Liga Mistrzów 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 12:34

jackop pisze:
25 lutego 2020, 21:49
Jeszcze potencjalnie najciekawszy mecz tego tygodnia w tym samym terminie co Juve :(
:sad

Już się nie mogę doczekać. Ten tydzień to będzie weryfikacja Zidane'a drugiej kadencji. Zwycięstwo zarówno z City jak i z Barcą to obecnie marzenie ściętej głowy, ja byłbym usatysfakcjonowany triumfem w marcowym Klasyku, nawet kosztem remisu/minimalnej porażki w LM (zawsze pozostaje rewanż).

Mecz bez faworyta, ale widowisko szykuje się przednie, niezależnie od końcowego wyniku.


1902 Para Siempre

Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 20:15

jarmel pisze:
26 lutego 2020, 09:30
Tony Montana pisze:
25 lutego 2020, 22:41
Widzi człowiek takiego Vidala z jego pressingiem i przypomina sobie jak część forum od lat pisze, że chłop ma jedno kolano i za słaby na Juventus :facepalm:
Co więcej, wielu pisało też, że te kilka milionów jakie za niego dostaliśmy to dobra cena :P Tymczasem minęło X lat, a on nadal gra w topowym klubie i z miejsca nakryłby czapką każdego naszego pomocnika.
Wczoraj wyleciał trochę głupio z boiska, ale serio jak widziałem jego grę, ten pressing, wślizgi, przechwyty (a pomimo tej pracy w odbiorze był jeszcze w grze w czasie ataków) to miałem dokładnie taką samą myśl - gość z miejsca zjadłby każdego naszego pomocnika.

Nie jestem może do końca obiektywny bo dla mnie w sezonie 11/12 i 12/13 Vidal stanowił 1/3, minimalnie 1/4 wartości zespołu na boisku (że tak to opiszę liczbami :D). Gość był po prostu fenomenalny miał wszystko: bramki, asysty, odbiory, bieganie od bramki do bramki.

Zresztą chłop nadal ma liczby: 6 bramek w 837 minut w La Liga. Więcej bramek, niż taki Pjanić i Matuidi (2 niby podstawowych zawodników patrząc na minuty) razem wzięci.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 15:10

1. Jesteśmy w dołku
2. We Francji wyglądaliśmy tragicznie
3. Coś zgrzyta w zespole (wypowiedzi Sarriego nt. tego, że piłkarze go nie słuchają, kłótnia Matuidi vs. Bonucci)
4. Problemy ze zdrowiem matki Ronaldo, który w dodatku może już nie być tak nabuzowany jak w rewanżu z Atletico, bo tam chodziło o coś więcej (odwieczny rywal Realu i Simeone)
5. W tym sezonie uwielbiamy tracić bramki z byle kim (jak Lyon strzeli, to może nam podciąć skrzydła)
6. Całe to zamieszanie z koronawirusem przez które w ogóle nie wiadomo, czy zagramy w Turynie

Zbierając to wszystko do kupy są naprawdę duże szanse, że odpadniemy już w 1/8 i to trafiając na Lyon.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 18:56

Co to się pojawiło (chyba od Andrei) jakobyśmy stwierdzili, że Atalanta nie zasługuje na grę w LM? Nie wiem co to, ale czytam po internetach, że jakiś fakap wychodzi :facepalm:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 19:43

Osgiliath pisze:
05 marca 2020, 18:56
Co to się pojawiło (chyba od Andrei) jakobyśmy stwierdzili, że Atalanta nie zasługuje na grę w LM? Nie wiem co to, ale czytam po internetach, że jakiś fakap wychodzi :facepalm:
"Mam wielki szacunek dla wszystkiego, co robi Atalanta, ale bez historii w turniejach międzynarodowych i dzięki tylko jednemu świetnemu sezonowi mieli bezpośredni dostęp do największych europejskich rozgrywek klubowych. To właściwe, czy jednak nie? – zastanawiał się retorycznie Agnelli.

Następnie myślę o Romie, która w ostatnich latach przyczyniała się do polepszenia pozycji Włoch w rankingu UEFA. Zagrali jeden gorszy sezon i nie ma ich w Europie, ze wszystkimi wynikającymi z tego szkodami finansowymi.

Musimy chronić inwestycje i koszty. Czy w takim przypadku Atalanta miałaby mniejsze szanse na grę na wysokim poziomie? Nie mam na to odpowiedzi, chodzi tylko o ustanowienie przejrzystego procesu podejmowania decyzji.

Są drużyny, które wygrały ligę lub puchar i kwalifikują się do rozgrywek na podstawie rankingu krajowego. Chodzi o to, jak zrównoważymy całkowity wkład w rozwój europejskiej piłki nożnej i wyniki z jednego sezonu."


