Ideał kobiety

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2013, 15:02

LordJuve pisze:
Arbuzini pisze:Widzę lubisz takie dojrzałe, a wręcz przekwitające.
Kiedyś była całkiem spoko. Być może o to chodziło koledze?
Myślałem, że tego "kiedyś" nie trzeba było dodawać.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
juvvek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2014
Posty: 4
Rejestracja: 11 września 2014

Nieprzeczytany post 12 września 2014, 00:07

Wysoka, szczupła, ale nie chuda, długowłosa brunetka z brązowymi oczami.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2014, 11:06

jankez, a Ty którym byłeś - tym wysportowanym, bogatym, czy dobrze uczącym ? :prochno:

a co do zdjęcia, to rzeczywiście fajna sztunia. plastiku. babka jak się maluje rano to chyba musi mieć pozwolenie na budowę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2014, 13:46

pan Zambrotta pisze:jankez, a Ty którym byłeś - tym wysportowanym, bogatym, czy dobrze uczącym ? :prochno:
Kurde, żadnym raczej :D
Ale znam takich co byli... i to na tym forum.


Ili

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2015
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2015, 19:50

Grzegorz Jaskólski pisze:Ideał każdego dresiarza bez matury.

http://beznazwy02.wrzuta.pl/obraz/aTVVw ... ziewczynka

hmm czemu jest podpisane głupiutka? Czy to po zdjęciu widać, że jest głupiutka? ;)

Zobaczcie sobie Brazylijki jakie plastikowe są ... 8)


jakobin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Posty: 2
Rejestracja: 27 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 15:11

Shakira jest boska!


jakobin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Posty: 2
Rejestracja: 27 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2015, 15:12

Ili pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Ideał każdego dresiarza bez matury.

http://beznazwy02.wrzuta.pl/obraz/aTVVw ... ziewczynka

hmm czemu jest podpisane głupiutka? Czy to po zdjęciu widać, że jest głupiutka? ;)

Zobaczcie sobie Brazylijki jakie plastikowe są ... 8)
Sorry, ale jakie Brazylijki mają ciała. Mistrzostwo świata.


Ili

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2015
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2015, 00:15

jakobin pisze:
Ili pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Ideał każdego dresiarza bez matury.

http://beznazwy02.wrzuta.pl/obraz/aTVVw ... ziewczynka

hmm czemu jest podpisane głupiutka? Czy to po zdjęciu widać, że jest głupiutka? ;)

Zobaczcie sobie Brazylijki jakie plastikowe są ... 8)
Sorry, ale jakie Brazylijki mają ciała. Mistrzostwo świata.

Shakira jest boska ;)

A Brazylijki może i mają ciała, ale w większości dużo sztucznego w nich jest ;)


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 15:58

Ili pisze:
A Brazylijki może i mają ciała, ale w większości dużo sztucznego w nich jest ;)
Dokładnie. Tak jak Polacy budują swoją tożsamość na intelekcie (chyba największy wskaźnik scholaryzacji na świecie), Meksykanie na rodzinie tak Brazylijczycy na wyglądzie - mają największą liczbę operacji plastycznych i siłowni na świecie.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 17:13

Michael900 pisze:
Ili pisze:
A Brazylijki może i mają ciała, ale w większości dużo sztucznego w nich jest ;)
Dokładnie. Tak jak Polacy budują swoją tożsamość na intelekcie (chyba największy wskaźnik scholaryzacji na świecie), (...).
:rotfl:

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Nie powiem, byłoby miło, ale z tym poziomem scholaryzacji w roli wskaźnika "budowania tożsamości na intelekcie" - daj spokój. :wink:

Z dumą mogę napisać, że mój ideał nie zmienił się od 6 lat. :) Życzę sobie i Wam, aby nasze ideały był zawsze blisko nas, bo "lizanie loda przez szybę" nie jest dobrą metodą na życie.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 18:36

LordJuve pisze:
Michael900 pisze:
Ili pisze:
A Brazylijki może i mają ciała, ale w większości dużo sztucznego w nich jest ;)
Dokładnie. Tak jak Polacy budują swoją tożsamość na intelekcie (chyba największy wskaźnik scholaryzacji na świecie), (...).
:rotfl:

