The best of Juventus 2011/2012 season

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Crack, że byś fapał.

Neymar
16
8%
L. Damiao
2
1%
Cavani
53
28%
Lavezzi
1
1%
Robben
1
1%
Falcao
34
18%
Higuain
14
7%
Benzema
0
Brak głosów
Hulk
16
8%
Jovetić
14
7%
Villa
0
Brak głosów
van Persie
20
10%
Suarez
7
4%
Dzeko
3
2%
Tevez
1
1%
Drogba
0
Brak głosów
Huntelaar
1
1%
Soldado
0
Brak głosów
Lewandowski
3
2%
Wolski o_O
6
3%
 
Liczba głosów: 192
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 11:36

No ale gdyby wszyscy byli zdrowi w Milanie to by nie zrobili przecież 100 pkt.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 17:42

Giovani pisze: Ale <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Mistrzostwo zdobywa się nie tylko zawodnikami, ale też trenerem i całym sztabem technicznym, więc takie gadanie jest bezsensowne.
Po pierwsze gratuluję kartki, po drugie czytania ze zrozumieniem. Milan miał nieco lepszych piłkarzy, dużo gorszy sztab odpowiedzialny za ich przygotowanie, suma sumarum dało to cztery punkty mniej w tabeli na koniec sezonu.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 19:01

zahor pisze:15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
Kluczowy, bo ciężko mi sobie wyobrazić że gdyby Cassano, Pato i Boateng grali cały sezon to nie zapewniliby po drodze pięciu punktów swojej drużynie.
W sezonie 2010/2011 zdobyli tych punktów 82 (10 remisów i 4 porażki) mając ich wszystkich, teraz nie mając tych zawodników przez cały sezon zdobyli tych punktów 80 (8 remisów i 6 porażek). Czy to naprawdę jest takie trudne do ogarnięcia, że nasze mistrzostwo to nasza zasługa? Kontuzje w Milanie przyczyniły się tylko do tego, że Milan zdobył tyle punktów ile zdobył, natomiast nasza zdobycz to nasza zdobycz.

Strasznie mnie irytuje to umniejszanie, albo szukanie dziury w całym. Milan był słabszy, mieli swoje problemy, my swoje i tyle, nie wiem po co te licytacje.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 19:06

Do Szczypka i reszty: zachowujecie się jakby punkt 15. mówił "Jak duży wpływ na nasze scudetto miał fart?". Pytanie jest o kontuzje, Zahor przyznał że właśnie beznadziejny sztab Milanu w dużym stopniu się 'przyczynił' do ich drugiego miejsca. Z tym chcecie dyskutować?


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 19:10

szczypek pisze: W sezonie 2010/2011 zdobyli tych punktów 82 (10 remisów i 4 porażki) mając ich wszystkich, teraz nie mając tych zawodników przez cały sezon zdobyli tych punktów 80 (8 remisów i 6 porażek). Czy to naprawdę jest takie trudne do ogarnięcia, że nasze mistrzostwo to nasza zasługa?
Aha, czyli wiesz że gdyby Milan grał takim samym składem jak rok temu, to zdobyłby DOKŁADNIE 82 punkty - tyle samo ile rok temu. Nie 81 ani nie 85, ale równo 82. Widzę że pod nieobecność Lorda Juve mamy na forum nowego wizjonera, na która spłynęła wiedza dla innych niedostępna.
Trzeba się zastanowić czy jest sens wzmacniać się latem. Ligi Mistrzów pewnie i tak nie wygramy, a skoro grając takim samym składem uzbieramy DOKŁADNIE TYLE SAMO punktów co w tym roku, to na scudetto powinno wystarczyć.
szczypek pisze: Kontuzje w Milanie przyczyniły się tylko do tego, że Milan zdobył tyle punktów ile zdobył, natomiast nasza zdobycz to nasza zdobycz.
Pytanie nie brzmiało "czy gdyby nie kontuzje w Milanie to Juventus miałby 84 punkty, czy też raczej 73?" - pytanie odnosiło się do tego czy ta nasza zdobycz wystarczyłaby na scudetto.
Szikit pisze:Do Szczypka i reszty: zachowujecie się jakby punkt 15. mówił "Jak duży wpływ na nasze scudetto miał fart?". Pytanie jest o kontuzje, Zahor przyznał że właśnie beznadziejny sztab Milanu w dużym stopniu się 'przyczynił' do ich drugiego miejsca. Z tym chcecie dyskutować?
Cieszę się że ktoś to zrozumiał, bo zaczynałem się już zastanawiać czy aby na pewno napisałem to dostatecznie jasno i przejrzyście.
SKAr7 pisze: 15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie? -
Z jednej strony- zgodzę się z zahorem, że miał bardzo duży. Ale w tym momencie muszę przywołać skandaliczne sędziowanie w meczach
Ale pytanie nie było o sędziów, o to kto ma lepszy zespół, kto gra ładniejszą piłkę, ani o to kto bardziej zasłużył na scudetto :) Pytanie było tylko o to co by było gdyby nie było kontuzji.
Btw. poćwicz francuski - drugi raz Cię przyłapuję na błędach :whistle:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 19:34 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 19:23

