Zjawiska paranormalne

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 18:19

Bartek88 pisze:
Ja, jako katolik, uważam zło wyczynione przez Watykan za zło (w tym inkwizycję). Nie dorabiam mu tylko "gęby" i nie uprawiam antykatolickiej propagandy.
Jesli ta niby 'uprawiana' antykatolicja propaganda sprawi, ze chodz jedna osoba zmusi sie do przestudiowania glebiej w to co wierzy to bede usatysfakcjonowany ;]
Ależ ja nie potrzebuje takich fundamentalistów jak Ty (którzy podają do tego fałszywe treści), jestem inteligentną osobą, która chce żyć JAK NAJLEPIEJ bo życie mamy tylko jedno (przynajmniej to tutaj :wink: ) dlatego jestem chrześcijaninem. :wink:


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 18:36

Bartek88 pisze:Tak Juras, rozgryzles mnie, ale cii, nie mow nikomu, po prostu moi dowodcy nie dali mi klawiatury gdzie mam alt zeby sobie polskie znaki zrobic :(
ą ć ę ł ń ó ś ż ź - możesz sobie kopiować i wklejać. Mam nadzieję, że pomogłem. Liczę na to, że Twoi mocodawcy spojrzą na mnie przychylnym okiem w razie inwazji.


Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 18:45

Ależ ja nie potrzebuje takich fundamentalistów jak Ty (którzy podają do tego fałszywe treści),
Każda treść, którą podałem na temat kościoła katolickiego jest potwierdzony kilkoma źródłami i analizami tych źródeł, także ręczę ci, w nich nie ma nic fałszywego. Problem tkwi w Twojej głowie, która nie chce ich zaakceptować.

Dzięki Juras, już wysłałem raport, odpisali dziwnie pytając o Twoje dane i miejsce zamieszkania i coś tam burcząc pod nosem o podważaniu jakiś kompetencji, nie wiem o co im chodziło, ale w tle było słychać uzbrajanie dzid laserowych :)





KLIK ==>www
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 18:57

Bartek88 pisze:
Ależ ja nie potrzebuje takich fundamentalistów jak Ty (którzy podają do tego fałszywe treści),
Każda treść, którą podałem na temat kościoła katolickiego jest potwierdzony kilkoma źródłami i analizami tych źródeł, także ręczę ci, w nich nie ma nic fałszywego. Problem tkwi w Twojej głowie, która nie chce ich zaakceptować.

Dzięki Juras, już wysłałem raport, odpisali dziwnie pytając o Twoje dane i miejsce zamieszkania i coś tam burcząc pod nosem o podważaniu jakiś kompetencji, nie wiem o co im chodziło, ale w tle było słychać uzbrajanie dzid laserowych :)
Proszę więc podać owe źródła i OBIEKTYWNE analizy owych źródeł. ŻADNYCH źródeł nie podałeś poza linkiem z gadżetomianii (który z resztą znalazłeś na google: nikt poważny nie dyskutuje na takie tematy podając linki do takich stron jak gadżetomania).


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 19:00

Bartek88 pisze:Dzięki Juras, już wysłałem raport, odpisali dziwnie pytając o Twoje dane i miejsce zamieszkania i coś tam burcząc pod nosem o podważaniu jakiś kompetencji, nie wiem o co im chodziło, ale w tle było słychać uzbrajanie dzid laserowych :)
Boję się spytać co to za technologia, odpisali a było jeszcze słychać burczenie i dzidy. Dobra nie mieszam się już, ja spokojny jestem, kłopotów nie chcę.


Obrazek
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 19:28

LordJuve pisze:
Bartek88 pisze:
Ależ ja nie potrzebuje takich fundamentalistów jak Ty (którzy podają do tego fałszywe treści),
Każda treść, którą podałem na temat kościoła katolickiego jest potwierdzony kilkoma źródłami i analizami tych źródeł, także ręczę ci, w nich nie ma nic fałszywego. Problem tkwi w Twojej głowie, która nie chce ich zaakceptować.

Dzięki Juras, już wysłałem raport, odpisali dziwnie pytając o Twoje dane i miejsce zamieszkania i coś tam burcząc pod nosem o podważaniu jakiś kompetencji, nie wiem o co im chodziło, ale w tle było słychać uzbrajanie dzid laserowych :)
Proszę więc podać owe źródła i OBIEKTYWNE analizy owych źródeł. ŻADNYCH źródeł nie podałeś poza linkiem z gadżetomianii (który z resztą znalazłeś na google: nikt poważny nie dyskutuje na takie tematy podając linki do takich stron jak gadżetomania).
Rozumiem, ze glosowales na PIS i wszedzie widzisz afery i korupcje takze?
Wiesz co to w ogole za strona gadzetomania? Kto ja tworzy i na jakiej podstawie? Ten portal jest bardziej wiarygodny niz tvn24.pl ale coz, widze, ze tobie sie nic nie wyjasnić. Chcesz potwierdzenia moich faktow?! Zacznij czytac, znajda sie same. Juz moze skonczmy tą rozmowe, bo z kazdego nowego Twojego postu zaczynam powoli CIe oceniac jako zwyklego krzykacza, majacego racje bo "tak".

Juras: bo oni piszą mowiąc. Powiedzieli, ze jak nie bede korzystał z tych ludzkich znaków i nie bedziesz sie czepiac to tylko co najwyżej porwą cie kilka razy dla seksualnych badan :C





KLIK ==>www
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 19:37

Bartek88 pisze: Rozumiem, ze glosowales na PIS i wszedzie widzisz afery i korupcje takze?
Wiesz co to w ogole za strona gadzetomania? Kto ja tworzy i na jakiej podstawie? Ten portal jest bardziej wiarygodny niz tvn24.pl ale coz, widze, ze tobie sie nic nie wyjasnić. Chcesz potwierdzenia moich faktow?! Zacznij czytac, znajda sie same. Juz moze skonczmy tą rozmowe, bo z kazdego nowego Twojego postu zaczynam powoli CIe oceniac jako zwyklego krzykacza, majacego racje bo "tak".
Nie, nie głosowałem na PiS i nie mam fobii. W przeciwieństwie do ciebie, masz takową i nazywa się Kościół Katolicki. :prochno:
Wiem co to za strona, znam też mądrzejsze strony takie jak: Kopalnia Wiedzy, gdzie liczy się przede wszystkim TREŚĆ a nie ODBIORCA. Co nie znaczy, że gadżetomania jest złym portalem, jest bardzo ok, ale po prostu wiedzę na pewne tematy lepiej czerpać z bardziej wyspecjalizowanych witryn.

Nie wiem jaką wiarygodność ma tvn24, nie korzystam (podobnie jak z frondy czy Gazety Polskiej :smile: ).

Jak widzisz, WSZYSTKIE twoje powyższe dociekania są BŁĘDNE. Podobnie owych źródeł nie podałeś bo po prostu ich nie masz, posługujesz się stereotypową wiedzą.

Tak, masz rację, lepiej zakończyć tą dyskusję, rozmowa z takimi jak ty to bicie grochem o ścianę.

Postronni zainteresowani na pewno sobie już na twój temat opinię wyrobili (Wiking, Juras, Smok itp. stali użytkownicy tego forum).

Bij pianę dalej, ale gdzie indziej bo tutaj nikt już nie ma na nią ochoty... :ok:


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 19:40

Haha, poszukaj sobie źródła do przedstawianych przeze mnie teorii i historyjek :bravo:. To stwierdzenie wystawia już właściwe świadectwo autorowi, jako uczestnikowi dyskusji. Miłego wieczoru.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 12:34

Myslisz, ze mam historie wszystkiego co przegladalem, czytalem, ogladalem?
http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/h ... izycji.php prosze bardzo, artykul ze zrodlami. Pozatym to o czym ja mowie, to jest ogolno dostepna wiedza i nie widze powodu, dlaczego mam ulatwiac komus i tak banalne szukanie przez google lub obejzenie kilka dokumentow bbc, discovery czy ng.
____________________________________________________________

//EDIT:1
http://losyziemi.pl/kostaryka-seria-nie ... -z-panama/ Co to moglo byc?
W 1:15 brzmi troche jak jakis transformator





KLIK ==>www
Wiking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2008
Posty: 955
Rejestracja: 22 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2012, 20:03

Wiking pisze:
Jestem spokojny w kontekście neutrin, jakoś podświadomie nie przekonuje mnie, iż cząstka posiadająca masę spoczynkową może być szybsza od światła (w próżni). Wiem, że są inne rzeczy niż fale elektromagnetyczne, są oddziaływania słabe, silne.