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Nie powiem, byłoby miło, ale z tym poziomem scholaryzacji w roli wskaźnika "budowania tożsamości na intelekcie" - daj spokój. :wink:

Z dumą mogę napisać, że mój ideał nie zmienił się od 6 lat. :) Życzę sobie i Wam, aby nasze ideały był zawsze blisko nas, bo "lizanie loda przez szybę" nie jest dobrą metodą na życie.
No może przesadziłem ze słowem tożsamość (nie chodziło mi w żadnym wypadku o tożsamość narodową), ale chodziło mi o ważne wartości.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 lutego 2015, 21:36

Michael900 pisze:
LordJuve pisze:
Michael900 pisze: Dokładnie. Tak jak Polacy budują swoją tożsamość na intelekcie (chyba największy wskaźnik scholaryzacji na świecie), (...).
:rotfl:

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Nie powiem, byłoby miło, ale z tym poziomem scholaryzacji w roli wskaźnika "budowania tożsamości na intelekcie" - daj spokój. :wink:

Z dumą mogę napisać, że mój ideał nie zmienił się od 6 lat. :) Życzę sobie i Wam, aby nasze ideały był zawsze blisko nas, bo "lizanie loda przez szybę" nie jest dobrą metodą na życie.
No może przesadziłem ze słowem tożsamość (nie chodziło mi w żadnym wypadku o tożsamość narodową), ale chodziło mi o ważne wartości.
To dalej bzdura. Polacy pchają się na studia bo myślą, że dzięki temu będą więcej zarabiać. Gdybyśmy mieli budować swoją tożsamość na intelekcie bylibyśmy narodem bez tożsamości.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 lutego 2015, 12:49

Makiavel pisze:
Michael900 pisze:
LordJuve pisze:
:rotfl:

Sorry, nie mogłem się powstrzymać. Nie powiem, byłoby miło, ale z tym poziomem scholaryzacji w roli wskaźnika "budowania tożsamości na intelekcie" - daj spokój. :wink:

Z dumą mogę napisać, że mój ideał nie zmienił się od 6 lat. :) Życzę sobie i Wam, aby nasze ideały był zawsze blisko nas, bo "lizanie loda przez szybę" nie jest dobrą metodą na życie.
No może przesadziłem ze słowem tożsamość (nie chodziło mi w żadnym wypadku o tożsamość narodową), ale chodziło mi o ważne wartości.
To dalej bzdura. Polacy pchają się na studia bo myślą, że dzięki temu będą więcej zarabiać. Gdybyśmy mieli budować swoją tożsamość na intelekcie bylibyśmy narodem bez tożsamości.
Nie wiem jaką masz wiedzę i doświadczenie na ten temat. Ja akurat mam spore. Znam i rozmawiam z wieloma obcokrajowcami, podróżuję i czytam o tym (książki, nie artykuły w internecie). I moja wiedza pokazuje, że jednak Polacy mają w sobie coś takiego, że nawet jeśli nie byli nigdy wielkimi intelektualistami to często idą na pierwszą lepszą prywatną uczelnię na byle jaki kierunek po to tylko, żeby mogli się chwalić, że są studentami. Są też tacy, którzy czują się lepsi od innych tylko dlatego, że mają "mgr" przed nazwiskiem. Są kraje w których wykształcenie nie odgrywa żadnej w roli w tym czy cię szanują czy nie. Są też kraje w których sam licencjat to wysokie i wystarczające osiągnięcie. W Polsce osoba tylko z licencjatem jest często uważana za mało ambitną. I nie chodzi tu absolutnie o słaby poziom nauczania. Nie będę rozwijał wątku bo i tak zrobił się z tego niezły off-top.

Napiszę może trochę w końcu o kobietach. Nie mam w swojej głowie ideału kobiety, ale jak sobie kiedyś uświadomiłem, a moja przyjaciółka to potwierdziła niemal instynktownie bardziej podobają mi się kobiety mające długie, czarne włosy :) Choć oczywiście nie zawsze tak jest. Ponadto w dużej mierze stawiam na szeroko rozumiany charakter. Nie za bardzo lubię kobiety, których głównym zainteresowaniem jest jedynie to "jak ładnie wyglądać".


ODPOWIEDZ