wasi idole w NBA

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 00:42

Jakiej druzynie kibicujecie w NBA i kto jest waszym ulubionym graczem?
A jakiej druzyny czy zawodnika nie znosicie?

IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 03:32

bez wąpienia L.A. Lakers a zawodnikiem jest chyba najlepszy gracz NBA #34 Shaquill O'Neil. na nie go nie ma mocnych :!: :twisted:

a i małe wyjaśnienie: nie to żębym kibicował jeziorowcom bo mają kobego, shaqa i wymiataja. kibicuje im bardziej ze wzgl. na shaqa bo z nim jestem od czasu kiedy grał jeszcze w Orlando Magic

Obrazek
Tomusmc

Juventino
Juventino

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 04:01

Tim Duncan i Shaqule O'Neil! Bardzo lubie tesh legendy NBA jak np. Michel Jordan czy Magic Johnson :D nie mam w NBA druzyn ktorych nie lubie :)

<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 10 razy

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 08:43

Ja tak samo jak Bobryt kibicowałem im zawsze a Kobe Bryant jest moim ulubionym zawodnikiem, lubię też Steve Francisa z Houston Rockets :)

Nigdy nie dyskutuj z debilem,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 09:00

właściwie to można potraktować, że był juz taki temat, ale dotyczył troszke czego innego, mimo, ze tak sie też pisało o swojej najlepszej druzynie i zawodniku :wink:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... hlight=nba
Ja kibicuje LA Lakers i uluboinymi zawodnikami są Koby Brayant oraz Shaqule O'Neil, pamietam jak ten drugi kiedyś zrobił wsada i...rozwalił kosza :shock:

Coldsoul

Juventino
Juventino

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 09:42

LAL i kobe
ale jestem kibicem LAL od dawna tylko że kiedyś kibicowalem im nie wiedzac kto tam gra oprócz shaqa hehe

Misza_18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 10:32

chyba jak wiekszosc osob tutaj lubie Shaq'a i LAL ale nie tylko lubie takze Orlando Magic i T-Mac'a :D

JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 10:46

moim ulubionym zawodnikiem jest GRANT HILL#33 z ORLANDO MAGIC

-------------------------------------------------------------------------------

JESTEM OSZUSTEM
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 10:52

no to ja się wyłamię. Najbardziej lubię Vince'a Cartera za jego niesamowite wsady(pod tym względem chyba nikt nie może się z nim równać).Lubię też T-Maca oraz duet Nets - Jason Kidd i Keyon Martin.Natomiast jeśli chodzi o ulubione zespoły to:Minnesota Timberwolves i Dallas Mavericks za niezwykle efektowną i szybką grę,a San Antonio Spurs i Sacramento Kings za znalezienie złotego środka pomiędzy atakiem i obroną.Lubię też Indianę Pacers, której to kibicuję na wschodzie.A najbardziej nie lubię Lakers.Moim zdaniem to koszykarski odpowiednik Realu Madryt.Na forum mówicie ze Real jest do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bo tylko wielkie gwiazdy kupuje,ale Lakers robią bardzo podobnie.

Juve per sempre!!!
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:15

Najbardziej lubię Orlando Magic.Szkoda, że w tym sezonie nie idzie im tak dobrze jak kiedyś. Lubię też: Chicago, New York, Houston, New Orleans, LA Lakers. Moim ulubionym koszykarzem jest Darrel Armstrong z Hornets. W sumie lubię każdego koszykarza, który gra w zespole, któremu kibicuję, a z poza tych zespołów podziwiam Garnetta i Sprewella.

I need a girl that I can train.
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:18

hania pisze:Jakiej druzynie kibicujecie w NBA i kto jest waszym ulubionym graczem?
A jakiej druzyny czy zawodnika nie znosicie?

Moja gwiazda byl jest i na zawsze bedzie ten jedyny... Czlowiek bez ktorego NBA by praktycznie nie istniala... Ten czlowiek to magia... Klasa sama w sobie... to po prostu KRÓL BYKÓW!! MICHAEL JORDAN i nie ma mocnych... szkoda ze juz nie gra :( ale zawsze pozostanie w mojej pamieci!!

Oto moja "3" zawodnikow....

1. Michale Jordan
2. Alan Iverson
3. Vince Carter

RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:37

Moim ulubionym zespolem od dawnaaa jest Toronto Raptors. Powod jest bardzo prosty. Od zawsze interesowalem sie dinozaurami. No i jak 10 latek zobaczyl logo Raptorsow no to nie moglo byc inaczej. Oczywiscie teraz uwielbiam ich nie za logo ale juz po prostu ich lubie. To moj 3 klub ze wszystkich kluow swiata. Przezentuje sie to tak:

1. JUVENTUS
-
-
-
-
-
-
-
-
2. TŻ LUBLIN
3. TORONTO RAPTORS
4. DETROID RED WINGS

No wiec wrocmy do Toronto. Moim ulubionym koszykarzem jest w takim razie oczywiscie Vine Carter vel Krol Wsadow :wink:. Ten zawodnik jest dla druzyny nieoceniony. On nie gra egoistycznie. On asystuje, zbiera, blokuje no i rzuca ponad 20 punktow. Jest po prostu dyrygentem, generalem Toronto. Jak odczuwalny jest jego brak pokazuja mecze w tym sezonie. Kiedy musial pauzowac Toronto zaczelo przegrywac mecze. Wrocil i znowu wiekszosc bylo zwycieskich. A teraz niestety bedzie pauzowal przez miesiac :?. Obawiam sie ze moze to zawarzyc na awansie do playoffow :?. No ale wierze ze sie uda.

srali muszki będzie wiosna
PiontaS

Juventino
Juventino

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:45

Moim ulubionym zespołem jest Philadelphia 76ers ponieważ pierwszym emczem koszykówki który widziałem w telewwizji był właśnie mecz Philadelphi i od tamtego zdarzenia są oni moim ulubionym klubem a ulubionym zawodnikiem oczywiście Allen Iverson :-D :-D :-D

Oto moja "3" zawodników :

1 . Allen Iverson

2 . Michael Jordan

3 . Vince Carter

Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 11:49

PiontaS pisze: Oto moja "3" zawodników :

1 . Allen Iverson

2 . Michael Jordan

3 . Vince Carter
Widze ze lubisz tych samych co ja ;] tylko ze inna kolejnosc :P.. Jeden ktory lubi IVERSONA YEAH!! nareszcie ktos kto mni rozumie :D i nareszcie ktos kto kocha PHILADELPHIE 76ers :D

Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 16:51

ja też podziwiam Iversona choć jakoś szczególnie go nie kocham a jak sądzicie kto jest lepszy Iverson czy Kidd? moim zdanem nie da się rozstrzygnąć choć Kidd jest efektowniejszy moim zdaniem

Juve per sempre!!!
ODPOWIEDZ