ME Siatkarek 2005

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 19:06

Ludzie dajcie spokój ile ja nerwów straciłem na tym meczu to ogień !!
Polki przez pierwsze 3 sety grały wyśmienicie aż do końcówki tegoż 3 seta.Znów seryjne straty punktów i wiedziałem że będzie tie-break.
Szczerze mówiąc myślałem że nie wygramy 5 seta ale sie zaskoczyłem i sie udało.
Przynajmniej się miło zaskoczyłem a nie miałbym się nie miło rozczarować 8)


włodi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 46
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 19:12

niewie ktos moze z kim polki zagrają w finale ??????????


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 19:14

Piękny mecz, piękne widowisko i mamy finał :happy:
Szkoda, że nie skończylismy tego wynikiem 3-0 :| Biorąc pod uwage jutrzejszy finałowy mecz nasze złotka mogą nie wytrzymać kondycyjnie ale na razie cieszmy sie ze zwyciestwa :D

Następnym razem chyba zawału dostane uffffff :prochno:

EDIT:
włodi pisze:niewie ktos moze z kim polki zagrają w finale ??????????
W finale zagramy z Azerbejdżanem albo Włochami, mecz półfinałowy z udziałem tych ekip zaraz sie rozpocznie


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 19:41

Piekne dziewczyny, piekny mecz, piekne zwyciestwo....czego chciec wiecej??? :D :D :D Polki zagrały bardzo dobrze ale chyba za szybko w 3 secie uwierzyły ze są juz w finale, na szczescie wszystko skonczyło sie dobrze :D ...jutro finał pewnie z włoszkami, cos czuje ze wygramy :D

P.S. Mam prosbe,moze mi ktos zrobic sygnaturke z Kasia Skowronską...bo ja sie na tym za bardzo nieznam a bardzo bym chciał miec taka sygnaturke :D


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 03:34

ehh wygrywac 2:0 i takie cos...polscy sportowcy lubia nam szarpac nerwy..ale brawo. :bravo:


włodi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 46
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 10:01

del kasa pisze:Piękny mecz, piękne widowisko i mamy finał :happy:
Szkoda, że nie skończylismy tego wynikiem 3-0 :| Biorąc pod uwage jutrzejszy finałowy mecz nasze złotka mogą nie wytrzymać kondycyjnie ale na razie cieszmy sie ze zwyciestwa :D

Następnym razem chyba zawału dostane uffffff :prochno:

EDIT:
włodi pisze:niewie ktos moze z kim polki zagrają w finale ??????????
W finale zagramy z Azerbejdżanem albo Włochami, mecz półfinałowy z udziałem tych ekip zaraz sie rozpocznie
wiec licze na obrone tytułu mistrzów europy pewnie finał bedzie z włochami :D:D:D:D:D


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 10:11

Bardzo bym chciał aby złotka obroniły tytuł ME ale bedzie bardzo trudno o sukces. Tym bardziej, że Włoszki są w świetnej formie a Polki są pewnie zmęczone po wczorajszym 5 setowym boju z Rosjankami. Z drugiej strony jest to najważniejszy mecz w tym sezonie takze licze na to, że Polki dadzą z siebie wszystko i zagrają o zwycięstwo do upadłego. Jesli bedziemy walczyli tak jak we wczorajszym meczu bez typowych dla nas przestojów powinnismy wygrac :happy: trzymam kciuki :D


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 20:57

BRAWOOO :!: Właśnie zakończył się finał Mistrzostw Europy :!: Niesamowity mecz Polek, bałem się że po przegranym trzecim secie może być powtórka z meczu z Rosjankami ale Polki udowodniły swoją klasę. Pokanać w takim stylu mistrzynie świata... Coś nieprawdopodobnego :D Brawa jeszcze raz dla dziewczyn i trenera Niemczyka. W przeciągu tych dwóch lat, które minęły od ME w Turcji zespół w istotny sposób zmienił swoje oblicze, co jeszcze zwiększa zasługę trenera. PRzypomnę że w składzie z 2003 na libero grała Dominika Leśniewicz, obecnie Mariola Zenik, pierwszą rozgrywającą była Magda Śliwa któa teraz zamieniła się rolami z Izą Bełcik, brakuje także Marii Liktoras. Komentarz piszę na gorąco jestem bardzo szcześliwy, jako że siatkówka to mój drugi ulubiony sport :D Brawa i całusy dla naszych Złotek :bravo: :dance:


