Wszystko o Wiśle Kraków : Wisla - Tottenham w p.UEFA

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2008, 16:21

zoff a może zarząd Wisły przeprowadzi w najbliższych dniach pare sond dotyczących zdania kibiców kogo by mile widziano w Wiśle i tak kibice zagłosują np. na: Karima Benzeme jako zmiennika dla Brożka :) i już problem jeden z głowy. Kolejna sonda bedzie dotyczyła Chivu [tutaj my czyli kibice Juve oddamy swoje głosy za :)] i osłabimy Inter w walce o mistrzostwo buhehe

a tak poważnie to wisła powinna przejść Jerozolime, bez większych problemów!


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 20:19

http://sport.interia.pl/news/wisla-moze ... sc,1144054

Bardzo mocny jestem zaskoczony słowami prezesa Wisły.
prezes Wilczek pisze: Jeśli odpadniemy to tragedii nie będzie
:rotfl: 2 runda eliminacji przecież to będzie katastrofa jak odpadną. Jak oni sami w siebie nie wierzą to kto ma wierzyć?

I oni chcą wejść do grup LM? Jak oni się zastanawiają czy przejdą Jerozolime.
Pytam się po co? Chłopców do bicia tam nie potrzeba.

Fajnie było by jak by ograli Jerozolimke i trafili na JUVE w dalszej rundzie?
Jest taka opcja??


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 707
Rejestracja: 01 września 2006
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 20:32

oliver pisze:http://sport.interia.pl/news/wisla-moze ... sc,1144054

Bardzo mocny jestem zaskoczony słowami prezesa Wisły.
prezes Wilczek pisze: Jeśli odpadniemy to tragedii nie będzie
:rotfl: 2 runda eliminacji przecież to będzie katastrofa jak odpadną. Jak oni sami w siebie nie wierzą to kto ma wierzyć?

I oni chcą wejść do grup LM? Jak oni się zastanawiają czy przejdą Jerozolime.
Pytam się po co? Chłopców do bicia tam nie potrzeba.

Fajnie było by jak by ograli Jerozolimke i trafili na JUVE w dalszej rundzie?
Jest taka opcja??

A ja nie chcialbym tego aby trafili na Juve. Zycze Wisle jak najlepiej niech awansuja do rozgrywek grupowych LM a jak uda sie im to i dalej, chociaz jest to malo realne ;P


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 20:38

szaman00 pisze:
a tak poważnie to wisła powinna przejść Jerozolime, bez większych problemów!
Chłopcze spójrz na budżet Wisełki, a potem Beitaru. Pierwszym wyciągniętym wnioskiem będzie to, że Beitar to nie jest jakaś amatorka z głębokiego Zakaukazia, tylko poważny klub z ambicjami. Wisła trafiła na jeden z lepszych klubów w drugiej rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 20:47

Jak teraz odpadną to maja Puchar UEFA czy nie?


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 20:48

stahoo pisze:Jak teraz odpadną to maja Puchar UEFA czy nie?
nie


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 20:48

Bez przesady, przecież to klub z Izraela na Miłość Boską a nie mistrz Grecji czy Turcji ! Napewno nie są to kelnerzy ale jeśli Mistrz Polski nie poradzi sobie z mistrzem Izraela to naprawdę awans polskich piłkarzy na Euro czy na MŚ za dwa lata będzie można nazwać cudem. Czy rzeczywiście tak nisko spadliśmy by obawiać się ekipy z Jerozolimy ?

Przypomnę, że parę lat temu gwiazdami tamtej ligi byli Andrzej Kubica, Grzegorz Wędzyński czy Radosław Michalski którzy jechali tam niemal na emeryture a po powrocie do Polski nic ale to nic nie znaczyli. Co z tego że Beitar ma 3 razy większy budżet i kupili za 2 mln Boatenga czy jakiegoś tam Urugwajczyka. Według mnie to tak jakby np. Korona dostała zastrzyku gotówki i kupiła jednego czy dwóch niezłych kopaczy ale wcale nie jakiś wymiataczy. Popatrzcie na jego karierę http://pl.wikipedia.org/wiki/Derek_Boateng. Szału to on nie robi, myślę że taki Gargułą gorszy nie jest :P

Wisła powinna ich pojechać i na wyjeździe i u siebie. Takie moje zdanie, każdy inny wynik to będzie kompromitacja i tak już skompromitowanej polskiej piłki ligowej ...


