Mecze Juve z satelity - SkyStar 2

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
risto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2005
Posty: 264
Rejestracja: 19 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 października 2008, 20:17

zeby miec wszystko to zainstaluj sobie ProgDVB i do tego sciagnij listy kanalow. Wszystko potrzeben do ogladania mnostwa programow znajdziesz na www.laki.dvhk.pl jest tam forum oraz dzial upload i inne. Troche poczytasz i bedzie w dobrej wiedzy :D


mazof

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 października 2008
Posty: 5
Rejestracja: 07 października 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 11:04

Dzięki Railis to co napisałeś zrozumiałem. :) Ale niestety tzw. odbieranie kanałów w 'inny' sposób w celach 'edukacyjnych' jest kompletnie poza moimi możliwościami. Innym słowem sam sobie nie poradzę nawet jeśli wszystko jest opisane na www.laki.dvhk.pl. ponieważ to dla mnie czarna magia. Jestem humanistą a nie ścisłowcem. :-D Pytanie mam następujące: Czy znacie może kogoś na terenie Warszawy kto zajmuję się wszystkim co związane DVB-S aby mi pomógł...

Pozdrawiam, mazofi


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 11:08

poradzisz sobie. ja tez nic nie wiedzialem na ten temata i dalem rade. najlepsza metoda: czyli droga prob i bledow ;)


Travis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2008
Posty: 8
Rejestracja: 25 października 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 12:00

To można już dzisiaj spokojnie odbierac wszystkie kilkanascie programów Sky Italia? 8) Jak ja się tym bawiłem jakieś 3 lata temu to niestety nie było tak wesoło i jedyne co mieliśmy Sky to Sky TG 24 :lol: Ci, którzy wspominaja tu o tej platformie - macie na mysli sharing, czy juz wystarcza dzisiaj klucze?


mazof

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 października 2008
Posty: 5
Rejestracja: 07 października 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2008, 09:41

Jakie jest lepsze rozwiązanie - mając satelitę o średnicy 60 parę cm i mieć dwa konwertery (bo interesują mnie platformy nadające zarówno na Hotbirdzie jak i na Astrze :-D) jeden zamontowany na ZEZie (chyba, że na takiej antenie można założyć podwójny konwerter (?) ale nie będzie to miało wpływu na jakość i moc sygnału?) czy kupić większą antenę satelitarną i mieć pewność(?) że będę mógł zamontować podwójny konwerter z lepszym(?) sygnałem.

I tak w ogóle to co jest lepsze - podwójny konwerter czy jeden z dwóch zamontowany na ZEZie?

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam, mazof.


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2008, 12:31

lepiej kupic wieksza czasze, bo np jesli mieszkasz gdzies na jakiejs pipidowie ;p to w czasie zlej pogody moze byc slaby sygnal. monoblock lepszy od zeza.

sky italia tylko przez Sh.. :smile:


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2008, 13:27

CzarnyZkultury pisze:lepiej kupic wieksza czasze, bo np jesli mieszkasz gdzies na jakiejs pipidowie ;p to w czasie zlej pogody moze byc slaby sygnal. monoblock lepszy od zeza.

sky italia tylko przez Sh.. :smile:
Lepszy, ale tylko w kwestii prostoty ustawienia. Na monobloku zawsze są straty sygnału na Astrze. W zezie natomiast ustawisz wszystko zawsze dokładnie. Nie ma to jednak znaczenia w polsce, o ile anteny nie zasłaniają drzewa i czasza jest większa niż 75 cm.

mazof - Jeżeli tylko kupisz antenę większą niż 75 cm i z południowej strony masz czysty widok na niebo, to nie ma znaczenia co będziesz miał, ponieważ aby wyświetlić obraz bez zakłuceń potrzeba więcej niż 20% sygnału, co jest osiągalne w każdym przypadku. W innym przypadku, jeżeli każdy kawałek sygnału jest na wagę złota, to lepszy będzie ZEZ.


mazof

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 października 2008
Posty: 5
Rejestracja: 07 października 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 16:40

Czy na stan aktualny można odbierać D+, SkyItalia i platformy polskie (CYFRA+, CYFROWY POLSAT, N)(?) Te platformy interesowałyby mnie najbardziej. :-)

Na przykład w C+ była wymiana kart niedawno... mimo tego można już ją oglądać?