Wpierwej jak zobaczyłem formułę tematu pomyślałem o tym jak o wyrazie przerośniętego ego Supersonica, ale wyrosła z tego całkiem ciekawa dyskusja. Chapeau bas stary, i wybacz za tę pierwszą myśl.

W nagrodę sam maznę :twisted: :wink:

1.MVP - Barzagli- Pirlo był wielki, ale zbyt wiele było spotkań, gdzie mu nie szło. Andrea grał równy, wspaniały sezon, i IMO to dzięki obronie w pierwszej kolejności zdobyliśmy Miszcza. Conte nie liczę, ponieważ nie był "playerem" :wink:

2. Klasa światowa - Buffon, Chiellini, Barzagli, Pirlo, Marchisio, Vidal

3. Klasa CL - Lichsteiner, Bonucci, De Ceglie, Storari, Vucinić, (z zastrzeżeniami) Giaccherini

4. Solidni ligowcy- Padoin, Marrone(z dużym potencjałem na więcej, ale za mało miał szans by to pokazać), Borriello, Pepe, Quagliarella, Caceres, Matri, Estigarribia

5. Nie chcę dalej oglądać w Juve- Wszystkich wypożyczonych do innych klubów, Krasicia, Elii, a także jednego, a najlepiej dwóch z tria- Matri, Borriello, Quag

6.Ulubiony piłkarz - Gianluigi Buffon
7.Największy postęp - Luca Marrone
8.Największe zaskoczenie na + - E. Giaccherini- rzadko kiedy udaje się jakiemukolwiek piłkarzowi mnie zaskoczyć, więc :brawo:
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz - przez kibiców- ludzie od czarnej, taktycznej, niewidocznej na pierwszy rzut oka roboty- Esti, Boriello, Giaccherini, Bonucci, przez Conte- chyba dałbym więcej minut Marrone.
10.Najbardziej przeceniany piłkarz - E.Elia- murzynka bardzo lubiłem, ale nie potrafi się dostosować taktycznie
11.Największe zaskoczenie na - - Milos Krasić
12. Najrówniej grający piłkarz - A.Barzagli
13.Największe wahania formy - W obrębie sezonu- Lichsteiner, z meczu na mecz- Vucinić.

14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? Szczerze? Po stylu 4:1 z Parmą :prochno: W trakcie sezonu myślowe ułożenia procentowe "uda się" "nie uda" się zmieniały, najniżej chyba były po wtopie z Genuą. Ale zdrowy sceptycyzm trzymałem do 85 minuty meczu z Caligari.
Kibicuję Juventusowi chłopaki, tu się wierzy w Scudetto nawet kiedy to wydaje się niepojęte.

