Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9939
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 00:03

Panowie, że tak powiem, śmiechłem. :smile: Zespół, który jest w stanie walczyć jak równy z równym z większością ekip na Starym Kontynencie, dostaje takie baty - na dodatek w obliczu możliwości walki o 3 lokatę w tabeli. :ok:


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 00:18

Ja coś czuję że oni nie potrafią zapanować nad mobilizacją.
Chodzi mi o mobilizację na kilku frontach, ewidentnie już jakiś czas temu nastawili się na Lige Europy, że ją wygrają bo mają szpeca od europejskich pucharów w postaci Beniteza i nie potrafią w szatni zmobilizować się na ligę, w głębi duszy czują że ta liga nie jest priorytetem i z tymi słabszymi grają trochę mniej ambitnie a że nie są jakimś kolosem to takie wpadki się często zdarzają.
Postawili na Le i że przez nią awansują do LM ale to są puchary i różnie to może być, żeby sobie nie pluli w brodę;)

Napoli ma piękną siłę rażenia w ofensywie ale też przez to tracą sporo bramek i zawalją głupio mecze.
Mają Callejona,Insigne,Gabbiadiniego, Higuaina,Mertensa,Hamsika a obrona kuleje, jest poprostu słaba.
Tak jak my się zabezpieczamy środkiem pomocy i dobrą organizacją w obronie tak Napoli tego już nie ma.
U nas ta taktyka jest bardziej zrównoważona, mamy lepszych graczy w destrukcji i defensywie.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 00:54

sebatiaen pisze:Mają Callejona,Insigne,Gabbiadiniego, Higuaina,Mertensa,Hamsika a obrona kuleje, jest poprostu słaba.
Z przodu mają naprawdę wielu ciekawych graczy, którzy są w stanie wygrywać mecze nawet w LM, ale tyły (z bramkarzem na czele) to jakaś prowokacja.

Dziwię się, że Napoli nie poświęci którejś ze swoich ofensywnych gwiazd, żeby kupić bramkarza i minimum jednego obrońcę. Przecież oni powinni się zabijać o takiego Perina czy Darmiana, a znając życie to w to lato sprowadzą kolejne głośne nazwisko do przodu i jakiegoś mało znanego obrońcę spoza Włoch.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 4010
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 09:13

No nie dogonią Romy i jeszcze wygrają LE, a 4 drużyny w LM to z punktu widzenia finansów ogromna strata dla Juventusu;/


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9939
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 13:08

AdiJuve pisze:No nie dogonią Romy i jeszcze wygrają LE, a 4 drużyny w LM to z punktu widzenia finansów ogromna strata dla Juventusu;/
1. Kto powiedział, że oni wygrają?
2. Kto powiedział, że Roma czy Lazio przejdą kwalifikacje?


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 14:12

mrozzi pisze:2. Kto powiedział, że Roma czy Lazio przejdą kwalifikacje?
Raczej Roma i Napoli, bo póki co UEFA zapowiedziała chyba tylko, że zwycięzca LE będzie miał pewne miejsce w kwalifikacjach, a nie od razu w fazie grupowej.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 17:10

Makiavel pisze:Co się działo w tym meczu. Trzy samobóje?
Tu masz skrót jak nie oglądałeś jeszcze. Meczu nie oglądałem, ale w dwóch przypadkach to po prostu bramkarze tak wybijali piłkę, że trafiali w swoich a w przypadku Albiola to był chyba po prostu zaskoczony, że piłka spadła mu pod nogi.

Nie wiem, ale nie dziwię się już aż tak bardzo tej wygranej Empoli (Juventusowi też w obydwu meczach mimo wygranych było ciężko z nimi) wszak i w pierwszym meczu tych drużyn na San Paolo Empoli powinno wtedy wygrać (było 2-2) gdy prowadziło 2-0 i miało jeszcze kilka tzw. dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku. Najwidoczniej drużyna Empoli nie leżała neapolitańczykom w tym sezonie.
sebatiaen pisze:Postawili na Le i że przez nią awansują do LM ale to są puchary i różnie to może być, żeby sobie nie pluli w brodę :wink:
Albo czasem nie obudzili się z ręką w nocniku :) :wink:
Crunny pisze:Z przodu mają naprawdę wielu ciekawych graczy, którzy są w stanie wygrywać mecze nawet w LM, ale tyły (z bramkarzem na czele ) to jakaś prowokacja
Co do bramkarza to ja bym się aż tak nie czepiał bo mi się wydaje, ze ten Andujar i tak jest o wiele lepszy od tego, który wcześniej bronił Rafaela Cabrala. No, ale już ta defensywa to w wielu przypadkach naprawdę się nie popisuje.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2015, 21:48

Mam nadzieje, że Cesena dowiezie ten remis :C


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2015, 22:15

Ostatniego gola na San Paolo Cesena zdobyła w 1982 roku. Teraz ma już dwa, a do końca meczu jeszcze trochę zostało. Benitez i jego koncepcja gry w obronie :lol:.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 07:30

Juz nikt nie komentuje, głucha cisza. Patrzę na wyniki - no tak, Napoli wygrało :prochno: frustraci nie maja juz o czym pisać. Uwielbiam te tematy "wszystko o xxxx" :D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 09:01

Sugerujesz, że zwycięstwo z Ceseną 3:2 na San Paolo jest takim osiągnięciem, że wszystkich zatkało z wrażenia?


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 10:12

cziro pisze:Sugerujesz, że zwycięstwo z Ceseną 3:2 na San Paolo jest takim osiągnięciem, że wszystkich zatkało z wrażenia?
Myślę, że sugeruje - słusznie zresztą - iż rozpisywanie się na temat meczu Napoli z Ceseną jest dziwnym objawem... sam nie wiem czego :think:

Na prawdę w obliczu sukcesów Juventusu musicie się jeszcze łechtać tym, że Cesena strzela bramki Napoli?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 10:52

Dobrze się wiedzie Gabbiadiniemu w tym sezonie. Dziewiąty gol dla Napoli, ogółem 20 w sezonie (Serie A, Coppa Italia, LE).


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 11:40

wojczech7 pisze:Na prawdę w obliczu sukcesów Juventusu musicie się jeszcze łechtać tym, że Cesena strzela bramki Napoli?
Jeżeli to do mnie, to oznajmiam, iż wczoraj miałem ból doopy z powodu tego, że Andujar nie zapunktował mi za czyste konto w fantasy lidze :wink:.


Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 maja 2015, 15:55

wojczech7 pisze:
cziro pisze:Sugerujesz, że zwycięstwo z Ceseną 3:2 na San Paolo jest takim osiągnięciem, że wszystkich zatkało z wrażenia?
Myślę, że sugeruje - słusznie zresztą - iż rozpisywanie się na temat meczu Napoli z Ceseną jest dziwnym objawem... sam nie wiem czego :think:

Na prawdę w obliczu sukcesów Juventusu musicie się jeszcze łechtać tym, że Cesena strzela bramki Napoli?
Tak, ponieważ dział "Piłka nożna - Włochy" jest do dyskutowania o lidze włoskiej, a nie o o Juventusie.


ODPOWIEDZ