę sądzicie, że da się wyciągnąć podstawowego piłkarza City ??


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 15:28

^FAZZI^ pisze:CO wy z tym Koralovem. Naprawdę sądzicie, że da się wyciągnąć podstawowego piłkarza City ??
Nie do końca podstawowego. Przyszedł Pirlo, każdy może przyjść. :whistle:


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2780
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 15:34

pablo1503 pisze:
^FAZZI^ pisze:CO wy z tym Koralovem. Naprawdę sądzicie, że da się wyciągnąć podstawowego piłkarza City ??
Nie do końca podstawowego. Przyszedł Pirlo, każdy może przyjść. :whistle:
Podstawowego. Pirlo przyszedł bo już nie był potrzebny w Milanie, a nie bo stwierdziliśmy że go wyrwiemy z Mediolanu.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 15:35

^FAZZI^ pisze:
pablo1503 pisze:
^FAZZI^ pisze:CO wy z tym Koralovem. Naprawdę sądzicie, że da się wyciągnąć podstawowego piłkarza City ??
Nie do końca podstawowego. Przyszedł Pirlo, każdy może przyjść. :whistle:
Podstawowego. Pirlo przyszedł bo już nie był potrzebny w Milanie.
Wiem, że nie był potrzebny, ale mimo to uwierzyłbyś rok temu, że do nas przyjdzie? Jest taki piłkarz jak Clichy, który gra trochę częściej. Jednak nie zmienia to zdania, że 'obaj' są podstawowymi zawodnikami:prochno: , bo grają praktycznie po tyle samo


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2780
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 15:38

pablo1503 pisze:
^FAZZI^ pisze:
pablo1503 pisze: Nie do końca podstawowego. Przyszedł Pirlo, każdy może przyjść. :whistle:
Podstawowego. Pirlo przyszedł bo już nie był potrzebny w Milanie.
Wiem, że nie był potrzebny, ale mimo to uwierzyłbyś rok temu, że do nas przyjdzie? Jest taki piłkarz jak Clichy, który gra trochę częściej. Jednak nie zmienia to zdania, że 'obaj' są podstawowymi zawodnikami:prochno: , bo grają praktycznie po tyle samo
A City nie sprzeda podstawowego piłkarza.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Netiux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2010
Posty: 52
Rejestracja: 27 listopada 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 15:38

Obawiacie się przesadnego optymizmu ale ludzie. Ten Juventus nie jest taki sam jak za Del Neriego czy Ferrary. Gramy o wiele lepszą, efektywniejszą piłkę i co ważna skuteczną. A w poprzednich latach były to najczęściej przebłyski Del Piero, Krasicia, Matriego no i do pewnego czasu Quagliarella. Nasza drużyna coraz bardziej przypomina monolit, co mnie bardzo cieszy.

A co do tematu to z chęcią bym go przywitał gdyż Bonucciego już nie ścierpię. Dobrze będzie go mieć, wtedy nawet po zakupie lewego obrońcy (jeśli Barzagli zachowa formę) Kielon będzie walczył o miejsce w składzie z Hummelsem.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 16:18

Albo Hummels, albo Kolarov. Tak jak dla mnie powinien wyglądać cel na letnie okienko, wszystko zależy czy Conte chce Kielona na boku bloku defensywy, czy też skłaniał by się ku jego powrotowi do środka. Mieli byśmy wtedy porządną defensywę, której jedynym mankamentem byłby brak rezerwowego prawego obrońcy.


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 17:51

^FAZZI^ pisze:CO wy z tym Koralovem. Naprawdę sądzicie, że da się wyciągnąć podstawowego piłkarza City ??
Nie wiem skąd wzięło się tak mocne przekonanie że Serb jest podstawowym graczem City ? :think: Jeżeli spojrzeć na ilość gier The Citizens to podstawowym graczem na lewej obronie jest Clichy. Francuz grał na dodatek w trudniejszych meczach City w tym sezonie - z United, Tottenhamem, Newcastle, Liverpoolem. Jeżeli dałoby się Kolarova wyciągnąć za racjonalną sumę to jestem jak najbardziej za. A Hummels jest wielką nadzieją Niemieckiej kadry i pieniądze jakie zażyczy sobie za niego Borussia mogą mieć na niego tylko wybrane(czytaj -najbogatsze) kluby.
edit: Poza tym wartość Serba nie powinna nagle wzrosnąć po Mistrzostwach Europy, tak jak może mieć to miejsce z Hummelsem.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 18:33

Kolarov. Giorgio lewym obrońcą już nie będzie. Za bardzo nam skostniał w środku. A lewej obrony nie ma żadnej w naszym zespole.


Obrazek
taggert

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 stycznia 2011
Posty: 101
Rejestracja: 14 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 20:18

Zdecydowanie jestem za sprowadzeniem Hummelsa. Jest to na dzień dzisiejszy najlepszy niemiecki środkowy obrońca. Tylko wątpliwe zeby chciał przejść do Juve, szczególnie że z BVB walczy o obronę tytułu. Mam wrażenie że jak każdy dobry (praktycznie każdy) niemiecki piłkarz, wyląduje w Bayernie


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 28 listopada 2011, 20:31

Hummels już w Bayernie był , a klub z Bawarii oddał go lekką rączką do Borussi. Wątpię żeby BVB chciało wzmacniać swojego obecnie największego rywala w lidze ich najlepszym obrońcą. Poza tym Bayern nie ma już aż tak dużego monopolu na wykupowanie graczy z Bundesligi, czego przykładem mogą być tacy gracze jak Oezil, Khedira, Sahin, Vidal. Jeżeli Hummels odejdzie z BVB to tylko poza Niemcy.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 30 listopada 2011, 23:30



Ludziom lubiącym podania Bonucciego polecam moment 3:10.

Styl mają chłopaki podobny.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 30 listopada 2011, 23:55

Bardzo rzetelny highlight.

Bonucci potrzebował całego sezonu żeby zrobić mu kompilacje z parunastu dobrych interwencji. Hummelsowi wystarczył jeden mecz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2011, 23:58

alina pisze:

Ludziom lubiącym podania Bonucciego polecam moment 3:10.

Styl mają chłopaki podobny.
Chyba jesteś mocno zakochany w Bonuccim, patrząc na Twój avatar nie dziwi mnie to.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2011, 00:49

Wiem, że to temat o mającym przebłyski niestety w obie strony Niemcu, ale wie ktoś może jak wygląda sytuacja jego klubowego kolegi Nevena Suboticia?


Zablokowany