Legia walczy o Lige Mistrzow

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy Legia awansuje do fazy grupowej LM ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2006, 17:17

Nie kumam - dlaczego chcesz kolejnego dowodu na fakt, że polska piłka jest na niskim poziomie?
Może też życzysz słabej formy każdemu piłkarzowi polskiej piłki z osobna?
Tak dla kolejnych dowodów.

Chyba nie jesteś takim naiwniakiem, by wierzyć w to, że brak awansu sprawi, że ktos się za naszą piłkę weźmie? Bzdura.
Brak awansu to coś, co wszyscy uważamy za rzecz oczywistą. To nie jest motorem napędowym zmian.


Dirty mind
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2006, 17:41

człowiek mąka pisze:Nie kumam - dlaczego chcesz kolejnego dowodu na fakt, że polska piłka jest na niskim poziomie?
Nasza piłka udowania swoją "klasę" od dłuższego czasu. Ja tych dowodów mam sporo, ale widocznie ludziom, którzy są odpowiedzialni za narodowy futbol i tym, którzy faktycznie mogą coś zmienić one nie wystarczają.
człowiek mąka pisze:Może też życzysz słabej formy każdemu piłkarzowi polskiej piłki z osobna?
Tak dla kolejnych dowodów.
Wszystkim nie. Większości.
człowiek mąka pisze:Chyba nie jesteś takim naiwniakiem, by wierzyć w to, że brak awansu sprawi, że ktos się za naszą piłkę weźmie? Bzdura.
Brak awansu to coś, co wszyscy uważamy za rzecz oczywistą. To nie jest motorem napędowym zmian.
Tak, ale awans do Ligi Mistrzów będzie oznaczać, że wszystko jest ok. A każdy wie, że tak nie jest. Nie chcę oglądać w TV po raz kolejny twarzy Listkiewicza i wielu ludzi, którzy sobie sukces przypiszą. Jak mówi stara prawda: zwycięstwo ma wielu ojców. Dlatego im szybciej Legia odpadnie z rozgrywek tym lepiej. I będę życzyć źle polskiej piłce aż do czasu, gdy zobacze, że "ukochany" Misiek żegna się z PZPN-em.

Starczy mydlenia oczów. Wszyscy po Mundialu żądali głowy prezesa. Nawet nasz rząd się tym zainteresował. I jaki jest wynik? Listkiewicz zręcznie wszystkich wykiwał i zatrudnił trenera, który po ostatnich Mistrzostwach zdobył ogromne zaufanie. I niby wszystko jest fajnie... nie dla mnie.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2006, 18:06 przez mesju, łącznie zmieniany 1 raz.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2006, 18:02

Nie chcę sie czepiać, ale Listkiewicz chyba ogłosił, że poda się do dymisji za 3-4 miesiące, kiedy sprawy po mistrzostwach beda już uregulowane.
Nie wiem jaki jest prawdziwy powód tych kilku miesięcy, ale dobrze, że postanowił odejść, te 4 miesiące jakoś przeboleję.

I awans Legii do LM niewiele tu zmienia.
Dlaczego życzysz kiepskiej gry piłkarzom polskiej ligi? W końcu o to właśnie chodzi - by polscy gracze byli lepsi. Stwierdzać: niech grają słabo, żeby było widać, że są słabi - to przyjdzie ktoś, kto to zmieni - jest trochę dziwne.


Dirty mind
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2006, 18:13

człowiek mąka pisze:Nie chcę sie czepiać, ale Listkiewicz chyba ogłosił, że poda się do dymisji za 3-4 miesiące, kiedy sprawy po mistrzostwach beda już uregulowane.
Nie wiem jaki jest prawdziwy powód tych kilku miesięcy, ale dobrze, że postanowił odejść, te 4 miesiące jakoś przeboleję.
Możemy się założyć. Ja mówię, że Misiu wymyśli jakiś powód, żeby utrzymać się na stołku. Szczerze mówiąc, wolałbym, żebyś wygrał.
człowiek mąka pisze:I awans Legii do LM niewiele tu zmienia.
Dlaczego życzysz kiepskiej gry piłkarzom polskiej ligi? W końcu o to właśnie chodzi - by polscy gracze byli lepsi. Stwierdzać: niech grają słabo, żeby było widać, że są słabi - to przyjdzie ktoś, kto to zmieni - jest trochę dziwne.
Dziwne jest to, że od paru lat najlepsi polscy piłkarze nie grają w polskiej lidze. To, co najlepsze grzeje ławy w europejskich średniakach, a później wszyscy narzekają na kiepski występ na mundialu. Poza tym nie ukrywam, że odkąd Listkiewicz jest prezesem PZPN-u jestem jego wrogiem i będę życzyć źle każdemu, kto znajduje się pod jego skrzydłami. Oczywiście - wszystko ma swoje granice.

Jeśli ktoś jest faktycznie dobry, to niech to udowadnia. Może wtedy i ja spojrzę inaczej na całą tą sprawe.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2006, 19:43

wszystko zalezy od kolejnego rywala. z zespolami z najwyzszej poki Legia nie ma cienia szansy. z innymi moze powalczyc ale optymista to tez raczej nie jestem..mam nadzieje ze w tym roku Legia z Wisla powalcza cos w UEFA bo przydalyby nam sie pkty rankingowe dzieki ktorym w przyszlym sezonie to my mielibysmy rozstawiony zespol w III fazie el. Champions League.


sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2006, 21:42

Jeżeli by Legia wczoraj wygrała 4-0 to by było wszytsko ok a sytuacji miała wiele do tego by tak wysoko wygrac .Teraz po symbolicznym zwycięstwie kazdy wiesza psy na Legii..to było dopiero 2 mecz o stawke tej drużyny więc moze akurat do meczu z rywalem z 3 rundy uda jej poprawic gre i skuteczność....


...............JUVE...........
PrzemekN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2006
Posty: 38
Rejestracja: 05 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 12:12

Legia zagra z Szachtarem w 3. rundzie. Jak oceniacie ich szanse??
Ja myśle, że mają szansę ograć ukraiński zespół, na pewno jest to łatwiejszy przeciwnik niż np. Arsenal, więc trzymajmy kciuki za naszych


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 12:45

2. rundę przejdą bez problemu, spokojnie.
Jednak z Szahtarem to już będzie ciężko, ale skoro mamy grać w LM to taką drużynę trzeba przejść. Graliśmy z gigantami, ale ostatnio mamy rywali w swoim zasięgu, z Anderlechtem się nie udało, Panathinaikos... lepiej nie przypominać, co Wisła zrobiła polskiemu futbolowi. Czas na Legie, ma rywala naprawdę w swoim zasięgu, może w końcu sie uda!!
Należy mieć wiarę :)


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 13:28

Tak jest! Legia awansuje. Legia grała już kiedyś w LM i teraz też jej się uda zagrać. Rywal nie jest taki trudny, jak chociażby Real Madryt. A więc mamy szanse! Nie można jej zmarnować.


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 13:49

Ludzie...co wy mówicie. Co prawda Szachtar to nie Arsenal ale to też silna ekipa. Poza tym Legia jest teraz tak fatalna że na 100 % odpadną. U siebie będzie 0-0 na wyjeździe przegrają z 3-0. Tak obstawiam.


forumowy ujadacz
Pawlinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2004
Posty: 58
Rejestracja: 23 maja 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 14:04

losowanie nie najgorsze choć liczyłem na SLovan Liberec 8) ale Szachtar tez jest do ogrania :twisted:
Waaaarszawaaa Waaaarszawaaaaa Waaaaarszawa CWKS LEGIA Waaaaarszawa Waaaaarszawa!!
PS oby Milan odpadł


Jedno miasto Jeden klub WIELIM SZCZECINEK
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 14:21

Szachtar to duża kolonia graczy z Brazylii : Brandao , Fernandinho , czy chociażby dobrze znany z gry w Piacenzie i Brescii - Matuzalem. Losowanie nie jest złe bo Stołoczni gracze mogli trafić na HSV , Liverpool , Milan czy Galatasaray chociaż Szachtar to tez nie jest słaby przeciwnik i to właśnie naszym wschodnim sąsiadom stawiam większe szanse do awansu aniżeli Mistrzowi Polski. Szczególny będzie to mecz dla Mariusza Lewandowskiego wiadomo z jakich względów. Pomimo iż w moich oczach Legia szczególną sympaią się nie cieszy to będę kibicował Warszawiakom w tym dwumeczu.

Pozdrawiam.


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 15:00

Szczęście sprzyja Legii. Mam nadzieje, że awansują. Nie ma co gdybać, że mogli trafić lepiej, bądź gorzej. Powinniśmy awansować zasłużenie a nie "fartem" bo sprzyja nam los. Chociaż czasami i szczęście jest potrzebne :P
A co do stylu gry Legii pozostawia on wiele do życzenia


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 15:24

oglądałem troche meczu i byłem zawiedziony...Legia z taką grą nie wejdzie do LM, chyba że coś zmienią z grą...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:06

Szachtar nie jest łatwą drużyna więc Legioniści będą mieli problem z awansem.Mniej jednak wierzę w awans do LM


JESTEM OSZUSTEM
ODPOWIEDZ