Juventus 3-2 Deportivo (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2003, 18:40

Nio i kurde pokazalismy Deportivo !! Teraz pokazemy wszystkim Milanom Realom itp. ze mamy duuuuuuze szanse na LM !! A tak pozatym to na kogo mozemy trafic w 1/4 ?? Sa juz jakies przypuszczenia ??


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2003, 18:52

wszyscy tak spekulujemy z kim sie juve spotka a tak wogle to kiedy jest losowanie(bo ja nie wiem :cry: ) zeby na prawde wiedziec na kogo trafimy :!: :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2003, 19:30

Mam nadzieje że trafimy na Real i dokopiemy im w dwumeczu 4-1 :twisted: Ale bym sie cieszył.... JUVE rulez


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2003, 19:45

mam przeczucie że w 1/4 trafimy na Real, ale i tak im dokopiemy :twisted:


Juve4ever

gg 3417094
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2003, 20:02

nie mozemy trafic na real bo on zajął tez 2 miejsce w grupie. a my spotykamy sie ze zwyciezcą grup. czyli albo BARCA ALBO MILAN ALBO ZWYCIEZCA "B" (AJAX VALENCIA LUB ARSENAL). (NO CHYBA ZE PRZEPISY SIE ZMIENIŁY) :D


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 marca 2003, 20:44

To ja się rozmarzyłam....i już widzę nas w finale z ........MU :twisted:
I wyobrażam sobie taki rewanżyk, że do końca życia go nie zapomną :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 marca 2003, 21:00

Medi pisze:To ja się rozmarzyłam....i już widzę nas w finale z ........MU :twisted:
I wyobrażam sobie taki rewanżyk, że do końca życia go nie zapomną :D
tak to bylo by piekne :D bardzo piekne


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2003, 14:37

No i jest potrzebne zwycięstwo. A z Tudorem to ciekawa sprawa - albo gra świetnie i strzela gole albo zawodzi na calej linii. Gdy oglądałem skróty na rtl bo drugim golu dla deportivo sądziłem że adios LM, atu prosze - juventus pokazal charakter, chociaż nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu. A co do tego, na kogo trafimy w 1/4 - możemy trafić na Milan, Barcelonę lub kogoś z trójki Ajax, Valencia, Arsenal. Zastanawiam się co będzie gdy Juventus trafi na Barcelonę lub Arsenal - nie bedę wiedział komu kibicować bo lubie wszystkie 3 drużyny,ale z drugiej strony będę miał pewność, że ktoraś z "moich" drużyn dojdzie do półfinalu :twisted:


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2003, 14:47

pajzano pisze:No i jest potrzebne zwycięstwo. A z Tudorem to ciekawa sprawa - albo gra świetnie i strzela gole albo zawodzi na calej linii. Gdy oglądałem skróty na rtl bo drugim golu dla deportivo sądziłem że adios LM, atu prosze - juventus pokazal charakter, chociaż nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu. A co do tego, na kogo trafimy w 1/4 - możemy trafić na Milan, Barcelonę lub kogoś z trójki Ajax, Valencia, Arsenal. Zastanawiam się co będzie gdy Juventus trafi na Barcelonę lub Arsenal - nie bedę wiedział komu kibicować bo lubie wszystkie 3 drużyny,ale z drugiej strony będę miał pewność, że ktoraś z "moich" drużyn dojdzie do półfinalu :twisted:
nie obraz sie ale nie jestes prawdziwym kibicem zednej z tych druzyn jak mozna naraz lubic 3 kluby to bez sensu na prawde oddanym mozna byc tylko jednemy ja jestem juve i zawsze bede :!: :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 marca 2003, 15:05

juveluck pisze: nie obraz sie ale nie jestes prawdziwym kibicem zednej z tych druzyn jak mozna naraz lubic 3 kluby to bez sensu na prawde oddanym mozna byc tylko jednemy ja jestem juve i zawsze bede :!: :!:
i tu sie w 100% zgadzam.
jestem calym sercem z juve. inne druzyny dla mnie sie nie licza, nie istnieja.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2003, 21:20

N oto był niezły fart !!!!!!!.I popis Tudora!!!!!.Gra sie do końca!!!!!!!No szczęście sprzyja lepszym!!!!!!:P:)yYOOOyo


Obrazek
Zablokowany