Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2013, 12:41

Ardjan pisze:A i smiem watpic zeby Neymar poszedl do Bayernu tylko za 27mln euro. Jak znacznie mniej medialni Oscar czy Moura poszli za wiecej to Neymar pojdzie za minimum 50 mln( czy tyle jest wart to druga kwestia.)
Oby tak było. Bayern od razu zareagował na plotki wydając dementi. Poprzednim razem gdy tak szybko zareagowali dotyczyło to Pepa Guardioli :lol:

Mówcie co chcecie, ale jestem w stanie zrozumieć takiego Falcao. Koleś i tak dostanie niesamowite pieniądze, a zamiast wylewać siódme poty na treningu będzie mógł poznawać uroki księstwa. Nie każdy jest ambitny. Niestety w obecnej piłce rządzi kasa. Różnica w finansach jest żadna - wielkie pieniądze w Monaco lub jeszcze większe w klubie walczącym o CL (ale presja, wysiłek...). On i tak nie sprawdza co miesiąc stanu konta, stać go na wszystko.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2013, 13:46

Monaco (ściślej Monte Carlo) jest miastem kierowców F1, zaraz stanie się miastem bogatych piłkarzy.

W dzisiejszych czasach brak konkretnych wzmocnień, tak naprawdę oznacza utratę kontaktu z peletonem, a w najlepszym wypadku rolę marudera na jego końcu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7361
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2013, 14:55

Kolejne "ofiary" na celowniku to Tevez i Evra. Chcą sobie złożyć nową 11stkę w 3 miesiące? :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2013, 15:15

Ba Tevez podobno tez juz podpisal kontrakt.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 16:16

Ivory pisze:Monaco (ściślej Monte Carlo) jest miastem kierowców F1, zaraz stanie się miastem bogatych piłkarzy.
Miliarderom pewnie zbrzydły Wyspy i angielska pogoda, dlatego szukają cieplejszych i piękniejszych krajów. Francja nadaje się idealnie. Ciekawe czy po PSG i Monaco pójdą następni.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 20:28

jackop pisze:Kolejne "ofiary" na celowniku to Tevez i Evra. Chcą sobie złożyć nową 11stkę w 3 miesiące? :think:
Kiedyś, nikt o zdrowych myślach nie poszedłby grać do Francji, bo to by było zesłanie.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Ravfal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2013
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 20:43

francois pisze: Ciekawe czy po PSG i Monaco pójdą następni.
Patrząc na podatki to raczej nie. Monako jest wyjątkiem bo z tego co kojarzę jest tam "raj podatkowy" więc i obciążenie dla klubu jest małe. Chyba, że z klubami piłkarskimi jest inaczej


Pabloz9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2006
Posty: 158
Rejestracja: 09 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 21:09

Ravfal pisze:
francois pisze: Ciekawe czy po PSG i Monaco pójdą następni.
Patrząc na podatki to raczej nie. Monako jest wyjątkiem bo z tego co kojarzę jest tam "raj podatkowy" więc i obciążenie dla klubu jest małe. Chyba, że z klubami piłkarskimi jest inaczej
Nie znam się to się wypowiem. Z tego co pamiętam, to podatków nie płacą tylko obywatele, a żeby się nim stać trzeba być w związku małżeńskim z obywatelem Monako przez 5 lub 10 lat.

EDIT: Sprawdziłem. Raj podatkowy jest tylko dla osób fizycznych, czyli niezależnie od tego co wyżej napisałem, klub z Monte Carlo podatki płacić musi.

EDIT2: http://sport.tvp.pl/10569881/as-monaco- ... c-podatkow
Ostatnio zmieniony 16 maja 2013, 21:15 przez Pabloz9, łącznie zmieniany 1 raz.


"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."
kamil cierniak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Posty: 16
Rejestracja: 17 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 21:11

Pabloz9 pisze:
Ravfal pisze:
francois pisze: Ciekawe czy po PSG i Monaco pójdą następni.
Patrząc na podatki to raczej nie. Monako jest wyjątkiem bo z tego co kojarzę jest tam "raj podatkowy" więc i obciążenie dla klubu jest małe. Chyba, że z klubami piłkarskimi jest inaczej
Nie znam się to się wypowiem. Z tego co pamiętam, to podatków nie płacą tylko obywatele, a żeby się nim stać trzeba być w związku małżeńskim z obywatelem Monako przez 5 lub 10 lat.
Nie, trzeba być poprostu zameldowanym w Monaco jak większośc gwiazd. np. Kubica - z tego co ja wiem, może jednak Ty masz racje


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 21:23

jackop pisze:Kolejne "ofiary" na celowniku to Tevez i Evra.
Dla Evry to kusząca opcja, bo Moyes pewnie weźmie ze sobą Bainesa. Z jednej strony Patrice, nawet jako zmiennik, będzie cieszył się dużą estymą w Manchesterze. Z drugiej - może warto wrócić na stare śmieci?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2013, 21:42

Pabloz9 pisze:
EDIT: Sprawdziłem. Raj podatkowy jest tylko dla osób fizycznych, czyli niezależnie od tego co wyżej napisałem, klub z Monte Carlo podatki płacić musi.

EDIT2: http://sport.tvp.pl/10569881/as-monaco- ... c-podatkow
tak pabloz o to chodzi, że Falcao zgodzi sie na zarobki rzędu 7 mln bo zapłaci z tego 70 tys. euro podatków rocznie i woli zarobic 7 mln /netto w Monaco, niż 12 mln brutto w Londynie. a dla Monaco to bez roznicy jesli maja magnata za sponsora.


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 08:30

Podobno dogadany jest już transfer Neymara do Barcelony, wczoraj odbyło się spotkanie władz Santosu i FCB i podobno do dogadania zostały już tylko szczęgóły.

Nie ukrywam że niesamowicie czekam na ten transfer, liczę że chłopak odpali i stanie się gwiazdą w Europie. Najbardziej jestem ciekaw ile Barca dostanie praw do wizerunku, słyszałem że są o to niezłe batalie. Mam nadzieję że plotki że transfer ma zostać ogłoszony w niedzielę to prawda, nie chcę przeżywać kolejnej wiecznej sagi transferowej.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7326
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 09:39

a tego falcao to poza weszło i kolumbijską stroną ktokolwiek potwierdza?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 11:14

Póki oficjalnie Falcao nie zostanie potwierdzony przez strony internetowe Monaco bądź Atletico to nie wierzę.

Zawsze natomiast wierzyłem w niemieckie transfermarkt.de i gdy tam było powyżej 60% prawdopodobieństwa to dochodziło do transferu.

Na ten moment opuszczenie Atletico wygląda tak:
http://www.transfermarkt.de/de/atletico ... in_13.html


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 17 maja 2013, 11:54

Robaku pisze:
Pabloz9 pisze:
EDIT: Sprawdziłem. Raj podatkowy jest tylko dla osób fizycznych, czyli niezależnie od tego co wyżej napisałem, klub z Monte Carlo podatki płacić musi.

EDIT2: http://sport.tvp.pl/10569881/as-monaco- ... c-podatkow
tak pabloz o to chodzi, że Falcao zgodzi sie na zarobki rzędu 7 mln bo zapłaci z tego 70 tys. euro podatków rocznie i woli zarobic 7 mln /netto w Monaco, niż 12 mln brutto w Londynie. a dla Monaco to bez roznicy jesli maja magnata za sponsora.
To kluby płacą podatki za piłkarzy, nie odwrotnie, piłkarze na kontraktach zawsze mają kwoty netto.


ODPOWIEDZ