Prośba o głosy!

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 00:13

Prośba dla wszystkich kibiców Juve (i nie tylko), zwłaszcza dla tych posiadających konto na stronie Neosport.pl

Moja drużyna bierze udział w konkursie Neosportu. Do wygrania jest sprzęt dla zespołu. Będę bardzo wdzięczny za każdy głos!


Jak oddać głos?
1.) Wchodzimy na: https://www.neosport.pl/client-new.php?register
2.) Wypełniamy i dajemy " Nowy Klient" (dla tych, którzy nie mają konta)
3.) Wchodzimy na: http://druzyna.neosport.pl/druzyna.htm?id=245
4.) W miejscu "login neosport.pl:" wpisujemy swój e-mail na który założyliśmy konto.
5.) Wchodzimy na nasz e-mail i potwierdzamy głos. E-MAIL MOŻE SIĘ SPÓŹNIAĆ! PROSZĘ SPRAWDZAĆ POCZTĘ DO SKUTKU, WIADOMOŚĆ MOŻE BYĆ W DZIALE "SPAM"
GŁOS ZOSTAJE DODANY PO KOŃCOWYM POTWIERDZENIU MAILA!!



Z góry wielkie dzięki za pomoc!


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 17:10

Chciałem ale:
"Nie ma takiej podstrony. Przepraszamy, ta podstrona naszego serwisu nie istnieje."
Napisz jaka to drużyna to sam sobie wybiore z całej listy.

Konto mam bo już kiedyś było takie głosowanie pamiętam ;)


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 17:28

tabo89 pisze:Chciałem ale:
"Nie ma takiej podstrony. Przepraszamy, ta podstrona naszego serwisu nie istnieje."
Adresy były wrzucone w koślawym :wink: formatowaniu, przez co w url pojawiał się kwadracik, stąd error z adresem.

Poprawiłem url w pierwszym poście i teraz jest ok :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2012, 18:11

:ok:

Czyli poszło na LKS Orzeł Dębno ;)


Obrazek
raymond

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 września 2012
Posty: 1
Rejestracja: 06 września 2012

Nieprzeczytany post 06 września 2012, 10:14

Ode mnie też głos poleciał :) Jak Wam bardzo zależy, to jak się całą drużyną zmobilizujecie i zaczniecie zbierać głosy przez stronę http://hellbuzz.pl/ to praktycznie nikt nie będzie mieć z Wami szans ;) (dla ścisłości to stronka właśnie do zbierania głosów w konkursach). Powodzenia.


krychu10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2008
Posty: 4
Rejestracja: 29 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 23:55

cześć, mam mała sprawę ,po części zgodzę sie z tymi,którzy powiedzą ,że to jest SPAM ale w słusznej sprawie.Otóż na FB wystartował konkurs na PLFA demotywatory i zdjęcie mojego kumpla znalazło się w FINALE, ma szanse wygrać ale potrzeba pomocy .Kolega uprawia ten sport według mnie profesjonalnie (gra w drużynie Saints Cz-wa jeśli kogoś to interesuje ;D ) ,do wygrania jest sprzęt o wartości podajże 600 zł a jak wiadomo w Polskim Futbolu Amer. nie ma kasy (zresztą jak wszędzie prócz PZPN-u) i ten sprzęt mu się przyda.Ci którzy mogą i chcą oczywiście to niech wejdą w poniższy link : i klikną "lubię to" ; to nic nie kosztuję a szczęścia i frajda jaką będzie niewątpliwie miał może być OGROMNA ! Także zainteresowani DO DZIEŁA !!
FORZA JUVE
P.S a jutro ściskamy kciuki za naszych z Genoa ! :)
wstawiam ten post również tutaj , ponieważ nie wiem czy każdy zajrzy do tematu NFL na naszym forum :)


ODPOWIEDZ