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 20:57

Nie wierze w to co się wydarzyło!!
Polki mistrzyniami Europy po raz drugi z kolei.
Wspaniała gra naszych reprezentantek, wzniosły się na wyżyny i pokazały że nie bez kozery mawia się na nie złotka.
Och a bałem się porażki po wczorajszym 5 setowym boju.Włoszki miały w półfinale lekki i przyjemny mecz zakończony w 3 setach.
Może wreszcie przyjdzie kolei na mistrzostwo świata skoro pokanaliśmy aktualnie mistrzynie :wink:


EDIT
Słowa komentatora jak Rosjanki wchodziły na podium : "One nie mieszczą się na podium, to bardzo wysoki zespół" :lol:
Heh w sumie wszystkim się musiały udzielić emocje, sam jakieś głupoty gadałem ale to może przez piwko :whistle:
Ostatnio zmieniony 25 września 2005, 23:56 przez steru, łącznie zmieniany 1 raz.


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 21:09

Super Super :bravo: :dance: :bravo: naprawde piekne... yyy pięknie zagrały Polki 8) po 3 secie myślałem, że będzie ciężko... ale dziewczyny pokazały klase, walke do końca.... gratulacje oby tak dalej......


Obrazek
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 21:13

4 set był POPISOWY :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D WE ARE THE CHAMPIONS O YEAH!!!! Nasze ZŁOTKA KOCHAM WAS!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1830
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 22:05

To były piękne mistrzostwa dla naszej reprezentacji. Polki udowodniły że jednak nasze siatkarskie reprezentacje sa dobre. Przecież pamiętamy ostatnie porażki Polaków w Lidze Swiatowej. Po przegranym trzecim secie z Rosją już myślałem żę może się to powtórzyć, na szczęście się myliłem. Od początku tego turnieju prześladował nas pech, najpierw Kaśka Skowrońska była chora, potem przeziębiła się Dorota Świeniewicz. Sam Andrzej Niemczyk nie był zbytnio zadowolony. Pierwszą rundę przeszliśmy jak burza, choć bardzo bałem się o wynik meczu z Niemkami, nasze pokazały wielki charakter w tym trudnym meczu. Właśnie reprezentacja Niemiec zaskoczyła mnie najbardziej na tych mistrzostwach, bardzo słaby wynik tego zespołu. Co do Polek jak już wspominałem mecz półfinałowy był niesamowitym horrorem. 22-20 w piątym secie to rezultat niespotykany. Do tego te liczne błędy sędziów. Dla mnie dzisiejszy mecz z Włoszkami to taki trochę mecz bez historii. Pierwsze dwa szybkie sety, później mała zadyszka i pewna świetna gra w 4 (jak się okazało ostatnim) secie. Jak najbardziej zasłużenie Pani Dorota została MVP. Cóż wypada mi tylko pogratulować tego zwycięstwa, jak większość z nas takżę bardzo bardzo się ciesze, no i co w Luksemburgu za dwa lata trzecie mistrzostwo z rzędu :wink:


Obrazek
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 22:06

Kolejny cudowny mecz...udowodniły swoja dominację w Europie!!!!
BRAWO ZŁOTKA, i brawo Dorota Swieniewicz która była bez watpienia najlepszą polską siatkarką...z resztą inne tez były niesamowite.
Jeszcze raz brawo,brawo,brawo :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: .
Zacytuje na koniec Zdzisława Ambroziaka który penie skomentował by to:
"NIE-DO-WIA-RY "...brawo Polki! :D :D :D :D


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 23:05

GRATULACJE dla Złotek :!: :!: :!: :bravo:
Mecz był naprawde bardzo dobrym widowiskiem, trzymającym w napięciu do końca, Polki pokazały kto rządzi nie przegrywając ani jedenego meczu w tych Mistrzostwach :!:
Piękne panie, piękny mecz i ZWYCIĘSTWO :!:
:bravo: :happy: :bravo:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2005, 23:20

Mecz był godny finału, szczególnie dlatego, że wygraliśmy. Mamy więc PODWÓJNE Złotka :dance: Ocy tak dalej dziewczyny :!: GRATULACJE


ODPOWIEDZ