Juventus - Lecce 3:4

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 19:23

4 bramy w dupe od LEcce ?? heh .... nie mam nic do powiedenia !! :( :( :( :evil: :(


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 19:33

Kończ waść, wstydu oszczędź...

Tak w jednym zdaniu podsumować można końcówke sezonu Juve. To zaczyna robić się żenujące. Walczyć o drugie miejsce w Serie A i grać w takim stylu i osiągac takie wyniki i to z taką drużyną jak Lecce. 3-4 mówi samo za siebie... To nie jest sezon Juventusu, więc niech kończy się jak najszybiej bo drużyna zbłaźni się jeszcze bardziej...


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 20:08

Jak zobaczyłam ten chaniebny wynik to myślałam że się zapłaczę :cry: :cry: :cry:
Po raz kolejny pytam się czemu???????????
Bo ręcę opadają wydawało by sie że bramka w 3 minucie daje zaliczkę o tu ci :evil: :evil: :evil: :evil: nie no szkoda gadać .Jak ja sie jutro na uczelni pokarzę :evil: :evil: :evil:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 20:17

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: 2 miejsce i kw. LM stało się faktema
:shock: Albo sie pomyliles albo jestes wielkim optymista.Moim zdaniem szanse na drugie miejsce wynosza 1%.Moze Juve uratuje honor w PW


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 20:24

tez nie rozumie tego jak można z taka drużyna przegrać i to u siebie. Na czacie pisałem, ze niektórzy mieli nadzieje, że Juve zajmnie to upragnione 2. miejsce. A tymczasem nie załugujemy nawet na 3. Po takim meczu to nawet miejsce w pierwszej piątce tabeli jest nie dla nas :(
Te porazki z Milanem, Interem czy nawet Romą to sżło przeboleć, ale tego meczu to sie nie da :!: Żal mi ściska serce z taką grą. Kiedy w pierwszych minutach gry Treze strzelił bramke od razu posypały sie gratulacje na gg od kumpli klasy, za tak szybko strzeloną bramke... poźniej chyba nie musze co mi pisali ... :( Było mi wstyd, bo przecież każdy wie jakie jest Lecce. Moze zrozumiałbym to jakby grali na wyjeździe, bo takie zespoły maja czasem przebłyski w meczach u siebie.
Cóż wstyd i tyle... :(


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 20:28

Pierwsze co mi sie nasowa na mysl to : Wstyd - Hanba -Zenada i w ogole !!! $ bramki stracic to jush trza byc kompletnym beznatelciem !! Ciesze sie ze przynajmniej Arsenal ma Mistrza!!!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 20:47

Ech, no tego to sie nie spoodziewałem :? Porażka z Lecce i to w Turynie...

Spodziewałem się, że JUVE kryzys ma juz za sobą i w ostatnich meczach pokaże się z dobrej strony. Niestety przeliczyłem sie. Początek wcale nie zapowiadał niespodzianki, szybko zdobyta bramka przez Treze iu wydawało się, że mecz jest juz ustawiony, niewiadomą pozostawała tylko kwestia ilości zdobytych bramek przez JUVE. Niestety bardzo szybko, bo juz po kilkunastu minutach zostalismy sprowadzeni na ziemie, a po pół godzinie juz przegrywaliśmy. To już był szok, jednak to co działo sie później az mnie zatkało...1:4 z Lecce :shock: To już był pogrom. Żadko zdarza się, aby drużyna przyjeżdzająca do Turynu strzeliła 4 bramki...nie udało sie to nawet Milanowi i Romie, a dokonało tego malutkie Lecce. Ostateczniue wynik 3:4 nie jest juz moze tak szokujacy (chodzi o rozmiary) jednak sam wynik juz tak...

