gdzie obejrzeć Superpuchar??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2003, 22:12

jeeeeee kablówka znów mi eurosport podłączyła..czyli sie dogadali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juhuuuuu obejże sobie te powtórki meczu o superpuchar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

tylko ze leci po angielsku jak narazie (nawet newsy)...hmmmm nie dobrze, jak sie nie poprawią znow do nich przedzwonie :wink:


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2003, 13:58

jak masz polsat i polsat sport to jeszcze 100 razy bedzie leciala reklama gdzie o ktorej ( w polsce i usa) kjto bedize gral po co graja jaka jest stawjka gry i beda mowic ze jest to rewanz finalu LM i 1 reklama jak to we polsacie skonczy sie po jakis 10-15 minutach


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Patryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2002
Posty: 52
Rejestracja: 18 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2003, 10:20

No to gdzie wkońcu mozna obejrzeć ten mecz? Wiele osób mówiło, ze na polsacie sport bedzie na 100%. Patrzyłem na program dzisiaj i nie ma zadnego meczu Juventus-Milan o Superpuchar Włoch. Więc gdzie bedzie ten mecz ???


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2003, 10:33

Patryk pisze:No to gdzie wkońcu mozna obejrzeć ten mecz? Wiele osób mówiło, ze na polsacie sport bedzie na 100%. Patrzyłem na program dzisiaj i nie ma zadnego meczu Juventus-Milan o Superpuchar Włoch. Więc gdzie bedzie ten mecz ???
Jak mozna przeczytac w newsach na stronie meczu na zywo nie pokaze zadna stacja. Jedynie jutro o 11 i 18 Eurosport przeprowadzi retransmisje


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 10:53

Mógłby mi ktoś powiedzieć kto nie strzelił tego rzutu karnego w konkursie "jedenastek"? I jak to było - nie trafił czy obronił Buffon? Bo mnie niestety nie było :( Z góry dzięki za poinformowanie!

Pozdrawiam!


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 12:59

Ravanelli pisze:Mógłby mi ktoś powiedzieć kto nie strzelił tego rzutu karnego w konkursie "jedenastek"? I jak to było - nie trafił czy obronił Buffon? Bo mnie niestety nie było :( Z góry dzięki za poinformowanie!

Pozdrawiam!
Buffon wybronił strzał Chrystiano Brocchiego.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2003, 13:10

Kto oglądał dzisiaj na Eurosporcie ten mecz?? Ja oglądałem i to było świetne widowisko. Widać że obie drużyny przygotowywały się na ten mecz. No i zakończenie wspaniałe :D :D :D . FORZA JUVEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


srali muszki będzie wiosna
ODPOWIEDZ