Dawid Janczyk w CSKA ?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy to dobrze że Dawid odejdzie do CSKA?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 16:22

Trunxik pisze:JANCZYK Panowie JANCZYK a nie Ń :)
Lepiej Jańczyk, niż jak to mówił (mówi?), Pan Szpakowski - "Jańczak" :lol:

Formy Janczyka nie można rozpatrywać biorąc pod uwagę tylko poprzedni sezon, bo bądźmy szczerzy cała drużyna Legii grała fatalnie i nawet wytransferowany za 3 mln. Fabiański, miał za sobą słabiutki sezon w porównaniu do tego kiedy (L) zdobyła mistrzostwo. Tak samo sytuacja wygląda z Janczykiem, który na początku zdobył miejsce w 1 składzie, walnie przyczynił się do zdobycia Majstra, miał już pojechać na Mundial, a tutaj problemy zdrowotne, a później przebłyski w młodzieżowej reprezentacji, no i ostatni sezon pełen kontuzji i słabych występów. Teraz Janczyk ma zwyżkę formy, tylko pytanie brzmi, czy wrócił do dawnej dyspozycji, czy to tylko chwilowy stan? Ja bym tak łatwo nie żegnał się z Dawidem, ale z drugiej strony kto wie czy oferta na 4 mln. jeszcze kiedyś się powtórzy?
Trunxśmierdziel wspomina o Grosickim, a herr_braun mówi o Korzymie, ale obaj prezentują inny styl gry i conajwyżej mogą grać u boku gracza jakim jest Janczyk, ale pustki po nim nie zapełnią. Co nie zmienia faktu, że z obu tych grajków Legia będzie miała w niedalekiej przyszłości dużą pociechę (kto wie czy nie większą jak z Dawida).


Obrazek
Trunxik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2005
Posty: 588
Rejestracja: 08 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 17:08

bblackk pisze: Trunx- moj mistrz i pan - wspomina o Grosickim, a herr_braun mówi o Korzymie, ale obaj prezentują inny styl gry i conajwyżej mogą grać u boku gracza jakim jest Janczyk, ale pustki po nim nie zapełnią. Co nie zmienia faktu, że z obu tych grajków Legia będzie miała w niedalekiej przyszłości dużą pociechę (kto wie czy nie większą jak z Dawida).
A sezon, w ktorym Legia zdobyla MP byl dla niego dobry ? 18 wystepow i 5 bramek ? kurde na snajpera ligi chyba mierzyl... prawie jak Ty podczas naszych warszawskich meczow pplacku :D.
Mysle i mam nadzieje, ze Takesure pokaze troche dobrej pilki i wtedy bez problemu bedzie mogl grac obok niego i Korzym i Grosicki. No i mamy tez Szałacha, ktory ze tak powiem "lubi sobie czasem pier..." :D


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 17:56

Eh TrunxSynMłynarza, nie wiem czy wiesz, ale z tych 18 meczów, Janczyk tylko 8 rozegrał rozpoczynając mecz w podstawowej 11 (tylko raz nie został zdjęty z boiska przed ostatnim gwizdkiem sędziego). Jak na 19'to latka, który przeniósł się z Sandecji Nowy Sącz do Legii, gdzie na początku grał "ogony", nie wspominając o jego ogólnie bardzo dobrej grze, to jednak 5 goli, to porządny wynik jak na debiutancki sezon w pomarańczarni. W kolejnym wymagano od niego więcej, jednak kontuzje i ogólnie zła postawa drużyny uniemożliwiły mu to.
Przypomne tylko jeszcze jego bilans z Pucharu Polski, gdzie w 4 meczach (trzy od 1') strzalił 2 bramki.
Trunxik pisze:Mysle i mam nadzieje, ze Takesure pokaze troche dobrej pilki
Niech ten pocieszny Murzynek najpierw nauczy się trafiać w bramkę, bo w Dyskobolii miał ze skutecznścią delikutaśny problem.
Trunxik pisze:prawie jak Ty podczas naszych warszawskich meczow pplacku
Fakt mam kilka cech wspólnych z Janczykiem, to przyśpieszenie, atomowy strzał lewą nogą i gra głową... dzięki że zauważyłeś :prochno:


Obrazek
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 18:19

Cztery kluby walczą o Janczyka

Dwa gole zdobyte na Mistrzostwach Świata w Kanadzie sprawiły, że ustawiła się kolejka chętnych po Dawida Janczyka. Napastnik Legii znajduje się na celowniku CSKA Moskwa i Atletico Madryt. W poniedziałek doszło w tej sprawie do spotkania menedżera zawodnika Jerzego Kopca z dyrektorem sportowym Legii Mirosławem Trzeciakiem.

