Juventini na wypożyczeniach...

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
mateuz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2009
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2010, 14:37

no tak tak Gio się marnował u nas, w Parmie się odnajdzie:) i mam nadzieję że mimo tej klauzuli wykupienia Seby .. to jednak wróci do nas.
Potrzebujemy go, bez Diego nie mamy nikogo tak kreatywnego prócz Alexa.
Juve musi zacząć korzystać z młodych zawodników tak jak robi to Barca.
Ja byłbym całkowicie za gdyby Juve składało się z wychowanków i tylko kilku dokupionych gwiazd. Zróbmy na przekór innym zespołom mniej kupujmy więcej wychowujmy :) i korzystajmy z naszego doboru naturalnego utalentowanych młodzików bo jak widać radzą sobie na wypożyczeniach. To czemu nie mieli by sobie poradzić w Juve, wystarczy trochę wiary i może być pięknie :). Nie powinno się tak porównywać ale jak gram w FootballManagera.. to wykorzystuję jak najwięcej Primavery, czuję wtedy wielką radość z wygrywania. Realnie też tak może być .


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 11:50

Pierwszy mecz Giovinco w Parmie i od razu wybrany najlepszym zawodnikiem meczu + miejsce w 11 kolejki. Lada moment dostanie powolanie do Reprezentacji.

Skrot z meczu (chociaz pewnie juz wszyscy widzieli):
Link do calego zestawienia: http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ek-round-1

Mam nadizeje, ze chlopak za rok wroci, zeby juz grac w pierwszym skladzie ; )

Ariaudo gral cale 90 minut w meczu z Palermo.
Ekdal 62 minuty w meczu z Interem.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 11:59

jakku1 pisze: Mam nadizeje, ze chlopak za rok wroci, zeby juz grac w pierwszym skladzie ; )
On nie ma czasem jakieś niskiej klauzuli wykupu przez Parmę?

Ogólnie zawsze chciałem Sebę w pierwszym składzie, choć ostatnio doszedłem do wniosku, że skoro kolejny trener go nie chce, to znaczy, że faktycznie cos musi być z nim nie tak. Zobaczymy co pokaże w następnych meczach i czy mój wniosek jest błedny 8)


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 12:16

stahoo pisze:
jakku1 pisze: Mam nadizeje, ze chlopak za rok wroci, zeby juz grac w pierwszym skladzie ; )
On nie ma czasem jakieś niskiej klauzuli wykupu przez Parmę?

Ogólnie zawsze chciałem Sebę w pierwszym składzie, choć ostatnio doszedłem do wniosku, że skoro kolejny trener go nie chce, to znaczy, że faktycznie cos musi być z nim nie tak. Zobaczymy co pokaże w następnych meczach i czy mój wniosek jest błedny 8)
Parma ma prawo do wykupu 50% jego karty za 3,5 miliona. Ale sadze, ze jak jak Seba bedzie gral swietnie i Marotta naprawde zechce go sprowadzic z powrotem do Turynu, to jakas smieszna klauzula nie bedzie zadna przeszkoda. Zwlaszcza, ze chodzi tylko o 50%.


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 10:50

Tiago wczoraj zameldował się na boisku 15 minut i strzelił bramkę po podręcznikowym wyprowadzeniu kontry. To co wczoraj zrobili Aguerro - Simao - Forlan przy pierwszej bramce to masakra. Dla ciekawskich, mecz skończył się wynikiem 1-2.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 11:44

A Immobile zabłysnął w meczu z Citadellą. W 70 minucie nie strzelił karnego a 9 minut później dostał czerwoną kartkę. Mimo to Siena wygrała 3:1


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 17:20

Giovinco w barwach parmy robi naprawdę furorę dzisiaj strzelił bramkę.Ariaudo cały mecz przesiedział za to na ławce.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 17:37

Bramka Gio z Catanią
Brameczka cud miód, palce lizać! Oby tak dalej! To może trafi do jakiegoś konkretnego klubu, który będzie w stanie walczyć w Europie.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 20:33

Giovinco nie tylko strzelil bramke, ale dostal takze najwyzsza ocene z wszystkich pilkarzy na boisku od serwisu goal.com ; )

Na ocene "7" zasluzylo trzech graczy - Capuano, Andujar (z Catani) i Giovinco (z Parmy). To drugi mecz z rzedu Naszego wychowanka, w ktorym jest najlepszym pilkarzem na murawie.

Jeszcze pare takich spotkan i Prandelli z pocalowaniem reki wezmie go do kadry. Tego sie mozna bylo spodziewac. Giovinco to wiekszy talent od Diego i powoli zaczyna to wychodzic. Ciesze sie, ze go nie sprzedalismy i na szczescie jest tylko wypozyczony.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 20:37

Sebek po prostu musi do nas wrócić. Chociaż uważam, że wypożyczenie to była dobra decyzja.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 21:41

Mietson pisze:Sebek po prostu musi do nas wrócić. Chociaż uważam, że wypożyczenie to była dobra decyzja.
A ja nie. Na dodatek tłumaczenie o ograniu uważam za bezsensowne. Po Serie B ogrywał się w Sienie, wrócił do Juve, był zmiennikiem Del Piero i Nedveda, a od tamtego czasu trenerzy nie wiedzieli jak na niego stawiać. Oczywiście lepiej było go wypożyczyć, niż sprzedać, ale najlepiej gdyby nadal był z Nami. Dziś na zmianę Pepe/Krasicia byłby jak znalazł :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 21:52

Dziś na zmianę Pepe/Krasicia byłby jak znalazł OK
Z tym się zgadzam. Ale z tym wypożyczeniem jest o tyle dobrze, że Del Neri w ogóle nie chciał na niego stawiać. Więc teraz Seba ma szansę potwierdzić swoje umiejętności i być co najmniej 1szym zmiennikiem w kolejnym sezonie (o ile jeszcze będzie chciał do nas wrócić)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 21:53

A ma on jakąś klauzulę pierwokupu? Czy może współwłasności?


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 21:56

Szikit pisze:A ma on jakąś klauzulę pierwokupu? Czy może współwłasności?
Oficjalny komunikat Juventusu pisze: Juventus Football Club S.p.A. informuje, iż sfinalizowane zostało porozumienie zawarte z z klubem Parma F.C. S.p.A., dotyczące czasowego przeniesienia praw sportowych dotyczących piłkarza Sebastiana Giovinco, oparte o kwotę 1 miliona euro, płatną w ciągu trzech lat.

Porozumienie to przewiduje jednakowoż możliwość wykupienia przez Parmę po zakończeniu sezonu piłkarskiego 2010/2011, praw do połowy karty zawodniczej piłkarza za kwotę 3 milionów euro, płatnych w ciągu trzech lat.
:ok:
Nie ugrali prawa pierwokupu, to mogą chociaż kupić połowę karty. Za oczywisty uważam powrót Seby za rok, szczególnie przy takiej dyspozycji jak od przybycia do Parmy.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 22:03

Ja to widzę tak, że Parma kupuje połowę karty ale my bierzemy do nas Sebka na sezon 2011/2012 i jak się uda to odkupujemy go, tracąc na całej transakcji jakieś 4-5 mln :)


Zablokowany