Andrzej Gołota - Tutaj Wszystko

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 07:14

Uwazam ze jest swietny tylko niech przestanie bic swoich i potem miec problemy w sadzie


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 07:16

BIGGI pisze:
Sylwia pisze:
BIGGI pisze:
A u mnie wywołuje torsje jeśli POLAK spiernicza do Niemiec i walczy dla NICH. A po nachapaniu sie kasy robi WIELKI POWRÓT.... :evil:

TO JEST DOPIERO WKURZAJĄCE...... :evil:

Jeśli chodzi o Gołote to w styczniu walczy z jakimś cieciem, a potem z Władymirem Kliczko :twisted:
a idź . każdy jeżeli mógłby zarobić większą kase zachowalby sie dokładnie tak samo, bo jak nie byłby poprostu frajerem. powrót udany bo nadal wygrywa (Michalczewski)
a gołota walczył narazie z samymi cieciami (kto by chciał z nim walczyć, chyba jakiś nienormalny) przydałoby sie żeby Kliczko obił mu tak ryj aby zakończył przygode ze sportem!!!.
Tak ? Jakoś inni nie uciekają za granice. Gołota tez dorobił sie wielkiej kasy ale jakoś zawsze walczył dla POLSKI. Za to go szanuje....a tą ucieczke z ringu przebaczyłem mu
Zgadzam sie z BIAGGI popatrzcie na to z innej strony jak walka mogla przebiwc fair play jak Tyson byl najarany Trawką.???????


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 09:02

BVB pisze:ale golota to jest idiota :twisted:
Kto sie przezywa tak sam sie nazywa :P :lol: 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 16:13

BIGGI pisze:
Sylwia pisze:
BIGGI pisze:
A u mnie wywołuje torsje jeśli POLAK spiernicza do Niemiec i walczy dla NICH. A po nachapaniu sie kasy robi WIELKI POWRÓT.... :evil:

TO JEST DOPIERO WKURZAJĄCE...... :evil:

Jeśli chodzi o Gołote to w styczniu walczy z jakimś cieciem, a potem z Władymirem Kliczko :twisted:
a idź . każdy jeżeli mógłby zarobić większą kase zachowalby sie dokładnie tak samo, bo jak nie byłby poprostu frajerem. powrót udany bo nadal wygrywa (Michalczewski)
a gołota walczył narazie z samymi cieciami (kto by chciał z nim walczyć, chyba jakiś nienormalny) przydałoby sie żeby Kliczko obił mu tak ryj aby zakończył przygode ze sportem!!!.
Tak ? Jakoś inni nie uciekają za granice. Gołota tez dorobił sie wielkiej kasy ale jakoś zawsze walczył dla POLSKI. Za to go szanuje....a tą ucieczke z ringu przebaczyłem mu
boks to nie jest taki wielki sport!!!!!!! gdybysmy mieli dobrego pilkarza i grałby pod niemiecką banderą to tak a nie problem robisz, dla mnie golota zawsze bedzie cieniasem, który ma nierówno pod sufitem (bic ludzi za to ze wolno z taksówki wysiada- to już trzeba być nienormalnym) i nigdy nie zmienie o nim zdania!!(powinien gnić za kratami na Rakowieckiej)! a Michalczewski nadal wygrywa (bynajmniej 99% walk ma wygranych) a golota walczy z cieniasami. :evil:
Ostatnio zmieniony 20 listopada 2003, 22:32 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 16:30

Sylwia pisze:
BIGGI pisze:
Sylwia pisze:
a idź . każdy jeżeli mógłby zarobić większą kase zachowalby sie dokładnie tak samo, bo jak nie byłby poprostu frajerem. powrót udany bo nadal wygrywa (Michalczewski)
a gołota walczył narazie z samymi cieciami (kto by chciał z nim walczyć, chyba jakiś nienormalny) przydałoby sie żeby Kliczko obił mu tak ryj aby zakończył przygode ze sportem!!!.
Tak ? Jakoś inni nie uciekają za granice. Gołota tez dorobił sie wielkiej kasy ale jakoś zawsze walczył dla POLSKI. Za to go szanuje....a tą ucieczke z ringu przebaczyłem mu
boks to nie jest taki wielki sport!!!!!!! gdybysmy mieli dobrego pilkarza i grałby pod niemiecką banderą to tak a nie problem robisz, dla mnie golota zawsze edzie cieniasem, który ma nierówno pod sufitem (bic udzi za to ze wono z taksówki wysiada- to już trzeba być nienormalnym) i nigdy nie zmienie o nim zdania!!! a Michalczewski nadal wygrywa a golota walczy z cieniasami. :evil:
Własnie ostatnio Michalczewski pokazał jak sie wygrywa :lol: :lol:

A Gołota.....to wiadomo że po 3 letniej przerwie nie bedzie od razu walczył z najlepszymi !! Bez przesady.....a co do tej taxówki to było zupełnie inaczej....


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 20:27

A ja mam malutenka prosbe. Nie cytujcie 2142432423523 wypowiedzi :?


srali muszki będzie wiosna
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 22:36

BIGGI nie broń tak tego gołoty, pobił człowieka nie stawiał sie na rozprwach i wydano nwet za nim list gończy!!!. Pobil niewinnego człowieka i jeszcze udaje ofiare!!! cwaniak!!! niech on sobie nie mysli że sie wybieli!!!.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 22:43

Sylwia pisze:BIGGI nie broń tak tego gołoty, pobił człowieka nie stawiał sie na rozprwach i wydano nwet za nim list gończy!!!. Pobil niewinnego człowieka i jeszcze udaje ofiare!!! cwaniak!!! niech on sobie nie mysli że sie wybieli!!!.
Ja nie twerdze że Gołota jest niewinny. Ma swoje głupie zachowania, ale mimo wszystko jest moim ulubionym polskim bokserem. Ale z faktem że Tygrys jest człowiekiem bardziej "do życia" to sie zgodze. Nie ma sie co sprzeczać..... :wink:


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 07:07

Andzrej Gołota stoczy 17 kwietnia w Medison Square Garden walke z Chrisem Byrdem o mistrzostwo świata IBF Byrde ostni czasy pokonal m.in Holyfielda i Kliczke
Wiadomośc wziąłem z aktualności na polsacie

Wreszcie czekałęm na to długo chociaż wiem że Anddrzej ma małe szanse to sie ciesze ze wraca chcem go bardzo oglądać w ringu chcem aby dobrze sie pokazał o wygranej narazie nei myśle bo będzie bardzo ciężko ale może sprawi nam w końcu niespodzianke 8)

***
zmieniłem lekko tytuł. Walke komentowac bedziemy równierz w tym teamacie
rasi
***
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2004, 07:37 przez Olszan, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze Wierni ! ! !
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 08:35

Na pewno nie wygra... Po tak długiej przerwie i to jeszcze z takim przeciwnikiem... Nigdy za nim nie przepadałem ale życze mu jak najlepiej.


★ ★ ★
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 09:30

ja myśle że przegra za duża przerwa potem 2 walki wygrane i ... juz chce mistrzostwo ????? troche za szybko oby sie nie ośmieszył jak z Tysonem 8)


Dawniej Virus[Mauro].
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 09:40

Ja tam wierzę w naszego "mistrza" i myślę, że wygra tę walkę. To jego ostatnia szansa aby w przyszłości dobrze go wspominano.


I need a girl that I can train.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 12:16

Ja jestem z Gołotż całym sercem i mam nadzije, że pokaże jeszcze na co go stac, ale jak przegra tą walke to to już będzie na pewno jego koniec... :(


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 12:28

ENDRJU WYGRA !!!!!!! Jestem za nim całym sercem !!!!!!!!!!!! Chodzą słuchy że walka moze być ustawiona pod Gołote bo Byrd też jest ze stajni Kinga, wiec jemu to rybka, ale mam nadzieje że Gołota pokarze na co go stać !! Jego problem to psychika, bo bokserem jest bardzo dobrym. Podobno zmienił sie teraz na lepsze pod tym względem. Licze że jeszcze bedą z niego ludzie !!!!!! ANDRZEJ WIERZYMY W CIEBIE !!!!


"Gołota zdaje sobie sprawę, że to jego ostatnia wielka szansa zaistnienia w świecie boksu - powiedział King. - Polak obiecał dotrzymać wszelkich reguł i walczyć jak dżentelmen. Mam nadzieję, że to będzie pasjonujący pojedynek".

King powiedział także, że będzie "miał ze sobą kij golfowy gdyby Gołota próbował uciekać" ale także, że "Gołota ma siłę, to od niego zależy jak jej użyje".

"Gołota powiedział mi, że skończył z głupotami na ringu. Ja mu wierzę" - dodał Don King.

Cytaty z wypowiedzi Gołoty:

"Przyznaję, że popełniłem kilka błędów w mojej bokserskiej karierze. Chcę to jednak naprawić i zacząć wszystko od początku, Ufam, że nie jest za późno. Wiele już w tym celu zrobiłem i jestem gotów na kolejne wyzwania, poświęcenia. Moim celem jest tytuł mistrza świata. "Mam dwoje cudownych dzieci i zrobię wszystko, by były dumne ze swojego ojca. Ludzie często radzili mi, abym trzymał się z dala od Dona Kinga. Ale on robi z bokserów mistrzów. Dlatego postanowiłem zaryzykować".


Ale jest jeden problem.....z tej przyczyny że Gołoty nie ma w 1 dziesiątce IBF ta walka NIE MOŻE BYĆ WALKĄ O MISTRZOSTWO ŚWIATA...tak zapewne bedzie według regulaminu ...ale nigdy nic nie wiadomo


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 13:38

Liczę na wygraną Gołoty ale... jak zacznie uciekać z ringu to się nawet nie zdziwię :? Miał za dużą przerwę by teraz walczyć z tak utytułowanym przeciwnikiem. Będzie dobrze jeśli kilka rund będzie walczył na dobrym poziomie.


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
ODPOWIEDZ