Stroje na sezon 2013/14

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 12:24

pumex pisze:
Mateuszello pisze:Dziwne, bo w takim razie te niebieskie galoty gryzłyby się z koszulkami uważanymi wcześniej za pewnie
Nie rozumiem, dlaczego spodenki gryzłyby się z koszulkami. Przecież niejednokrotnie mieliśmy już żółte koszulki + niebieskie spodenki i na odwrót, a malutkie czarne wstawki na kołnierzyku niczemu przecież nie przeszkadzają.

NOWE ZDJĘCIE

W ramach ciekawostki, Arsenal będzie miał niemal identyczne stroje wyjazdowe. Krój i wzór identyczne, różnią się jedynie odcienie kolorów. Lipa trochę.
Nike ewidentnie idzie w masówkę i nie przejmuje się zbytnio wyglądem. Z ich perspektywy wygląda to raczej tak: "płacę, więc robię co chcę".


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 12:50

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale nasze koszulki różnią się minimalnie od tego, co jest podane na zdjęciach. Tu mamy oficjalną koszulkę, a tu... w sumie też. Widać, że logo Jeep jest troszkę inaczej umiejscowione. Na pierwszym zdjęciu jest w miarę ładnie wkomponowane w pasy, natomiast Llorente trzyma w ręku nowe pasy + nalepka z ubigłego roku. Chociaż tutaj, Tevez trzyma już ładnie zrobioną nalepkę :think:


Obrazek
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 13:29

pablo1503 pisze:Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale nasze koszulki różnią się minimalnie od tego, co jest podane na zdjęciach. Tu mamy oficjalną koszulkę, a tu... w sumie też. Widać, że logo Jeep jest troszkę inaczej umiejscowione. Na pierwszym zdjęciu jest w miarę ładnie wkomponowane w pasy, natomiast Llorente trzyma w ręku nowe pasy + nalepka z ubigłego roku. Chociaż tutaj, Tevez trzyma już ładnie zrobioną nalepkę :think:
Pewnie zostało nam za dużo "większych" naklejek z zeszłego sezonu. Wiadomo, ekologia i te sprawy :roll: . W tamtym sezonie zaklejone gwiazdki, w tym niedopasowane logo, show must go on. Trochę amatorka, bo taki szczegół potrafi sprawić, że koszulka z miejsca staje się o połowę brzydsza...


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 13:52

ciekawe czy za rok ujrzymy na strojach 3 gwiazdki?


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 13:57

A może, koszulka Llorente, została dla niego zrobiona już w styczniu, gdy podpisano z nim umowę? :think:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 14:23

pablo1503 pisze:Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale nasze koszulki różnią się minimalnie od tego, co jest podane na zdjęciach. Tu mamy oficjalną koszulkę, a tu... w sumie też. Widać, że logo Jeep jest troszkę inaczej umiejscowione. Na pierwszym zdjęciu jest w miarę ładnie wkomponowane w pasy, natomiast Llorente trzyma w ręku nowe pasy + nalepka z ubigłego roku. Chociaż tutaj, Tevez trzyma już ładnie zrobioną nalepkę :think:
A juz Karol na stadionie miał taka jak Ferdynand ;)

Obrazek


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 15:12

Ogólnie ciśnie się na usta, że w naszym napadzie będą teraz grali Piękny i Bestia :twisted:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 15:29

Alexxxxx pisze:Ogólnie ciśnie się na usta, że w naszym napadzie będą teraz grali Piękny i Bestia :twisted:
Mam nadzieję, że to opinia Twojej koleżanki :D


A co do tego logo - koszulki różnią się rozmiarami, a może naklejki mają po prostu takie same wymiary :)


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1989
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 15:31

Bazyliszek pisze:ciekawe czy za rok ujrzymy na strojach 3 gwiazdki?
Też mnie to ciekawi. A jeszcze bardziej nie daje mi spać to, czy FIGC nie będzie nas czasem chciała zmusić do umieszczenia trzech gwiazdek w przypadku zdobycia 32 mistrzostwa... :think:


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 15:36

francois pisze:
Alexxxxx pisze:Ogólnie ciśnie się na usta, że w naszym napadzie będą teraz grali Piękny i Bestia :twisted:
Mam nadzieję, że to opinia Twojej koleżanki :D
)
Akurat z bajką mi się skojarzyło :wink: Jak strzelą łącznie z 40-50 bramek, chyba każdy będzie mógł tak o nich mówić :prochno:

A propo tematu - koszulki nie urywają pupki - w poprzednich sezonach wyjazdowe były o wiele lepsze.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 15:56

Co do prezentacji Teveza i Llorente w naszych koszulkach. Sprawa jest prosta, występowali oni w strojach z zeszłego sezonu. Stąd te logo.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 16:16

Buffalo pisze:Co do prezentacji Teveza i Llorente w naszych koszulkach. Sprawa jest prosta, występowali oni w strojach z zeszłego sezonu. Stąd te logo.
Nie prawda. TO jest koszulka na ten sezon. Węższe pasy i gołe logo. Żadnych zaklejonych gwiazdek i żadnego podpisu pod herbem.


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 16:25

pumex pisze:
Mateuszello pisze:Dziwne, bo w takim razie te niebieskie galoty gryzłyby się z koszulkami uważanymi wcześniej za pewnie
Nie rozumiem, dlaczego spodenki gryzłyby się z koszulkami. Przecież niejednokrotnie mieliśmy już żółte koszulki + niebieskie spodenki i na odwrót, a malutkie czarne wstawki na kołnierzyku niczemu przecież nie przeszkadzają.
No w sumie mi również lata to, czy te wstawki na koszulkach byłyby niebieskie, czarne, czy nawet zielone. Napisałem to bardziej z perspektywy projektantów/grafików ponoć największej i najlepszej marki w swojej branży na świecie :prochno: Domyślam się, że i tak zapewne będziemy rotować te spodenki z czarnymi(poprzednimi wjazdówkami), a nawet z białymi. Róż z białym się kompletowało to i żółto-biało trykot :wink:

Tak w ogóle to rok temu o tej porze znaliśmy już oficjalnie oba komplety :whistle:

PS
Obstawiam, że logo nie będzie odstawało jedynie na koszulce Gio (i ew. Gacka)... będzie za duże i najdzie na czarny pas 8)


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 18:11

Mateuszello pisze: Tak w ogóle to rok temu o tej porze znaliśmy już oficjalnie oba komplety :whistle:
Wydaje mi się, że nie. Wideo z zeszłorocznej prezentacji jest z 11.07.2012.

W JuveStore jest już sporo koszulek, spodni, bluz i innych akcesoriów na ten sezon. Dominuje czerń, biel i żółć.

Swoją drogą, projektowanie koszulek w Nike to musi być fajna robota :lol:
Obrazek
Obrazek


Obrazek
mephisto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2013
Posty: 85
Rejestracja: 25 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 10:12

Bazyliszek pisze:ciekawe czy za rok ujrzymy na strojach 3 gwiazdki?
Pewnie tak, choć mam co do tego mieszane uczucia. To byłoby jak swego rodzaju przyznanie racji FIGC. Skoro nie mieliśmy ich, gdy zdobyliśmy 30. mistrzostwo, to nie wiem czemu mielibyśmy je przyszywać przy zdobyciu 32.


ODPOWIEDZ