Szczerze to nie wiem po co ta wypowiedź.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 19:58

@Osgiliath @Poprostu
Zobaczymy co na idiotyczną wypowiedź Agnellego odpowie prezydent Atalanty po tym jak ekipa z Bergamo awansuje do ćwierćfinałów, a my odpadniemy już z Lyonem.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 20:02

Poprostu pisze:
05 marca 2020, 19:43
Osgiliath pisze:
05 marca 2020, 18:56
Co to się pojawiło (chyba od Andrei) jakobyśmy stwierdzili, że Atalanta nie zasługuje na grę w LM? Nie wiem co to, ale czytam po internetach, że jakiś fakap wychodzi :facepalm:
"Mam wielki szacunek dla wszystkiego, co robi Atalanta, ale bez historii w turniejach międzynarodowych i dzięki tylko jednemu świetnemu sezonowi mieli bezpośredni dostęp do największych europejskich rozgrywek klubowych. To właściwe, czy jednak nie? – zastanawiał się retorycznie Agnelli.

Następnie myślę o Romie, która w ostatnich latach przyczyniała się do polepszenia pozycji Włoch w rankingu UEFA. Zagrali jeden gorszy sezon i nie ma ich w Europie, ze wszystkimi wynikającymi z tego szkodami finansowymi.

Musimy chronić inwestycje i koszty. Czy w takim przypadku Atalanta miałaby mniejsze szanse na grę na wysokim poziomie? Nie mam na to odpowiedzi, chodzi tylko o ustanowienie przejrzystego procesu podejmowania decyzji.

Są drużyny, które wygrały ligę lub puchar i kwalifikują się do rozgrywek na podstawie rankingu krajowego. Chodzi o to, jak zrównoważymy całkowity wkład w rozwój europejskiej piłki nożnej i wyniki z jednego sezonu."


Szczerze to nie wiem po co ta wypowiedź.
Superliga ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 20:44

Agnelli popłynął, będzie burza po tych słowach, które powinien zachować dla siebie. Atalanta gra bardzo atrakcyjnie i znajdzie się w kolejnej fazie, podczas gdy możemy odpaść z takimi pyrami jak Lyon. Tymi słowami okazał brak szacunku dla Atalanty.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 20:56

Wypowiedź skandaliczna i nie ma co go bronić. Jako kibicowi Juve jest mi za niego wstyd. Atalanta pokazuje wszystkim, że na szczęście w piłce nie zawsze kasa jest najważniejsza. Nie będę wspominał o tym, że Atalanta jedną nogą już w ćwierćfinale, podczas gdy my męczymy się z Lyonem. W sumie to nie wiem czy nie powinniśmy dostać walkowera idąc tym tokiem myślenia, bo mamy więcej zasług w historii niż Francuzi. Mam nadzieję panie Agnelli, że superligi się pan nigdy nie doczeka.

Nie ukrywam, że nie po drodze mi z naszym prezydentem, mimo tego, że wykonuje również dobrą robotę. Dla niego to tylko biznes, a sport jak pokazał po tej wypowiedzi w ogóle się dla niego nie liczy.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Verse

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 200
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 21:14

Du*a piecze, bo Atalanta jest bliżej awansu niż my. Wydaje kilka razy mniej na kontrakty zawodników, gra ładny dla oka, ofensywny futbol i dostanie spory hajs z LM.
Tak, Panie Agnelli. Można małym kosztem zrobić drużynę dochodzącą do ćwierćfinału i grająca przyjemną dla oka piłkę. A u Nas jak w lesie. Gwiazdy z bajońskimi kontraktami, którym nie chce się grać oraz przeświadczenie, że żeby dojść do ćwierćfinału, to trzeba grać brzydko i skutecznie. Przecież nie ważne jak się gra, a ważne by sponsorzy byli widoczni w TV. Bo przecież sponsorom nie zależy na ładnej dla oka grze. A kibice? A kogo to obchodzi i tak będą kibicować. Mecze Juve vs Milan, Juve vs Inter, Juve vs OL bilety wykupione. A zwrot kasy dla kibiców? Po co. Przecież i tak wrócą. Noż kur*a .. :angry:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 21:38

nawet nie tyle Superliga co jest to wypowiedź o podziale kasy z LM, tak jak to rozumiem i myślę, że się nie mylę - AA chodzi o to, że Atalanta za jeden dobry sezon zgarnie kupę kasy z kontraktu na który nie zapracowała a zrobiła to m.in. Roma i nie oszukując się takie są fakty
z całym szacunkiem do Atalanty ich dwumecz z Valencią był rozgrywany tego samego dnia co gówniane Totki z Lipskiem a i tak to Anglicy i Niemcy pewnie mieli większą oglądalność na świecie co jest tu bardzo wymowne, telewizje płacą gruby hajs nie za Atalanty tylko za Milany, Romy itd, drużyny które mają więcej kibiców i które każdy kojarzy

oczywiście nie bronię go, zresztą wiadomo że sport sportem ale nr 1 dla niego jest kasa więc taka wypowiedź nie może dziwić chyba nikogo, ewentualnie to, że padła oficjalnie a nie w kuluarach


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 21:41

Adam Digby na twitterze fajnie tłumaczy słowa Andrei. Polecam przeczytać. Słowa prezydenta zostały bardzo mocno wyciągnięte z kontekstu.


miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 21:45

Panowie, ale skąd u was takie oburzenie ? Przecież nic nie powiedział o stylu gry Atalanty a wyraźnie podkreślił , że ma szacunek do tego co robi ekipa z Bergamo. Jemu chodzi o system premiemowania do LM a w zasadzie o jej funkcjonowanie a Atalanta jest tu tylko przykładem. Nie od dziś wiadomo , że jest on głównym zwolennikiem stowrzenia super ligi i chciał by zamkniętych rozgrywek w stylu NBA. Powtórzę jescze raz Atalante i Rome podał tu jako przykłady nic po za tym .
Swoją drogą jak ktoś by mi powiedział w latach 95 /2010 o utworzeniu Super ligi od razu był bym przeciwny takim rozwiązaniom ! Ale w tych czasach gdzie od kilku jak nie kilkunastu sezonów i tak triumfuje ktoś z wielkiej czwórki , dlaczego nie ? Skoro i tak już teraz to jest zabawa dla najlepszych niech to wejdzie na wyższy poziom i będzie bardziej emocjonujące niż dotychczas . A może się okazać że ci trochę słabsi też będą mieli swoje rozgrywki które okażą się nie mniej emocjonujące.
Dla mnie nie było problem zastąpienie LM przez SL a brak krajowych rozgrywek . Nie wyobrażam sobie weekendów bez SA !!


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 21:46

Maly pisze:
05 marca 2020, 21:38
nawet nie tyle Superliga co jest to wypowiedź o podziale kasy z LM, tak jak to rozumiem i myślę, że się nie mylę - AA chodzi o to, że Atalanta za jeden dobry sezon zgarnie kupę kasy z kontraktu na który nie zapracowała a zrobiła to m.in. Roma i nie oszukując się takie są fakty
z całym szacunkiem do Atalanty ich dwumecz z Valencią był rozgrywany tego samego dnia co gówniane Totki z Lipskiem a i tak to Anglicy i Niemcy pewnie mieli większą oglądalność na świecie co jest tu bardzo wymowne, telewizje płacą gruby hajs nie za Atalanty tylko za Milany, Romy itd, drużyny które mają więcej kibiców i które każdy kojarzy

oczywiście nie bronię go, zresztą wiadomo że sport sportem ale nr 1 dla niego jest kasa więc taka wypowiedź nie może dziwić chyba nikogo, ewentualnie to, że padła oficjalnie a nie w kuluarach
Co to w ogóle za tłumaczenie. Atalanta wywalczyła w ubiegłym sezonie 4 miejsce we Włoszech i zasługiwała na grę w LM, a dalsze ich losy tylko pokazały, że nadal zasługują na grę.

W tym sezonie Roma znowu gra kupę, a Atalanta pomimo wydania około 60 mln na pierwszą jedenastkę młóci tę ligę aż miło.

Agnelli faja popłynął. Atalanta zasłużyła na LM i dlatego w niej gra. Takie są fakty i nie ma co się spinać.

Roma zapracowała ? Jeśli idziemy tym tropem, to Atalanta dochodząc tak daleko z taką kadrą zapracowała 2x bardziej.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2020, 22:06

here’s where Atalanta came up, Mr Agnelli was simply asking if they deserve to pass directly to Group Stage of the elite competition simply because they play in a ‘big’ league.
masz odpowiedź a ja mogę tylko powtórzyć to co napisałem - nie chodzi o samą grę w LM tylko o pieniądze, Atalanta dzięki temu, że gra w Serie A zgarnie kupę kasy na którą przez lata pracowały inne kluby

analogiczną wojnę masz zawsze przy podziale kasy z TV za krajowe rozgrywki, najwięksi chcą najwięcej dla siebie bo to oni przyciągają telewidzów, dlatego wprowadzają historyczność i inne kombinacje ale w LM tego nie ma - Atalanta gra pierwszy sezon a zgarnie taką samą kasę jak ktoś kto gra sezon w sezon od lat

ps. Atalanta była 3 a nie 4, nie wiem czemu kolejny raz czytam na ty forum o 4 miejscu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany