Makiavel

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
Zablokowany
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 17:03

Ponieważ poszczególni użytkownicy, którzy tak lubią pisać na mój temat, wstydzą się założyć ten temat, ja to zrobię.

Tutaj, zamiast poświęcać mi tyle miejsca w temacie "Polityka" i potem kolportować to do "Cytatów z Juvepoland" możecie leczyć swoje kompleksy pisząc swoje fantazje na mój temat. Dzięki temu niezainteresowani, w tym ja, nie będą musieli tego czytać, regulaminowi stanie się zadość a Wy może przełamiecie dzięki temu tę wstydliwą impotencję, która najwyraźniej Was trapi. Życzę miłej zabawy i skutecznej terapii.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 17:05

Mam lepszy pomysł. W tym temacie pisz tylko Ty, odpowiadaj sobie na posty i cytuj tylko siebie. Dzięki takiemu zabiegowi, nikt nie będzie zmuszony czytać Twoich wypocin i w końcu jak na prawdziwego mistrza wszechświata przystało będziesz numer one! :koszulka:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 17:26

Makiavel :

Tendencja do sztucznie podwyższonej oceny własnej osobowości jest często uznawana przez psychologów za pozostałość poczucia wszechmocy występującego u małego dziecka, które żyje faktycznie w stanie megalomanii.

Człowiek przekonany o własnej wielkości posiada wygórowane oczekiwania wobec innych.
Wszystkie swe uczynki spełniają w tym celu, żeby się ludziom pokazać.
Mania wielkości jest rodzajem pychy bardzo podatnym na kompleksy. Im bardziej jesteśmy zakompleksieni, tym głębiej skrywamy nasze skłonności do wyniosłości i pychy.



Człowiek pyszny , kieruje się zasadą: tak wspaniała osoba, jak ja nie może mieć wad, a więc moje wady nie istnieją
(K. Horney).

Mania wielkości to choroba karłów - cytat Chyły bodajże.


Obrazek
Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 17:31

Ty chyba naprawdę masz jakieś problemy ze sobą.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 20:54

Na tym forum nie uznajemy tak idiotycznych praktyk. Wybacz, że przerwę tą zabawę.
Spotkajcie się gdzieś w knajpie i sobie pogadajcie :ok:


Obrazek
Zablokowany