Nocleg w Berlinie

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2015, 10:06

Chyba jednak lepiej będzie jeśli będę coś zamawiał ale na Wasze dane i nie na swoje :think:

Muszę jednak wiedzieć:
-jaka cena maksymalna was interesuje (mogę właśnie zabukować np pokój max. 2 os. 05-07 czerwca za cenę łączną 120 EUR)
-w jakie dni chcecie nocować
-czy interesują Was również motele, pokoje do wynajęcia (NIE Hotel)
osoby zainteresowane proszone są najlepiej o jak najszybsze wysłanie swoich pełnych danych na PW, w tym:
-imię nazwisko, adres
-email, telefon
- konto PayPal tak/nie
-informacje o granicy finansowej do której mam coś szukać
-przedział czasowy żądanego noclegu/ ilość osób/ typ łóżek

AHA: Jest ogólnie ostro z noclegami i nawet i ja nie mogę obiecać, że coś znajdę nawet po przesłaniu przez zainteresowanych danych. Co oznacza, że przesłanie danych NIE oznacza od razu posiadania noclegu.
Wtedy osoby szukające dodatkowo na własną rękę proszone są o niezwłoczne poinformowanie mnie o tym przez telefon(mój numer dostaniesz w wiadomości zwrotnej) gdy coś dla siebie znajdą. Po prostu by uniknąć sytuacji, że ja coś na Was zamówię a w tym samym czasie sami coś zamówicie :wink:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 17 maja 2015, 13:20

Nie wiem czy może komuś się to przyda, jeśli ktoś chciałby przenocować w tanim hotelu w okolicach Berlina w czasie wyjazdu na finał LM, to polecałbym ten:
http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review- ... nburg.html
Do samego Berlina jest chyba jeszcze kawałek drogi, ale jest to chyba najtańszy hotel w okolicy. Tak dokładnie to nigdy tam nie byłem, ale mniej więcej wiem jakie mogą być tam warunki gdyż bardzo dużo takich hoteli jest we Francji, a z którymi w przeszłości niejednokrotnie miałem do czynienia. Może nie są tam jakieś komfortowe warunki, ale jeśli by ktoś chciał przekimać to myślę, że są w sam raz. Pokrótce postaram się opisać coś o tym hotelu. A więc koszt mi się wydaje, ze powinien być w okolicach 30 € (może być trochę mniej albo więcej, ceny we wszystkich hotelach nie są jednakowe) od trzech osób za noc. Nam się zdarzało, że braliśmy pokój a było nas 4 lub 5. Tylko po prostu nie wszyscy wchodzili naraz a np. najpierw 2, a później pojedyńczo tzw. sztuczne zamieszanie się robiło :P
Co się znajduje w pokojach:
A więc może nie są to warunki komfortowe, ale daje radę: a więc pokój wyposażony jest w jedno większe łóżko tzw.dwuosobowe (jednak nawet i
trzy osoby może się na nim zmieścić) i jednoosobowe łóżko u góry. Także jakby był ktoś jeszcze piąty musiałby się zapoznać z podłogą :D a to do przyjemnych już nie należy no chyba żeby spałby na jakimś materacyku. W pokoju jest jeszcze telewizor i mały stoliczek pod nim oraz umywalka. WC i prysznice są natomiast poza pokojami w korytarzach i maja do nich dostęp wszyscy , którzy aktualnie przebywają w hotelu. Plusem też jest to, że jest dostępny darmowy parking, a z tego co patrzyłem w książeczce takowy darmowy jest.

Także nie wiem, ale może komuś się to przyda. Lokalizacja jest podana w linku jednak jakby ktoś nie wiedział to jadąc autostradą od Świecka zjeżdza się na 14 zjeździe i niedaleko powinien się już znajdować hotel.

Jeśli ta informacja nie będzie potrzebna to proszę moderatorów o skasowanie jej.


ODPOWIEDZ