Problem z internetem w laptopie

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2013, 14:20

Mam mały problem z laptopem, a raczej z internetem w nim. Po kupnie nowego lapka i routera skonfigurowałem sobie na nim Wi-Fi tak, aby łapał sygnał z kablowego internetu, który miałem już wcześniej. I tu pojawia się problem, laptop łapie pełny sygnał, ale nie działa mi żadna przeglądarka, nie mogę zalogować się do żadnej gry On-line, jak na razie działa mi jedynie GG. Miał ktoś kiedyś coś podobnego lub potrafi rozwiązać ten problem?


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 marca 2013, 14:25

Napewno masz dobrze sieć skonfigurowaną? tj. wpisane IP (bądź ustawione automatyczne), wszystkie dnsy, bramy i proxy? Sprawdzałeś zabezpieczenia na routerze? Sprawdzałeś na innym sprzęcie czy działa (telefon, tablet, inny laptop)?


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2013, 14:31

Szczerze powiedziawszy słabiutko się na tym znam. Obecnie pod ten sam router podpięty jest PC, z którego teraz piszę, oprócz tego na fonie też łapie sygnał i wszystko działa elegancko. We właściwosciach IPv4 na lapku IP i DNSy mam ustawione jako automatyczne.

Jest ktoś w stanie mi pomóc?


ODPOWIEDZ