Wasz pierwszy obejrzany w TV mecz Juventusu

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2007, 10:26

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Kynio89 pisze:mój pierwszy mecz juve obejrzałem w 2003 wtedy gdy Milan w finale rozbił w rzutach karnych juve. niestety.... :angry: :prochno:
tak miało być :dance:
Proponuję jak najszybciej zmienić mu rangę na milanista.
Mnie się wydaje, ze nie jest to milanista tylko jeden z dzieciaków którym wczoraj zostały zabanowane konta za zabawy w temcie z wlepkami...


Obrazek
lindros10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2007, 10:52

urywek znaczy karne jak w meczu polfinalowym wlochy-argetyna Sergio Goycoechea obronil dwa rzuty karne. A pierwszy mecz jaki w całości widziałem to holandia-dania 2-2 pozniej karne na euro 92 tak mi sie przynajmniej wydaje.
W temacie chodzi o mecz Juve.../Dragon


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2007, 10:54

Nie będę oryginalny, kiedy napiszę, że moim pierwszym meczem był ten z Ajaxem w wielkim finale w Rzymie. To był szczególny sezon dla przeciętnego kibica z Polski. Przecież ówczesny mistrz kraju - Legia Warszawa dobrnęła aż do ćwierćfinału. To wydarzenie elektryzowało młodych chłopców, którzy zamiast "Airwoolf'a" wybierali TVP2, żeby pasjonować się zmaganiami Wojskowych. Szczęsny, Pisz, Staniek, Bednarz, Podbrożny, Kucharski, Jóźwiak, Zieliński, trener Janas i Krzysztof Warzycha - ten, który pozbawił nas marzeń o zawojowaniu Europy. Wszystkie te odcinki rozpoczynała piękna tv oprawa Ligi Mistrzów. Dogmatyczny hymn i obrazy na których widnieli gracze Ajaxu - triumfatora LM z roku 1995. W tamtym okresie Ajax? to był kosmos dla drużyn pokroju Legii. Prezentowali cudowny futbol. I nikogo nie dziwił ich ponowny awans do finału, w którym zmierzyli się z Juve. Przegrali. I był w tym pierwiastek sensacji. Europa miała nowych mistrzów. A Juventus z tej roli wywiązał się znakomicie. Sezon 1996/97 to absolutna ich dominacja na wszystkich frontach. Wygrali wszystko, lecz przegrali mecz najważniejszy. Przegrali finał LM z Borussią Dortmund. Od tamtej pory jestem już za nimi.
Pierwszy mecz: Ajax-Juventus 1:1 2:4p 95/96
Pierwszy mecz jako świadomy kibic: Manchester-Juventus 3:2 97/98


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 22:30

Moim pierwszym meczem Juve w TV był finał LM z Borussią Dortmund, przegrany przez Zebry 1-3. Z tego meczu najbardziej utkwiła mi w pamięci niezapomniana bramka Alexa. Ehhh..... to były czasy...


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2007, 23:00

A ja już nie pamietam bo to było bbbaaarrrddzzzzzzooo dawno temu... za czasów takich gwaizd jak Ravanelli, Torricelli, Di Livo i długo by te gwiazdy z tamtych czasów wymieniać...coś koło roku 1995.. poczatek edycji LM.


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
JUVENTINO-666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 8
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 17:19

Pierwszy mecz Juventusu, który miałem przyjemność oglądać odbył się dnia 23-12-1995r. Był to pojedynek Juve – Roma na Della Alpi, niestety moja ukochana drużyna poległa w tym meczu 0-2. Byłem wtedy jeszcze dzieckiem, bo miałem 7 lat i wybrałem Juve dlatego ponieważ spodobały się mi ich koszulki:D Następnie przyszły kolejne mecze w których coraz bardziej się zagłębiałem, a wszystkiego dopełnił pamiętny finał Ligi Mistrzów z Ajaxem, po tym meczu byłem kibicem Juve na całego!! Tak to wyglądało w skrócie w moim przypadku, a jakie są wasze pierwsze wspomnienia związane z naszą kochaną drużyną. Powspominajcie stare dobre czasy i podzielcie się nimi z resztą fanów Juve.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2007, 16:53 przez JUVENTINO-666, łącznie zmieniany 1 raz.


Miotamy się w granicach życia jak dusza, która nie może wyzwolić się od ciała. Miotamy słowami - naszą jedyną bronią. Koktajle Mołotowa mogą palić tylko policyjne samochody, myśli mogą zwalać z piedestałów...
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 19:45

Pierwszy mecz Juventusu jaki widzialem w TV? hmm rok 1996 z tego co pamietam gralismy z Paris Saint Germain, nie jestem pewien juz czy to byl final pucharu Intertoto czy SuperPuchar Europy ale pamietam ze wygralismy 6-1, Pewnie czesc z was nie pamieta kogos takiego jak Atillo Lombardo ale ten "łysy" Pan naprawde zrobil wtedy na mnie piorunujace wrazenie ;) Del Piero jeszcze mlodzian ehhh to byly czasy ;)


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2007, 19:51

To był mecz Juve z Lazio, w sezonie 1994/95. O ile pamiętam ten mecz decydował o mistrzostwie włoch. Juve wygrało chyba 3:1, ale głowy nie dam. Oglądałem ten mecz, dzięki wcześniejszemu wyjazdowi na wakacje do Włoch :D


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Artur0

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 22:08

Wiem, że był to mecz LM w 2005r. spodobała mi się w tym meczu bramka strzelona przez Nedveda nie pamiętam niestety z kim był ten mecz ani ile było


Forza Juve
youvee666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 10
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 22:25

Ja zakochałem sie w Juve po meczu w superpucharze Europy z Paris SG wygranym 6-1...


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 11:14

Moj pierwszy mecz Juve w tv hmm chyba bedzie to mecz LM z Borussia Dortmund


Obrazek
Krystian Walkiewicz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2006
Posty: 76
Rejestracja: 18 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 11:32

moj pierwszy mecz obejzany juve i od tego czasu zaczolem kibicowac juve to mecz z realem co strzelil treze i zalayeta a treze z przewroty z asysty zlatana :-D


Obrazek
Obrazek
-+|[}{]4nt3r|+-

Milanista
Milanista
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 26
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2007, 23:29

Milan - Juventus lub Juventus - Milan(jak kto woli). Był to finał Ligi Mistrzów z 2003 roku. W którym po pięknym meczu :bravo: Juve przegrało dopiero w karnych.


Obrazek
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2007, 09:59

Juventus Barcelona w lidze Mistrzów wtedy co doszliśmy do finału i przegraliśmy :evil:


Leon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2006
Posty: 17
Rejestracja: 06 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 października 2007, 13:03

Widzew-Juventus 1980 jestem kibicem do dzisiaj TYLKO JUVE


ODPOWIEDZ