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 21:02

Jacques pisze:Popatrzcie na jego karierę http://pl.wikipedia.org/wiki/Derek_Boateng. Szału to on nie robi, myślę że taki Gargułą gorszy nie jest :P
Może i nie jest gorszy ale on gra w Bełchatowie ;-)
Jacques pisze:Wisła powinna ich pojechać i na wyjeździe i u siebie. Takie moje zdanie, każdy inny wynik to będzie kompromitacja i tak już skompromitowanej polskiej piłki ligowej ...
Niestety ale Wisła też nie ma jakiegoś rewelacyjnego składu. Raczej wątpie żeby gładko ich przeszli. Ba żeby ich ograli chodź jednym golem.
Skład Wisły zamiast wzmacniać się to się osłabia. Reprezentanci Polski ich opuszczają. Dudka odszedł nie wiadomo co z Kokoszką. Ten co przyszedł z Liberca raczej furory nie zrobi.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 21:15

Dla tych, co lubią być pesymistami (w przypadku polskiego futbolu przejawia się to realizmem), polecam ten artykuł:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,544 ... skich.html
Tam jest wszystko opisane co i jak.
Nie zdziwię się, gdy Wisła odpadnie już w 2 rundzie el.
Polska kopana znowu poszła na dno.


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 21:36

Więc poczekamy minimum kolejny rok, i znów będziemy się łudzić.

Cóż szkoda że Wiślacy tak za darmo chcą oddać ten awans do trzeciej rundy, bo myślałem że może na Juve trafią, ale cóż, różnie to bywa.


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 21:53

zoff nie jestem chłopcem ;p a pieniądze to nie wszystko, one same nie grają ja uważam, że wiślacy pokonają ich bez większego trudu, a jak będzie zobaczymy niedługo!


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2008, 22:04

Jak spadać to z wysokiego konia!
Ale czy ten koń jest aż taki wysoki?
Chyba nie moim zdaniem jest ti europejski przeciętniak :)
Dlatego jak Wisła nie przejdzie będe zdumiony i poniekąd wkurzony ;)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 10:06

Taka ciekawostka :

W poniedziałek o godz. 17.25 piłkarze Wisły Kraków przyjechali autokarem na stadion przy Reymonta. Wcześniej z klubu wyproszono wszystkie niezwiązane bezpośrednio z drużyną osoby, nawet rzecznika Adriana Ochalika i pracowników biura prasowego, przygotowujących też oficjalną stronę internetową. O tym, że nie wolno im oglądać zajęć wiślaków, zostali poinformowani przez kierownika zespołu Roberta Adaszyńskiego - informuje "Dziennik Polski".
W niedzielę wieczorem po treningu zawodnicy "Białej Gwiazdy" zostali skoszarowani w jednym z hoteli. Z najbliższymi mogą się kontaktować wyłącznie drogą telefoniczną. Żonie Rafała Boguskiego, Alicji, nie wolno było przekazać mu osobiście niewielkiej przesyłki, musiała ją zostawić ochroniarzowi przy bramie wjazdowej na stadionie. O niecodziennych praktykach przekonały się także w poniedziałek żony: Andrzeja Niedzielana - Kamila - i Clebera - Adriana.

Źródło : http://sport.onet.pl/0,1248711,1796899,wiadomosc.html

Sam mecz już jutro. Liczę na zwycięstwo Wisły. Takie mam wymagania od mistrza Polski.

P.S. Po meczu z Liverpoolem skrzydłowi Wisły zostali podobno pochwaleni przez Yossi Benayouna. Oby to spotkanie, jak i te słowa wpłynęły motywująco na piłkarzy Wisły, bo bałagan w Ekstraklasie na pewno nie działa na korzyść naszych zespołów w rozgrywkach europejskich.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 10:40

Nie narzekajcie. Pewnie będą problemy, ale Wisła powinna dać sobie radę z Beitarem. Na wyjeździe będzie bardzo ciężko, jednak w Krakowie się wszystko wyjaśni. Może i wzmocnień nie ma, jednak ta drużyna przynajmniej przez cały rok grała ze sobą więc jest zgrana i się rozumieją. Będzie dobrze.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1203
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 29 lipca 2008, 11:45

Żuk pisze:Więc poczekamy minimum kolejny rok, i znów będziemy się łudzić.
przeciez ligowo to my nie istniejemy... i nie ma sie co czarowac. jezeli awans reprezentacji na MS i ME jest wielkim sukcesem to awans mistrza polski do LM mozna nazwac cudem.
nie mam za zle pilkarza ale nie ma kasy nie ma klasy...
przeciez jakby jakims cudem udalo sie przepchac druga rudne to w trzeciej trafimy na kogos konkretnego wiec nie ma o czym mowic :C


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
ODPOWIEDZ