Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3301
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 01:40

19redhof10 pisze:chytry dwa razy traci ? (Marotta)
No tak, sprzeda za 20mln, to będzie uważany za gościa, któremu mięknie pała i nie umie sprzedawać na swoich warunkach - źle

Jest nieugięty, nie chce negocjować, obstaje przy swoim, czego konsekwencją mogą być zerwane rozmowy - jeszcze gorzej.
:prochno:

25 + 5 czy 27 + 3... co za różnica. Dopilnować tylko, żeby bonusy były oczywiste do osiągnięcia i zainkasować 30 baniek. :hellyes:


Obrazek
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2134
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 20 razy
Otrzymał podziękowanie: 43 razy

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 03:19

To samo miałem napisać. Niektórzy tutaj zawsze znajdą jakiś powód żeby ponarzekać i gdzieś wcisnąć szpilę.
I nie bronię tutaj Marotty, bo nie wiadomo nawet jak to się wszystko potoczy ( może Wolfsburg tak tylko straszy, żeby Juventus zmiękł ).
Oby się to nie wysypało jednak, bo będzie krucho.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1432
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 03:41

Niektórzy to już przekroczyli dawno granicę przyzwoitości. Przyszedł Higuain źle bo gruby (ciul tam, że za miesiąc będzie wyglądał jak atleta), przyszedł Pjanic źle bo z Romy i ni umi bronić, przyszedł Pjaca - źle bo drogi i młody bez doświadczenia. Kibice to się nam tu tak wyrobili jak Janusze biznesu poszukujący typa z magisterką z 10 letnim doświadczeniem i najlepiej przed 30 tką i za 1800 brutto pensja.
Daj Boże przyjdzie James to będą pluć przez cały rok, że wziął koszulkę z nr 10. Skończcie już bo to się robi nudne, a jak widać na forum są w miarę ogarnięci ludzie bo zwolenników waszych durnych narzekań nie przybywa. Przyszłe okienko też może być dobre bo teoretycznie za 25 mln może trafić do nas Berardi i Witsel za free to też będzie źle bo Berardi ma gorącą głowę, a Witsel kiedyś połamał Wasyla i dlatego go nie chcą, ale kopiący się po czole Sturaro jest ok.
Rozglądajcie się za stoperem na przyszły sezon bo Babolini skończył 32 lata, a Bonucci już dobija do 30 lat. Durnie.


kurdt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 44
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 06:08

Teoria z mocnym nazwiskiem nad 10 całkiem ciekawa. Nie zdziwiłbym się. Ale też nie zawiódł. Skład już jest mocny. Mocniejszy niż poprzednio. A Allegri potrafi go dobrze ustawić i wycisnąć maksimum możliwości - pokazał to, często nie narzekając na klęskę urodzaju.

I dziwię się, że na tym forum jest tylu pesymistów.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 4602
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 08:26

Wszystkie źródła od rana trąbią o tym, że Cuadrado wróci do Juventusu. Mamy wiele mocnych kart w rękawie, bo zarówno wolą agenta jak i zawodnika jest powrót do Turynu, w najbliższych godzinach mamy przedstawić Chelsea ofertę ponownego wypożyczenia za 3-4 mln. Dzisiaj działania mają się zintensyfikować. Po cichu mówi się, że to może spowodować odejście Lichtsteinera w co raczej wierzyć mi się nie chce, ale Tuttosport donosi, że interesuje się nim Borussia Dortmund i Schalke.

Nie chciało mi się wierzyć, że Marotta tak kompletnie bez walki odpuści Cuadrado, to nie w jego stylu. Bardzo fajnie ich wyczekujemy do końca okienka, a pomiędzy Cuadrado a Chelsea musiało się coś wydarzyć, skoro Conte swój obiekt westchnień wyrzucił poza kadrę meczową.

Gdybym miał typować, to wg. mnie Cuadrado na loan + Matuidi i zbieramy zabawki.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 6009
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:08

i to bylby świetny deal, odmladzamy skład i zyskujemy wieksza jakość, lubie Lichego, ale jego najlepsze lata niestety juz minęły.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2791
Rejestracja: 16 września 2009
Podziekował: 49 razy
Otrzymał podziękowanie: 14 razy

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:14

Wojtek pisze:i to bylby świetny deal, odmladzamy skład i zyskujemy wieksza jakość, lubie Lichego, ale jego najlepsze lata niestety juz minęły.
Jesli Max chcialby zastosowac defensywny wariant, to w czworce moglby Barze wystawic na prawej stronie. Z tym nr 10 musi byc cos na rzeczy... Ciekawe tylko czy Real pojdzie na 50-60mlm za Jamesa, choc widac ewidentnie ze Zidanowi om nie pasuje.


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:22

Wojtek pisze:i to bylby świetny deal, odmladzamy skład i zyskujemy wieksza jakość, lubie Lichego, ale jego najlepsze lata niestety juz minęły.



Hmmm owszem Lichy ma 32 ale stwierdzenie że odmładzamy skład 28 letnim Cuadrado i 29 letnim Matuidim jest trochę na wyrost :P

Pytanie - po co nam James ? Skoro posiadamy w swoich szeregach Pjace i Pjanica ? Mamy 3 najlepszych defensorów w Europie (+ Benatie i Ruganiego) Przy 3-5-2 nie widzę w środku pomocy Pjanica i Jamesa razem. Do tego cena, Real będzie chiał przynajmniej 70 baniek za niego. Owszem zawodnik jest medialny, młody i na pewno posiada wyjątkowe umiejętności. Dziwi mnie również opcja pozyskania Cuadrado ... Sezon jest długi ale Lichy na ten moment jest nie do ruszenia - jedyny prawy obrońca który prezentuje odpowiedni poziom jeżeli chodzi o grę w defensywie. Daniego można raczej spokojnie porównywać właśnie do Cuadrado. Myślę że ewentualne pozyskanie Jamesa i Cuadrado może skutkować zmianą ustawienia na 4-3-3 lub 4-3-1-2. Problem w tym że ktoś z tercetu BBC siada na ławie. Bardziej realne wydaje się pozyskanie Matuidiego i kogoś pokroju Witsela.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 7834
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:29

James (przy współpracy z Adidasem) + Matuidi w ostatnim tygodniu mercato? Ktokolwiek wypuścił taką plotkę, jest wredny. Natomiast ktokolwiek ją łyknął musi mieć niezły stuff, współczuję i zazdroszczę jednocześnie :lol: Pomijam już tych, którzy nazywają Rodrigueza słabym piłkarzem - dla nich już nie ma ratunku. Co innego napisać 'rozkapryszony dzieciak' lub że 'nie pasuje do Juve' a co innego twierdzić, że jest słaby.

Co do Cuadrado, jeśli loan to bardzo ok. Natomiast zakup definitywny? Kiepsko, bo uszczupli nasze fundusze na środkowego pomocnika, a właśnie porządne obsadzenie tej pozycji powinno być absolutnym priorytetem, zwłaszcza, że na prawej flance jest już Dani Alves i Pjaca.


PS. Przypomnijcie proszę, bo pamięć zawodzi - ile bramek w barwach Juve strzelił do tej pory Neymar, sprowadzony niegdyś do Turynu przy pomocy Nike? :shifty:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3954
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:41

Dobrze Pumi że się odezwałeś, bo czas zmienić stopkę!

James wczoraj zagrał w meczu o Trofeum Bernabeu. Alvaro zaaplikował barmkę, ale raczej był to mecz typu 'copacabana', a niżeli Copa Bernabeu.

Jeżeli przyjdzie Cuadrado to znaczy że będzie bardzo dziwne. 3 naprawdę fajnych zawodników na jedną pozycję? No chyba że Maxio myśli o 4-3-3 od biedy z Cuadrado i Pjaca na skrzydłach a Mandzukiczem na środku w przypadku odpoczynku przed LM, co było by nawet ciekawe.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 4602
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:44

Włosi są niemalże pewni - Cuadrado do nas wróci.
pumex pisze: PS. Przypomnijcie proszę, bo pamięć zawodzi - ile bramek w barwach Juve strzelił do tej pory Neymar, sprowadzony niegdyś do klubu przy pomocy Nike? :shifty:
Tutaj akurat miał nam pomóc Fiat :D
http://www.solojuve.com/transfery/fiat_ ... eymara.php

***

Ktoś tutaj pisał, że transakcja z Zazą jest zamrożona. Masz może linka? Bo jeszcze nie dokopałem się do takich informacji.

Ta transakcja z Jamesem... może na początku dałem się trochę temu ponieść, bo gość na Radiomercato zbudował takie napięcie, że można było stracić głowę i faktycznie przez chwilę sobie pomyślałem, że jakaś logika tutaj jest: "Adidas chcący koniecznie obsadzić numer 10 w Juventusie etc". No, ale bez przesady, po pierwsze finanse - musiałoby to się odbyć na jakichś irracjonalnych dla Realu warunkach - cena mocno zaniżona + rozbita na jakieś wygodne dla nas raty, no i taktykę 352 + dobór zawodników przez całe dotychczasowe mercato moglibyśmy sobie wsadzić w nos.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1602
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:46

La stampa podaje deal done w sprawie Cuadrado.
Wymiana za Asamoaha.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 612
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:52

sebatiaen pisze:La stampa podaje deal done w sprawie Cuadrado.
Wymiana za Asamoaha.
Jak tak dalej pojdzie to zostaniemy z 5 srodkowymi pomocnikami
Asa prawie cały okres przygotowawczy grał w podstawie
Trochę dziwne że po tylu latach chce odejść i że Antek chce go po tylu przebojach zdrowotnych


Klorel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 155
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 09:59

Jak tak dalej pojdzie to zostaniemy z 5 srodkowymi pomocnikami
Asa prawie cały okres przygotowawczy grał w podstawie
Trochę dziwne że po tylu latach chce odejść i że Antek chce go po tylu przebojach zdrowotnych
Niech idzie ;) Jeżeli to prawda, to dobry ruch z naszej strony. Wiadomo coś więcej o tych sprzedażach? Zazy, Pereyry?


http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25767

Naklejki, wlepki, plakaty, szablony do malowania, tablice - zapraszam :)
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2016, 10:00

Czyli jeżeli Asę oddajemy i Cuadrado za free to deal świetny :hellyes:

Zostaje mało pomocników ale myślę że jeżeli odpalimy Zazę, Pereyrę i Hernanesa to dwóch na pewno przyjdzie.

W Hamesa nie wierzę, ale chociaż żeby jeden ktoś klasy Matuidiego przyszedł to będzie ogromny sukces chociaż jak na fundusze jakimi dysponujemy to słabo.

Nie zdziwiłbym się jakby to było Matuidi + Brozovic + Cuadradon IN
Zaza,Asamoah,Pereyra,Hernanes OUT


Zablokowany