Po spotkaniu wiadomo, że jeżeli do klubu z Łazienkowskie wpłynie satysfakcjonująca oferta, to Janczyk otrzyma zielone światło na opuszczenie klubu. Zdaniem Przeglądu Sportowego, Janczyk został wyceniony na 4,2 mln euro.

Najbardziej zdeterminowany w pozyskaniu Polaka jest CSKA Moskwa, lecz w poniedziałek do Legii wpłynęło wstępne zapytanie z Arsenalu Londyn i Borussi Dortmund.

Jak informuje Dziennik Polski, Janczyk jest już jedną nogą w CSKA Moskwa. Legia zgodziła się sprzedać piłkarza za rekordową w historii polskiej ligi kwotę w wysokości 4,2 mln euro.

- Właśnie dzwonił do Kanady menedżer Jerzy Kopiec z informacją, że Legia dogadała się z CSKA w sprawie mojego przejścia do Moskwy. Przyznam, że zatkało mnie, kiedy usłyszałem kwotę przekraczającą cztery miliony euro. Staram się na razie o tym nie myśleć - powiedział Janczyk.

http://pilka.pl/?mid=1&show=73843


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 18:35

Z wyżej wymienionych zespołów moim zdaniem najgorszym jest właśnie CSKA czyli klub w którym 'podobno' Dawid jest już jedną nogą. Myślę że powinien wybrać właśnie rosyjski klub. Co prawda w ataku będzie miał dużą konkurencję, ale powinien wchodzić w każdym meczu przynajmniej na 10 min. W Legii co prawda gra więcej. W warszawskim klubie jednak nie gra w każdym meczu od pierwszej minuty. Powinien pójść do rosji i myślę że dałby radę na pewno tam grać. Chłopak ma ogromny talent i nie może go zmarnować.

Życzę mu dobrej gry w rosyjskim klubie. Powodzenia Dawid


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 19:01

KU-bra pisze:Jeżeli chce go CSKA i Atletico Madryt to napewno się rozwinął... Przecież na ślepo kasy za niego nie wydali, musiał im czymś zaimponowac..
Tak jak Matusiak Palermo...

Dawid jest mi w sumie obojętny. Nie zaimponował mi, ale mam nadzieje, że się sprawdzi, i w przeciwieństwie do swojego klubu nie narobi Polsce wstydu.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 19:18

Tharpenio pisze:Dawid jest mi w sumie obojętny. Nie zaimponował mi, ale mam nadzieje, że się sprawdzi, i w przeciwieństwie do swojego klubu nie narobi Polsce wstydu.
kibicem Legii nie byłem i nigdy nie będę (domyślam się że Ty też) ale ja nigdy nie pomyliłbym pojęć tak jak Ty :naughty:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1442
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 19:33

Ja od dawna jestem zwolennikiem talentu Janczyka i dobrze mu życzę, ale nie jestem pewien, czy to dobry pomysł, żeby już teraz wyjeżdżać z Polski i to od razu do tak silnego klubu jak CSKA. Dawid ma dopiero 20 lat i może mieć kłopoty z ustabilizowaniem formy i odnalezieniu się w trudniejszych realiach... No nic, zobaczy się, jestem mimo wszystko dobrej myśli :)


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 08:52

TURINIO pisze:
Obaj, Jańczyk i Błaszczykowski za szybko uciekają z Polskiej ligi. Powinni zostać jeszcze przynajmniej rok.
A na co ma czekać taki Błaszczykowski? :roll: Był niekwestionowanym liderem czołowego polskiego klubu,w młodym wieku wywalczył miejsce w reprezentacji,dobrze spisywał się przeciwko solidnym europejskim drużynom w Pucharze UEFA,znakomicie grał w meczach biało-czerwonych..
Jak dla mnie to Kuba znakomicie zrobił,że postanowił kontynuować karierę zagranicą..Tylko w silnej,europejskiej lidze może jeszcze rozwinąć się..
Co do Janczyka to uważam,że rzeczywiście może jeszcze ten sezon zostać w Legii..Wywalczyć sobie miejsce w składzie i wreszcie stać się kluczowym graczem 'wojskowych'...Z 2 jednak strony oferta CSKA może działać na wyobraźnie i kto wie czy nie jest to życiowa szansa młodego,polskiego napastnika
Nom, rozwinie się, tak jak Matusiak w Palermo. Mam nadzieję ze oczywiście tak nie będzie.
Co do Dawida Janczyka ;)
Nie jest jeszcze na tyle dobrym piłkarzem, aby grać w pierwszym składzie CSKA. Nie oszukujmy się.
Powie mi ktoś z kibiców (L) jakie wrażeni wywarł Jan Urban? ;) Niedoszły Trener Wisły Kraków :roll:


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 10:24

Poki co nie wywarl wrazenia bo oceniac trenera po miesiacu przygotowan jest glupota. Mysle ze Legia zacznie grac w pilke jakos pod koniec rundy, nie ma sie co oszukiwac, przy tylu zmianach ktore nastapily potrzeba czasu.

Co do Janczyka to dobrze zrobil jadac na te MŚ, wypromowal sie a Korzym i Grosicki beda mogli sobie poogladac jak bedzie gral (albo nawet siedzial na lawce za kilkukrotnie wieksze pieniadze niz w L) w Lidze Mistrzow. Ogolnie zycze mu jak najlepiej i mam nadzieje ze za kilka lat bedzie stanowil o sile pierwszej reprezentacji.
pozdr


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 11:35

Wedlug mnie Janczyk jak dojdzie do transferu nie poradzi sobie w CSKA.
W Moskwie maja dobrych napastnikow. Wiec na miejscu Janczyka na razie bym troche poczekal albo wybral propozycje innego klubu.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 12:05

Czy będzie to dobry transfer... :?: :think:
Pewnie dla Legii, jak najbardziej bo nie dość że pozbędą się niezbyt dobrego piłkarza, to jeszcze zgarną niezłą sumkę z jego transferu. Dla CSKA ... :doh: Lepiej aby rosyjska mafia się nie dowiedziała że kupili takiego nieudacznika :pray: :wink: (a tak na poważnie to zobaczymy wkrótce, albo sobie poradzi i będzie ich "małą" gwiazdeczką :lol: albo nie wytrzyma rosyjskich srogich zim i zmięknie :roll: (ale jak tam Brazylijczycy wytrzymywali, to chyba Polaczek tym bardziej nie powinien mieć z tym problemów :wink: Kowalewski nawet z gołą glacą tam pogina :lol: ) Ale CSKA to dobry klub i pewnie wydanie takiej sumy, dla nas rekord a dla nich zwykła suma jaką wydali na zawodnika... :whistle:


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2007, 12:19

Myslę, że Janczyk powinien poważnie się zastanowić zanim podejmie wiążącą decyzję. Nie wiadomo czy podpisanie kontraktu z takim CSKA bez chwili zastanowienia, biorąc pod uwagę tylko kwestię niezłych zarobków, dużej sumy odstępnego dla Legii i swego rodzaju "magię" nazwy CSKA Moskwa okazałoby się dobrym posunięciem dla samego piłkarza. Musi zdać sobie sprawę, że grają tam Wagner Love i Jo, a dla niego pozostałaby tylko rola rezerwowego. No chyba że potrafiłby utrzymywać wysoką formę przez długi okres...No zobaczymy, mamy jeszcze mecz z Argentyną, albo i coś więcej. Dopiero po turnieju powinien podjąć decyzję, może pojawią się inni poważni kontrahenci i mam nadzieję, że zdecyduje mądrze, bo szkoda żeby jego niewątpliwy talent marnował się na ławce.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 lipca 2007, 10:10

W środę wieczorem pełnomocnik Dawida Janczyka, Jerzy Kopiec, podpisał w imieniu zawodnika pięcioletni kontrakt z CSKA Moskwa. Z tego tytułu na konto Legii trafi 4,2 mln euro. Sprawę załatwiono za pomocą faksów.
- Kluby już się dawno porozumiały, zostały nam tylko formalności, które powinniśmy załatwić w czwartek do południa - powiedział Kopiec. - Dawid jest bardzo zadowolony, to dla niego duży awans sportowy.

Po zakończeniu udziału reprezentacji Polski w MŚ U-20 Janczyk pojedzie na testy medyczne, a po nich od razu dołączy do nowego zespołu.
- Taka była jego wola. Chce od razu jechać do Moskwy. Przecież tam liga cały czas trwa - dodał Kopiec.

Do samego końca Janczyk otrzymywał oferty z klubów hiszpańskich (głównie z Atletico Madryt), jednak zdecydował sprawę swojego transferu zakończyć do czasu meczu z Argentyną na MŚ U-20 w Kanadzie.

Janczyk został tym samym najdroższym w historii piłkarzem sprzedanym z polskiej ligi.

źródło

No to po wszystkim. Dawid w rosji. Ciekawe co z tego wyjdzie


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2007, 12:33

Wiadomo.. Wiele bym dał żeby grać w takim klubie jak CSKA. Jednak gdybym był już na miejscu Janczyka to w przypadku w którym interesowało by sę mną Atletico Madryt to wybrał bym raczej kierunek zachód. Ale Janczykiem nie jestem i jeśli wybrał CSKA to jego sprawa. Pozostaje mu życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze kariery :-D


ODPOWIEDZ