Bojkot Mcdonalds

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 22:22

Mój znajomy też pracował w fast foodzie. Na szczere pytanie jak często wymieniają olej odpowiedział, że co kilka dni, średnio dwa razy w tyg...

Subway? Drogo jak na studencką kieszeń za taką kanapeczkę :D Osobiście już wolę skoczyć do jakiejś piekarni/cukierni i na kawę :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 22:56

francois pisze:Mój znajomy też pracował w fast foodzie. Na szczere pytanie jak często wymieniają olej odpowiedział, że co kilka dni, średnio dwa razy w tyg...
Szczerze? Nie spodziewałem się, że ...tak często.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2012, 23:37

Błagam. Skończcie już ten mit biednego studenta bo ani to śmieszne ani nie wywołuje współczucia. Wiem...to zadubie podkarpackie w którym ja mieszkam może nie daje pełnego poglądu na temat, ale ja jeszcze biednego studenta nie spotkałem. Nawet bezrobotnego mi się nie zdażyło.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 00:14

Castiel pisze:Błagam. Skończcie już ten mit biednego studenta bo ani to śmieszne ani nie wywołuje współczucia. Wiem...to zadubie podkarpackie w którym ja mieszkam może nie daje pełnego poglądu na temat, ale ja jeszcze biednego studenta nie spotkałem. Nawet bezrobotnego mi się nie zdażyło.
Tak się składa, że też jestem z "podkarpackiego" zadupia i nie podzielam twojej opinii... :| Nie ma to jak gwałt na logice przy pomocy nieuprawnionego uogólnienia, brawo... :bravo:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2012, 00:25

LordJuve pisze: Tak się składa, że też jestem z "podkarpackiego" zadupia i nie podzielam twojej opinii... :| Nie ma to jak gwałt na logice przy pomocy nieuprawnionego uogólnienia, brawo... :bravo:
Nie obracam się w środowisku bogaczy. O nie...dla kogoś Subway może być drogi...bo może bo są ludzie faktycznie biedni i ledwo co wyrabiają w ciągu miesiąca, ale kurde...wśród moich znajomych nikt nie zarabia więcej jak 1500zł, ale laptop za 4000 jest, tv we własnym pokoju za 5000 jest, telefon za 1000-2000 jest, jeensy za 350zł są ale jeżdzą autobusem bo paliwo drogie :/
Naogląda się każdy tych seriali z TVN i pragnie tego pseudobogactwa. A jęczą , że źle że drogie, ale o żadnej oszczędności nie ma mowy bo jak wiadomo dupsko do wygody się bardzo szybko przyzwyczaja, a narzekają jak wszyscy żeby nie było że oni mają lepiej i żeby nie wypaść z towarzystwa.
Dziwne, że na wódkę nikomu nie brakuje, ale na inne rzeczy już tak...


ODPOWIEDZ