Mecz Juve w Turynie (bar czy cos)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Agnese11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 07 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 17 października 2016, 23:23

Hej! :)
Jutro w koncu spelni sie jedno z moich marzen i wreszcie dotre do Turynu :))
W zwiazu z tym, chcialam zapytac, czy ktos zna jakies fajne miejsce, w ktorym w gronie Juventinich mozna zobaczyc mecz? Chodzi co cos w centrum/blisko centrum, zeby mozna bylo dotrzec tam pieszo z Via Claudio Luigi Berthollet.
Z gory dziekuje za wszyskie podpowiedzi :) i przepraszam za brak polskich znakow, niestety moja komorka takowych nie posiada, a tylko ja mam do dyspozycji.


Juve, storia di un grande amore...

"Widziałem góry większe, wspanialsze i bardziej majestatyczne. W góry piękniejsze od Tatr jednak nie wierzę"
Stanisław Zieliński
ravau16

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2017
Posty: 2
Rejestracja: 16 stycznia 2017

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 00:10

Cześć,

Mam podobny problem.
Będę w Turynie w dniu meczu Juve-Inter.
Może udało Ci się podczas Twojego pobytu znaleźć jakiś fajny bar do obejrzenia meczu?


Agnese11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2015
Posty: 7
Rejestracja: 07 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 01 lutego 2017, 17:17

Hej!
W naszej najbliższej okolicy nie znaleźliśmy żadnego odpowiedniego miejsca i w sumie skończyło się tak, że obejrzeliśmy sobie mecz w hotelu, w którym mieszkaliśmy. Także, niestety, ale Ci nie pomogę. Ale może ktoś inny coś poleci :). Też chętnie się dowiem, kto wie czy się nie przyda w czasie kolejnej wizyty (mam nadzieję, że taka kiedyś nastąpi) w Turynie :)


Juve, storia di un grande amore...

"Widziałem góry większe, wspanialsze i bardziej majestatyczne. W góry piękniejsze od Tatr jednak nie wierzę"
Stanisław Zieliński
ODPOWIEDZ