Po tym meczu chyba juz nikt nie ma watpliwości, iz w tym sezonie coś osiągniemy (oczywiscie licze na PW, jednak jest to bardziej czekanie niespodziankę, niz realna ocena szans JUVE) Tak jak juz wspomniano 3 miejsce jest juz nasze i na 99% nie unikniemy kwalifikacji CL. Te zapewne przejdziemy, jednak będziemy mieli kilka tygodni mniej na przygotowania niz inne silne zespoły, a to może sie odbić w późniejszych meczach sezonu...

mam nadzieje, ze w ostatnich 3 meczach JUVE odniesie zwyciestwo i przynajmniej zatuszuje złe wrażenie z całego sezonu, a przynajmniej z ostatnich meczy.

FORZA JUVE


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 21:19

Poprostu wstyd ! Jak mozna prowadzic z Lecce 1-0 i przegrywac w 2. polowie 1-4 !!!! Brak słow, niech ten sezon sie juz skonczy bo przykro patrzec. Jeszcze licze na PW ale obym sie nie przeliczył :x


Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 21:32

wiecie co....ogladalem dzis mecz barca -real... i edgar czyścił tam pole karne jak trza...dopoki on gral z nami, to wszystko bylo ok, odszedl i ...sami wiecie co. jak mozna bylo pozwolic takiemu zawodnikowi odejsć??


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 22:07

A mialo byc tak pieknie :cry:
Co prawda strzelilismy 3 gole :-D , ale stracilismy az 4 :evil:
To sie nie miesci w mojej glowie. Juve w ostatnim miesiacu gra FATALNIE :!: Co do przegranych z mocnymi zespolami sie nie dziwilem, znaczy chodzi mi o to, ze mozna bylo to przewidziec. Jednak po tej przegranej... Nie nie chce sie wypowiadac wole przemilczec :?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2004, 22:13

DjJuve pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: 2 miejsce i kw. LM stało się faktema
:shock: Albo sie pomyliles albo jestes wielkim optymista.Moim zdaniem szanse na drugie miejsce wynosza 1%.Moze Juve uratuje honor w PW
Oczywiście przytrafiła mi się mała literówka. Zresztą widać, przecież jak napisałem , że czekają nas kwalifikacje LM, to wiadomo, że 2 zespół nie musi grać. Czyli mialem na myśli 3 miejsce...

A czemu się tak pomyliłem.... :roll: Jednak wciąż nie mogę uwierzyć, że w tym sezonie gramy aż tak źle...


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2004, 00:03

O q... m..!!!
Mam już tego dość! Niech się ten sezon kończy bo już wstyd patrzeć na grę Juve! Niech się teraz Moggi i spółka plują w brodę że nie zrobili zimą zakupów i pozwolili odejść Davidsowi!! :evil: Ech...wszystko ale nie porażka z Lecce.... :cry: ale cóż...dobre i 3 miejsce (Lecce by się z nami chętnie zamieniło więc nie ma co marudzić) bo jest szansa na LM w przyszłym sezonie. Ale do tego czasu Juve musi być najaktywniejszym klubem w Mercato... :?


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2004, 18:53

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
DjJuve pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: 2 miejsce i kw. LM stało się faktema
:shock: Albo sie pomyliles albo jestes wielkim optymista.Moim zdaniem szanse na drugie miejsce wynosza 1%.Moze Juve uratuje honor w PW
Oczywiście przytrafiła mi się mała literówka. Zresztą widać, przecież jak napisałem , że czekają nas kwalifikacje LM, to wiadomo, że 2 zespół nie musi grać. Czyli mialem na myśli 3 miejsce...

A czemu się tak pomyliłem.... :roll: Jednak wciąż nie mogę uwierzyć, że w tym sezonie gramy aż tak źle...
Spoko mylic sie jest rzecza ludzka :wink: Mi tez to sie zdarza (dosyc czesto) :wink: Ciekawe z kim bedziemy grali w El. CL??Bo tez ze kwalifikacje bedziemy grac jest juz raczej przesadzone, pozostaje nadzieja w Pw juz niedlugo ok.2 tyg i ciekawe czy Juve otrzasnie sie po slabszych wystepach w lidze>pozostaje miec nadzieje i trzymac kciuki :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany