jeżdzi ktoś z was na desce?? jak tak to ........

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2004, 22:06

Ja jeżdże na klosetówce Delifn i musze przyznać ze wypas emocje 8)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 12:38

Tarnos15 pisze:
Marcin-IRONEK pisze:
zagroo pisze:chodzi Ci o deske snowboard czy taką "skejtowską"??ja jescze na snowbordzie juz drugi rok i dosyc dobrze mi idzie....a na tej "zwyczajnej" nawet bym metra nie ujechał.... :P
Dlaczego skejtowską?? Jazda na deskorolce to jest sport ekstramalny, a uprawiają go różni ludzie, a w USA jeżdzą na deskach punkrokowcy. I gdzie się nie ogląda zawodów to zawsze leci :-D PUNK ROCK :-D . A skejt to chyba hip hopowiec co nie.
Mylisz pojęcia Skate to Skate a Hip- Hopowiec to Hip- Hopowiec. Nazwa Skate pochodzi od nazwy Skateboarding- czyli jazdy na deskorolce. Każdy kto jeździ na desce jest Skatem
hip hopowiec i skater to nic nie maja razem tylko ze moze skater söucha ta muzyke, ale nic wiecej.jechalem 4 lata temu, mam jeszcze dalej, deske tony hawka od jego firmy Birdhouse, poniewaz jest gruba tak czy inaczej jechalem na niej po ulicy a nie na ramps.ale nie widzialem zmainy bo nie ma takiej duzej roznicy miedzy ciekiej a grubej.calkiem zmienilem styl bo wiedzialem ze z skatowaniem daleko nie zajdziesz. to chyba byla taka moda, jak dorastawalem.ale musze ze dosc dobrze jechalem na desce.bardzo sie smailem ale jak ja zacznelem jejzdzic na desce to w polsce nawet nikt niewiedzial co to jest. troche dziwne bylo, nie wiedzialem ze polska jest az tak duzo do tylu.zaczynalem w 1995 czy 96 roku jak sie nie myle.deska sie sklada, Birdhouse Tony Hawk "Hawk 2", fury trucks, Lucky 7 lozyska, speed daemons, black magic grip tape.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 12:46

ja jezdze na desce wlasciwie sie ucze i nic mi nie wychodzi :( ale to dopiero 2 dzien :-D :D mam na dzieje ze czego sie naucze jesli chodzi o firme to niewiem bo kupile narazietaka do nauki za 175zl :?


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 14:06

juve_pany pisze:ja jezdze na desce wlasciwie sie ucze i nic mi nie wychodzi :( ale to dopiero 2 dzien :-D :D mam na dzieje ze czego sie naucze jesli chodzi o firme to niewiem bo kupile narazietaka do nauki za 175zl :?
znasz chociaz teorię najprostrzych trików?? np. ollie lub nollie? jak nie znasz teorii to nigdy Ci sie nie uda, w necie tego dużo więc jak nie znasz to znajdź i postaraj sie wg. instruktarzu... :D


ODPOWIEDZ