Teoretycznie możliwe jest oczywiście istnienie tachionów, problem polega na tym, iż ich istnienie zaczyna nam zaburzać przyczynowość. Pojawiają się problemy z dylatacją czasu, wiesz, takie tam pierdoły, którymi nie należy się przejmować...
Bartek88 pisze: (pozatym neutrine mierzyli ponad 15 000 razy chyba )
Nie słyszałeś nigdy o czymś takim, jak błąd systematyczny?
I jak widać okazuje się, iż panowie źle podłączyli jakiś kabelek, i stąd wyszła im taka zdumiewająca szybkość neutrin:
http://tvp.info/informacje/nauka/zbyt-l ... na/6589780


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2012, 02:39

Co koncem koncow sie okaze plotą, wiec nie ma sie czym jarac :wink:
Te wtyczki sa tak skontrulowane, ze nie ma mozliwosci zle ich podpiecia, dwa jesli bylo by cos takiego, obrazek przedstawiajacy zaistniala sytuacje:
Obrazek
swiatlo wybiega ze swiatlowodu na jakims bardzo malym odcinku i zmienia osrodek na powietrze(czerwone), przez co zmienia sie kat padania w odbiorniku oraz predkosc promienia swietlnego - i tak to nic nie zmieni poniewaz te dwa czynniki kąt czy czas dotarcia swiatla (jako nosnika informacji) nie bierze zadnego udzialu w wyniku. Ma tylko dostarczyc informacje.
Zwykla plota majaca dac troche przychodu gazetom ;]
Bardziej prawd. jest to co polacy wykminili, ze nie wzieli pod uwage zmiany polozenia satelit przy synchronizacji czasu w swoich zegarynkach.





KLIK ==>www
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 marca 2012, 14:20

Ciekawy artykuł na temat tajemniczych dźwięków..., która hipoteza Was najmocniej przekonuje? Naukowiec nie mówi bezsensownie, ale tak naprawdę niczego nie udowodnił swoimi wywodami...
...mnie najbardziej przekonuje hipoteza, że to Żniwiarze nadciągają. :smile:


Bianconero92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2007
Posty: 251
Rejestracja: 07 września 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 20:10

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tutaj.

Ostatnio nowy program emitują na Discovery "Więcej niż magia". Oglądał ktoś? Co sądzicie o jego "sztuczkach"? Jak dla mnie koleś jest rewelacyjny. Każda jego sztuczka daje do myślenia. Wyprawia rzeczy niemożliwie. Czasem zastanawia mnie czy to aby na pewno iluzja, czy nadal rzeczywistość.
Jak wytłumaczycie ten fragment ? :))


Welcome to my world,
the world of JUVENTUS !
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 23:21

Sprytnie zmontowany fejk. Szkoda, że na codzień się takie rzeczy nie dzieją w Londynie, tylko jak Discovery przyleci zrobić "dokument".


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 23:45

Bianconero92 pisze:Nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tutaj.

Ostatnio nowy program emitują na Discovery "Więcej niż magia". Oglądał ktoś? Co sądzicie o jego "sztuczkach"? Jak dla mnie koleś jest rewelacyjny. Każda jego sztuczka daje do myślenia. Wyprawia rzeczy niemożliwie. Czasem zastanawia mnie czy to aby na pewno iluzja, czy nadal rzeczywistość.
Jak wytłumaczycie ten fragment ? :))
Szklana platforma. Hank 4 czesci Californication po takiej chodzil w basenie.





KLIK ==>www
ODPOWIEDZ