Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2020, 19:05

Znowu się pisze o Traore z Wolfs. W deal mieliby zostać włączeni: Perin, Rugani i Romero.

Milik się oddala bo Berna ani myśli grać dla śmieciarzy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2020, 20:33

Nie wiem co to jest ten Traore ale źle mnie się kojarzy. Już mieliśmy kiedyś jedną perełkę transferową Marotty co zwała się Traore.


Obrazek
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2020, 20:55

Martwią te ostatnie doniesienia. Generalnie wizja gry za Sarriego na plus w stosunku do Allegriego, wyniki też gorsze nie są, choć takie mecze, jak choćby ten z Milanem na pewno nie byłby przegrany...
Moim zdaniem powinniśmy dać jeszcze jeden sezon Sarriemu, no chyba, że nie zdobędzie mistrzostwa, albo odpadnie z Lyonem, wtedy nie chcę go tu widzieć. Przez te nowe podatki we Włoszech moglibyśmy się postarać o wyciągnięcie perspektywicznych piłkarzy z City, wiadomo, jak kara zostanie podtrzymana. Gabriel Jesusa, Bernardo Silve, czy Kevina de Bruyne przejąłbym z miłą chęcią.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7350
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2020, 20:59

29letni De Bruyne faktycznie niesamowicie perspektywiczny :prochno: Poza tym nie stać nas.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 10 lipca 2020, 22:20

Na pewno gorszy od Pogby, pod względem fryzury :/


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2020, 23:46

Damien pisze:
09 lipca 2020, 22:53
Zastanawiam się, jak to sie stało, że Mendes nie proponował nam Bruno, gdy ten szedl do United za smieszne pieniądze, a moze proponował ale Paratici wiedział lepiej ;/
Nie wiem czy 55 baniek, to takie smieszne pieniadze. Do tego dochodza jakies tam bonusy i suma moze wzrosnac do bodaj 80. Z reszta - on troche czasu kopal pod nosem Juventusu w Italii, no ale wiadomo - u nas w klubie nie ma skautów :dontknow:

MRN pisze:
10 lipca 2020, 08:05
Były żale co do tego, że odpuszczamy Gagliardiniego, Skriniara, De Vrija oraz Eriksena. Teraz ponownie pytam czy jest czego żałować tylko tak serio.
Gagliardini - a pamietasz, ze my mamy w pomocy/gabinecie lekarskim Matuidiego i Khedire?
Skriniar i de Vrij (ktory przyszedl za friko) - serio masz do nich jakies wąty? No to chyba zapomniales, kto bryluje w naszej obronie...
Eriksen - owszem, jak na razie nie blyszczy, ale gosc jest w nowym miejscu, nowej druzynie 5 miesiecy. Rabiota do dzis sie tutaj broni, ze rok temu nie gral przez pol roku (LoL). A cena za Dunczyka byla jak najbardziej okazja (przypominam: Kulusevski - 35mln.).


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 00:08

jackop pisze:
10 lipca 2020, 20:59
29letni De Bruyne faktycznie niesamowicie perspektywiczny :prochno: Poza tym nie stać nas.
No tak, rzeczywiście, no bo piłkarze teraz kończąc 30 lat idą na emeryturę, a już na pewno ci bazujący głównie na szybkości, jak KDB, czy Pyrlo, który notabene przyszedł do nas w wieku 32 lat i podawał tylko ręczniki, bo na nic innego nie miał już siły... :prochno:

De Bruyne byłby mega wzmocnieniem, oczywiście nie wierzę, że przyjdzie, aczkolwiek może chcieć zmienić otoczenie, gdy ban zostanie podtrzymany, tylko wtedy rzucą się na niego wszystkie czołowe kluby i pewnie skończy się licytacją.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 00:29

Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Damien pisze:
09 lipca 2020, 22:53
Zastanawiam się, jak to sie stało, że Mendes nie proponował nam Bruno, gdy ten szedl do United za smieszne pieniądze, a moze proponował ale Paratici wiedział lepiej ;/
Nie wiem czy 55 baniek, to takie smieszne pieniadze. Do tego dochodza jakies tam bonusy i suma moze wzrosnac do bodaj 80. Z reszta - on troche czasu kopal pod nosem Juventusu w Italii, no ale wiadomo - u nas w klubie nie ma skautów :dontknow:
Ja pamiętam newsy mówiące o naszym zainteresowaniu B.Fernandesem, gdy ten grał w Udinese. To było jakoś sezon po tym, jak wyciągnęliśmy od nich Pereyrę. Wtedy ciężko było jeszcze stwierdzić, który z nich zrobi większą karierę.

Z ciekawości sprawdziłem i były o tym nawet 2 newsy na JuvePoland w kwietniu 2014:
- https://juvepoland.com/2014/04/22/wielk ... z-udinese/
- https://juvepoland.com/2014/04/14/juven ... ami-udine/

Ba, obserwowaliśmy go nawet, gdy grał jeszcze w Novarze w marcu 2013:
- https://juvepoland.com/2013/03/03/juve- ... omocnikow/


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 01:01

Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Gagliardini - a pamietasz, ze my mamy w pomocy/gabinecie lekarskim Matuidiego i Khedire?
Mamy też Rabiota i Ramseya więc nie rozumiem bo obaj jego akurat wciagają.
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
No to chyba zapomniales, kto bryluje w naszej obronie...
De Ligt, Demiral, Chielini ?
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Rabiota do dzis sie tutaj broni, ze rok temu nie gral przez pol roku
W tym rzecz, dlatego po Rabiocie należy jechać jak po burej a Eriksena usprawiedliwiać. Rabiot i tak miał łatkę słabiaka, Eriksen to podobno top ? ( ja tak nie uważałem ).

Nie wiem za bardzo o co Tobie chodzi bo zasadnicza różnica jest taka,że my potrzebujemy zawodników innego pokroju jak inter bo jesteśmy kilka półek wyżej...jeżeli oni nie stanowią o sile interu to co mieliby robić tutaj ?

Kulusevski...a oglądasz inne mecze poza Juve ? Chłopak wyróżnia się w każdym meczu, widocznie taki profil nam odpowiada a powoli musimy odmładzać skład co byśmy nie musieli później przez kilka lat tkwić w szambie podobnie jak obie ekipy z Mediolanu.

Ale w porządku, szanuje Twoje zdanie, od tego jest to forum aby wyrazić opinie.


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 11:13

Crunny pisze:
11 lipca 2020, 00:29
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Damien pisze:
09 lipca 2020, 22:53
Zastanawiam się, jak to sie stało, że Mendes nie proponował nam Bruno, gdy ten szedl do United za smieszne pieniądze, a moze proponował ale Paratici wiedział lepiej ;/
Nie wiem czy 55 baniek, to takie smieszne pieniadze. Do tego dochodza jakies tam bonusy i suma moze wzrosnac do bodaj 80. Z reszta - on troche czasu kopal pod nosem Juventusu w Italii, no ale wiadomo - u nas w klubie nie ma skautów :dontknow:
Ja pamiętam newsy mówiące o naszym zainteresowaniu B.Fernandesem, gdy ten grał w Udinese. To było jakoś sezon po tym, jak wyciągnęliśmy od nich Pereyrę. Wtedy ciężko było jeszcze stwierdzić, który z nich zrobi większą karierę.

Z ciekawości sprawdziłem i były o tym nawet 2 newsy na JuvePoland w kwietniu 2014:
- https://juvepoland.com/2014/04/22/wielk ... z-udinese/
- https://juvepoland.com/2014/04/14/juven ... ami-udine/

Ba, obserwowaliśmy go nawet, gdy grał jeszcze w Novarze w marcu 2013:
- https://juvepoland.com/2013/03/03/juve- ... omocnikow/
No to bardzo ladnie, tylko ze i tak do nas nie trafil.

MRN pisze:
11 lipca 2020, 01:01
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Gagliardini - a pamietasz, ze my mamy w pomocy/gabinecie lekarskim Matuidiego i Khedire?
Mamy też Rabiota i Ramseya więc nie rozumiem bo obaj jego akurat wciagają.
Nie wiem, czy go wciagaja, bo Interu nie ogladam. A porownujemy tutaj najslabsze ogniwa zdaje sie, prawda?
MRN pisze:
11 lipca 2020, 01:01
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
No to chyba zapomniales, kto bryluje w naszej obronie...
De Ligt, Demiral, Chielini ?
De Ligt - spoko. Demiral, jak na razie pokazal troche powera i sie skontuzjowal, wiec NIE GRA (a co bedzie po kontuzji - tego nikt nie wie). Chiellini - zagral po restarcie, czy cos mnie ominelo? Z reszta, obawiam sie ze jego granie do konca kariery tak wlasnie bedzie wygladalo: zagra kilka meczow -> polamie sie -> 2 miechy przerwy
MRN pisze:
11 lipca 2020, 01:01
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Rabiota do dzis sie tutaj broni, ze rok temu nie gral przez pol roku
W tym rzecz, dlatego po Rabiocie należy jechać jak po burej a Eriksena usprawiedliwiać. Rabiot i tak miał łatkę słabiaka, Eriksen to podobno top ? ( ja tak nie uważałem ).
Chyba nie rozumiesz, o czym piszę.
MRN pisze:
11 lipca 2020, 01:01
Nie wiem za bardzo o co Tobie chodzi bo zasadnicza różnica jest taka,że my potrzebujemy zawodników innego pokroju jak inter bo jesteśmy kilka półek wyżej...jeżeli oni nie stanowią o sile interu to co mieliby robić tutaj ?
Wszyscy wiemy, ze jestes zaslepiony nienawiscia do Interu. Sam przywolales ich nazwiska, wiec probuje Ci uzmyslowic, ze w Juve tez jest niezly burdelik i gromada patalachow. I tak: uwzam, ze de Vrij i Skriniar, to w tej chwili zawodnicy lepsi, niz kazdy z naszych obroncow (poza mlodym Holendrem).
MRN pisze:
11 lipca 2020, 01:01
Kulusevski...a oglądasz inne mecze poza Juve ? Chłopak wyróżnia się w każdym meczu, widocznie taki profil nam odpowiada a powoli musimy odmładzać skład co byśmy nie musieli później przez kilka lat tkwić w szambie podobnie jak obie ekipy z Mediolanu.
Nie, nie ogladam, nie mam na to czasu. Spoko, niech sie wyroznia. Przywolalem tutaj tylko jego cene w stosunku do ceny za Eriksena.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 11:18

Conte na wylocie z Interu ma go zastąpić Allegri


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 12:56

@jacky

Cene za Eriksena, który obecnie gra o poziom gorzej o Kulu i zarabia coś koło 12 mln na rękę. Zresztą Włosi pisali, że te 7 mln za Muratore idzie w rozliczenie za Szweda i płacimy mniej.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2020, 13:12 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 13:04

@Jacky....nienawiść to może zbyt rozbudowane słowo, zaślepiony nie jestem, po prostu czuję obrzydzenie tym klubem jak większość z nas. Ale przepraszam jeżeli Ty lubisz ten klub. Doskonale wiem o czym piszesz ale Ty chyba nie zrozumiałeś moich intencji. Nazwiska interu wywołałem tylko dlatego, że wielu z was zazdrości interu tych transferów. Póki co należy wziąć pod uwagę podstawowy czynnik czyli poziom obu ekip.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2020, 14:20 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Damien

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2010
Posty: 89
Rejestracja: 21 listopada 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 14:06

Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Damien pisze:
09 lipca 2020, 22:53
Zastanawiam się, jak to sie stało, że Mendes nie proponował nam Bruno, gdy ten szedl do United za smieszne pieniądze, a moze proponował ale Paratici wiedział lepiej ;/
Nie wiem czy 55 baniek, to takie smieszne pieniadze. Do tego dochodza jakies tam bonusy i suma moze wzrosnac do bodaj 80. Z reszta - on troche czasu
Przypomnij ile zapłaciliśmy w tym czasie za Kulusevskiego :) Już nie przesadzajmy, że bonusy na poziomie 30 mln. Wiedząc jakie mamy relacje z Mendesem, ten piłkarz był do wyciągnięcia.


szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 11 lipca 2020, 15:33

Damien pisze:
11 lipca 2020, 14:06
Jacky pisze:
10 lipca 2020, 23:46
Damien pisze:
09 lipca 2020, 22:53
Zastanawiam się, jak to sie stało, że Mendes nie proponował nam Bruno, gdy ten szedl do United za smieszne pieniądze, a moze proponował ale Paratici wiedział lepiej ;/
Nie wiem czy 55 baniek, to takie smieszne pieniadze. Do tego dochodza jakies tam bonusy i suma moze wzrosnac do bodaj 80. Z reszta - on troche czasu
Przypomnij ile zapłaciliśmy w tym czasie za Kulusevskiego :) Już nie przesadzajmy, że bonusy na poziomie 30 mln. Wiedząc jakie mamy relacje z Mendesem, ten piłkarz był do wyciągnięcia.
Ale widziałeś jaki Bruno był i jest nakręcony na United? Widać, że to jego marzenie i tyle.


Zablokowany