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2008, 17:10

mazof pisze:Czy na stan aktualny można odbierać D+, SkyItalia i platformy polskie (CYFRA+, CYFROWY POLSAT, N)(?) Te platformy interesowałyby mnie najbardziej. :-)

Na przykład w C+ była wymiana kart niedawno... mimo tego można już ją oglądać?
D+, Cyfra +, Sky Italia tylko przez Sharing.
Cyfrowy Polsat można. (jeszcze)


mazof

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 października 2008
Posty: 5
Rejestracja: 07 października 2008

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 11:10

Skoro się nie pisze to zmiana treści.... :) Odezwę się na PW.

Pozdrawiam, mazof
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2008, 13:21 przez mazof, łącznie zmieniany 1 raz.


maydayxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2006
Posty: 172
Rejestracja: 26 marca 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 12:48

mazof pisze:A co potrzeba do sharingu? Trzeba do czegoś/ kogoś się podłączyć?

Proszę o pomoc. :-)

Pozdrawiam, mazof
siebie pod prad :smile: nie zartuje jak chcesz wiedziec wiecej pisz na pw pomoge :D

2 POST:

Railis pisze:
mazof pisze:Czy na stan aktualny można odbierać D+, SkyItalia i platformy polskie (CYFRA+, CYFROWY POLSAT, N)(?) Te platformy interesowałyby mnie najbardziej. :-)

Na przykład w C+ była wymiana kart niedawno... mimo tego można już ją oglądać?
D+, Cyfra +, Sky Italia tylko przez Sharing.
Cyfrowy Polsat można. (jeszcze)
N przez sharing tez mozna ;D polecam rowniez sat4all.pl :D:D::D:D no i gratis dostajesz 3 latka :P dzieci takich tematow nie pisze sie publicznie !!! ALE EDUKOWAC SIE TRZEBA !!!!


Obrazek
Jack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2005
Posty: 241
Rejestracja: 22 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 15:42

Mógłby ktoś wytłumaczyc na czym polega ten cały SkyStar?jak sie to zakłada ,konfiguruje.Ile sie płaci i co trzeba miec by to działało?


jajo1985

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2006
Posty: 6
Rejestracja: 10 marca 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2008, 10:22

Mam takie pytanie... czy przez jakis kanał FTA z HOT BIRD można oglądać mecze Juventusu? bez żadnego kombinowanie i kodów?

i druga sprawa, jeśli się nie da... to w jaki sposób to zrobić żeby się dało :)

gdzie się wprowadza te kody itp? od wczoraj mam telewizje na karte. jest tam ponad 1100 kanałów FTA. ze 40 % jest zakodowane. jak to odkodować?

Pomóżcie, proszę


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2008, 13:17

a ja sprzedam skystar...bo mi nie dziala niestety :(


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2008, 17:20

Jestem zainteresowany kupnem SkyStar 2. Prześledziłem cały temat ale zbyt dużo nie rozumiem, za dużo nieznanych zwrotów naraz.

Natrafiłem na coś TAKIEGO

Czy do oglądania wystarczy mi jeszcze tylko antena z konwerterem jak np TA:

Czy to wszystko czego potrzebuję?
I jak jest z tymi nie do końca darmowymi programami z pakietów takich jak Cyfra czy PS?

Wiem, że ten temat był wyjaśniany już kilka razy, ale po przeczytaniu 9 stron jestem skołowany, technika idzie do przodu, a ja się nie oriętuję w tej kwestii, a nie chciał bym kupić czegoś co jest przestarzałe, bo widzę, że piszecie o jakiś kodach itd.

To jak? Pomoże mi ktoś z dobraniem tego sprzętu? Od stycznia bym chętnie se pooglądał meczyki bez zacinania.


ODPOWIEDZ