Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 13:53

Jeśli hipotetycznie sprzedamy Costę i Bernę a Dybalę faktycznie ustawimy już na centrum to z Romy w pierwszej kolejności szarpałbym Zaniolo mimo wszystko, jeśli relatywnie tanio (względem Pellegriniego) byłby do wyjęcia Tonali, pomijając, że pół sezonu wcale przekonująco nie grał. No chyba, że Romę zasypiemy graczami na wymianę, w co jednak wątpię. Niestety dla nas im się zmienił właściciel, więc nie muszą być tak łasi na kasę/zawodników.

W ogóle... Milik... jezu. To jest max na rezerwę i jeśli by był w tym aspekcie to pewnikiem lepszy niż grubas Igła. No ale nic poza tym.

Wypadałoby nam też pomyśleć o lewej stronie ataku (Boga), gdzie CR będzie z rok i potem nico panie...


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 14:01

Dybala jako podstawa, Milik jako mocny i najważniejsze zdeterminowany rezerwowy z możliwością gry z boku. Chyba że wolimy 29-letnich, droższych napastników. Opcja Win Win o ile oszczędzone $ wrzucimy w inne miejsce.

Pamiętaj że Kulusevski też może grać na lewym skrzydle. Zaniolo wiele osób widzi na skrzydle jak i w środku pomoc ale i tak by brakowało kogoś na bok/pomoc, zależy gdzie liczyć Zaniolo który byłby piekielnie trudny do wyciągnięcia lub po prostu kosztował astronomiczne pieniądze.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 14:38

O <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... to się nie opierprzają chłopcy :prochno: :O


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 14:47

To jest piękny dzień, pozbywamy się Kurczaka! Jeszcze dwóch ananasów należy pogonić (Niemiec+Grubas) i mój osobisty plan minimum będzie zrealizowany


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 14:47

Wg DiMarzio po opchnięciu Matuidiego mamy zając się Khedirą i Igłą. No jak sprzedaż Francuza nie będzie dla Niemca jasnym sygnałem, że nie zamierzamy się certolić, to nie wiem, co takim ma być. Igła raczej sam jest otwarty na odejście, więc pozostaje kwestia finansów, stąd o tyle mniejszy problem.

Działać, działać!


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 14:48

O rany ale cudowne info o Matuidim! W dodatku już jest Kulusevski i Arthur za Pjanicia. Dobrze się zaczyna to okienko.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 14:52

Osgiliath pisze:
10 sierpnia 2020, 14:47
Wg DiMarzio po opchnięciu Matuidiego mamy zając się Khedirą i Igłą. No jak sprzedaż Francuza nie będzie dla Niemca jasnym sygnałem, że nie zamierzamy się certolić, to nie wiem, co takim ma być. Igła raczej sam jest otwarty na odejście, więc pozostaje kwestia finansów, stąd o tyle mniejszy problem.

Działać, działać!
Sprzedaż to za mocne słowo :D
Z tego co piszą gazety to Igła od razu po meczu z Lyonem uciekł do Argentyny i już nie planuje wracać.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 14:55

Pamiętacie jak poprzedni sezon liczyliśmy(optymistycznie) ile można zdobyć za tych jegomości:
- Can 40mln
- Mandziukic 10mln
- Matuidi 20mln
- Khedira 10mln
- Higuain 36mln

i jak to się kończy? Nie dość że poza Can-em na żadnym nie zarobimy to będziemy dopłacać za wcześniejsze rozwiązanie kontraktów.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 14:57

Ale też ile tego kontraktu Khediry czy Igły zostało? Już wolałbym faktycznie dopłacić raz i mieć spokój niż kisić ich w składzie kolejny rok przy ich zerowej przydatności. Zaoszczędzi się z pensji Pirlo która byłaby wielokrotnie wyższa przy innym trenerze xd

Edit: Agresti potwierdza, że Matuidi odpalony za free, ale przynajmniej wynagrodzenie wyczyścimy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 15:10

Pozbywamy się kurczaka, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, jaki śliczny dzień :D


Obrazek
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 15:16

Według Agrestiego zarobiliśmy na tym dealu 0 euro. Tylko a może aż zszedł nam z listy płac.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 15:27

Poprostu pisze:
10 sierpnia 2020, 14:52
Osgiliath pisze:
10 sierpnia 2020, 14:47
Wg DiMarzio po opchnięciu Matuidiego mamy zając się Khedirą i Igłą. No jak sprzedaż Francuza nie będzie dla Niemca jasnym sygnałem, że nie zamierzamy się certolić, to nie wiem, co takim ma być. Igła raczej sam jest otwarty na odejście, więc pozostaje kwestia finansów, stąd o tyle mniejszy problem.

Działać, działać!
Sprzedaż to za mocne słowo :D
Z tego co piszą gazety to Igła od razu po meczu z Lyonem uciekł do Argentyny i już nie planuje wracać.
To jest swoją drogą ciekawe. Jeżeli faktycznie przyjąć, że Pipita zwiał już za Atlantyk nie planując powrotu, to ja to rozumiem jako pełną gotowość do bezwarunkowego odejścia, tymczasem jeszcze poranne doniesienia sugerowały, że domaga się przynajmniej części pieniędzy za ostatni rok kontraktu. Równie dobrze klub może mu powiedzieć, że skoro chce zarobić, to ma być dostępny dla trenera.

Anyway, rozstanie z Matuidim to dobry sygnał na początek tygodnia. Nie łudziłem się, że cokolwiek na Francuzie zarobimy, z Igłą czy Khedirą będzie zresztą podobnie. Na razie jednak pozbywamy się najmniejszego z trzech problemów z rocznika 1987.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 15:43

W pierwszej chwili myślałem, że chodzi o włoski Inter :prochno:
B@rt pisze:
10 sierpnia 2020, 15:27
Na razie jednak pozbywamy się najmniejszego z trzech problemów z rocznika 1987.
No właśnie. O ile oczywiście Matuidi nie powinien już biegać w biało-czarnej koszulce, o tyle jednak dwie rzeczy mi się nie podobają w tej informacji.

Pierwsza, to oczywiście, forma odejścia. Wiem, że Francuz jest niewiele warty, wiem, że trzeba zejść z jego kontraktu, ale zero euro? Średnio to mimo wszystko wygląda, ale oczywiście można się było tego spodziewać.

Druga sprawa to to, że wg mnie Matuidi powinien jednak być któryś z kolei do odpalenia, jeśli chodzi o naszych asów pomocy. Najpierw powinien odejść Khedira, a po nim Ramsey. Z Matuidiego było chociaż tyle dobrego, że zawsze był zdrowy i przynajmniej biegał. W porównaniu do Niemca i Walijczyka to i tak dużo.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 15:54

Osgiliath pisze:
10 sierpnia 2020, 14:47
Wg DiMarzio po opchnięciu Matuidiego mamy zając się Khedirą i Igłą. No jak sprzedaż Francuza nie będzie dla Niemca jasnym sygnałem, że nie zamierzamy się certolić, to nie wiem, co takim ma być. Igła raczej sam jest otwarty na odejście, więc pozostaje kwestia finansów, stąd o tyle mniejszy problem.

Działać, działać!
Nie mówię że to złe jeżeli to jedyne wyjście będzie im coś odpalić, już wcześniej o tym pisałem. Fajnie zarobić, jak się nie da to fajnie rozwiązać bez kosztów ale jak ani jedno ani drugie to dogadać się na małą sumę. Małą to coś koło 2mln netto czyli za Khedire i Higuain-a musielibyśmy dopłacić 8mln brutto żeby odeszli.
Pytanie czy to będzie jakaś nauczka na przyszłość? "rodzinne" Juve gdzie każdy zawodnik dostaje $ ile chce do 40-ki?


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2020, 15:58

vitoo pisze:
10 sierpnia 2020, 15:43
Druga sprawa to to, że wg mnie Matuidi powinien jednak być któryś z kolei do odpalenia, jeśli chodzi o naszych asów pomocy. Najpierw powinien odejść Khedira, a po nim Ramsey. Z Matuidiego było chociaż tyle dobrego, że zawsze był zdrowy i przynajmniej biegał. W porównaniu do Niemca i Walijczyka to i tak dużo.
Lepiej nie grać i nic nie zepsuć, niż wybiegać na boisko, sabotować drużynę i być dwunastym zawodnikiem przeciwnika. W kalectwie i beznadziei, przewracający się o własne nogi i nie potrafiący kopnąć prosto piłki Matuidi pobił Poulsena, Almirona i Sturaro. Szkoda że Marotta nie połasił ponownie na niego, w końcu to on sprowadził do nas za cięzkie pieniądze tego boiskowego Jasia Fasole.

Przyszedł Pirlo, tupnął nogą i jakoś od razu jesteśmy w stanie pozbyć się paralityków, których nie byliśmy w stanie pozbyć się rok temu za panowania Kiepury, mimo że cała ta wesoła gromadka jest rok starsza i po kolejnym fatalnym sezonie. Jednak się da, trzeba tylko być stanowczym. Za Matuidiego, Khedire, Pjace i Higuaina nie dostaniemy pewnie nawet worka piłek, kosztowali zaś nas 135 mln, plus wynagrodzenie przez te wszystkie lata. Marotta powinien zostać pozwany przez Agnellego za działanie na szkode spółki.
Co do pozostałych, to może uda się wyciągnąć od średniaka PL jakieś 10-15 mln za Ramseya, Ruganiego, Romero, De Sciglio i Bernakiepskiego upchnąć w jakieś wymiany za pożądane przez nas cele. Za rok pewnie będziemy wypychać za darmo do Stanów lub Chin Danilo, który ma kontrakt jeszcze przez 4 lata. :angry:


Obrazek
Zablokowany