Co z zapisami do Drughi Polska?

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
konradabc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2007
Posty: 12
Rejestracja: 28 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 15 października 2014, 10:42

gdzie można sprawdzić listę członków Drughi? Wciąż nie dostałem gadżetów i jedyne potwierdzenie, że mojego hajsu ktoś po prostu sobie nie wziął, jest mail od, za przeproszeniem, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wie kogo że tak nie jest (o który jeszcze musiałem zabiegać)


Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2014, 14:41

też czekam na gadżety, od miesiąca wypatruje listonosza, od kilku dni nawet wybiegam mu naprzeciw i pytam czy jest... on ze łzami w oczach mówi że to jeszcze nie ten dzień i musze się uzbroić w cierpliwość...


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 15 października 2014, 15:40

Podbijam ale mnie bardziej ciekawi kiedy zostanie rozwiazane wejscie na forum dla nowych czlonkow. Od sierpnia minelo juz troche czasu i sprawa zaczyna robic sie troche meczaca.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2014, 15:53

konradabc pisze:gdzie można sprawdzić listę członków Drughi? Wciąż nie dostałem gadżetów i jedyne potwierdzenie, że mojego hajsu ktoś po prostu sobie nie wziął, jest mail od, za przeproszeniem, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wie kogo że tak nie jest (o który jeszcze musiałem zabiegać)
ojej, gadżetów nie ma, o mój borze...


Zablokowany