15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie? -
Z jednej strony- zgodzę się z zahorem, że miał bardzo duży. Ale w tym momencie muszę przywołać skandaliczne sędziowanie w meczach Czerwonych w tym sezonie- i to zazwyczaj na plus dla Milanu. GDYBY Milan był zdrowy i sędziowie nie wyciągali im karnych z kapelusza(taka ręka Seedorfa z Bologną, czy karny z Violą były IMO równie skandaliczna co nieuznanie bramki Muntariego), to wciąż bylibyśmy na topie.

16.Najlepszy mecz - Juventus 3:0 Roma
17.Najgorszy mecz - Parma 0:0 Juventus
18.Najważniejszy moment sezonu: gol Amaurinho z Milanem :smile:

19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne) - Nieprawdopodobne: 1.Shaquiri 2.Reus 3.Falcao
prawdopodobniejsze: 1.Cavani/Dżeko 2. G.Ramirez 3. Asamoah


20.Typy na przyszły sezon -
Serie A - wicemistrz
LM - win it all
CI - kolejny finał

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero?
Jak najlepszy klub, gdzie rozegra 2k minut w sezonie. Jeśli w Tottenhamie miałby grać ławę, albo grywać ogony, to wolę, żeby pojechał do MLS albo J League.


Edit. francuskiego "uczyłem" się dawno i nieprawda, wiec zawsze jak chcę "zabłysnąć" potwierdzam najpierw w googlu. Tak było i tym razem i dałbym głowę, że mnie poprawiło na "chapuis"- czy raczej przyśniło mi się, że tak było :shock: :whistle: Choć jakbym się chwilę zastanowił, to bym doszedł do faktu, że "szapłi", to nie "szapo"... :/
Tak, tak brzmiało pytanie, ale samo odpowiedzenie na nie sugerowałoby, że "gdyby nie kontuzje- Milan zdobyłby mistrzostwo", co w obliczu 10 karnych Zlatka wydaje mi się sporym niedopowiedzeniem :think:
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 23:42 przez SKAr7, łącznie zmieniany 3 razy.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 19:30

zahor pisze:Aha, czyli wiesz że gdyby Milan grał takim samym składem jak rok temu, to zdobyłby DOKŁADNIE 82 punkty - tyle samo ile rok temu. Nie 81 ani nie 85, ale równo 82.
Nie, ja tego nie wiem, ja operuje faktami. Podałem przykład poprzedniego sezonu, w który nie zdobyli tych punktów dużo więcej mimo tego, że mieli mało kontuzji. Ty mówisz, że ciężko Ci sobie wyobrazić, że Milan mając tych zawodników nie zdobyłby po drodze tych pięciu punktów więcej, czyli tylu ile wystarczyłoby do tego, aby na koniec prześcignąć Juventus. Gdyby więc Milan miał mniej kontuzji to znaczy, że nie wygralibyśmy tego mistrzostwa, a tego nie wie po prostu nikt. Pytanie jest o wpływ. Ty ze swoją teorią uważasz, że kluczowy, ja nie wiem czy.
zahor pisze:Pytanie nie brzmiało "czy gdyby nie kontuzje w Milanie to Juventus miałby 84 punkty, czy też raczej 73?" - pytanie odnosiło się do tego czy ta nasza zdobycz wystarczyłaby na scudetto.
Według Ciebie nie. Czyli w Twoim systemie na to, że zdobyliśmy mistrzostwo KLUCZOWY WPŁYW miały kontuzje Milanu.

Ja uważam, że zdrowy Milan przy tak dobrze grającym Juventusie i tak znalazłby się za nami w ligowej tabeli.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 19:57

szczypek pisze: Nie, ja tego nie wiem, ja operuje faktami. Podałem przykład poprzedniego sezonu, w który nie zdobyli tych punktów dużo więcej mimo tego, że mieli mało kontuzji. Ty mówisz, że ciężko Ci sobie wyobrazić, że Milan mając tych zawodników nie zdobyłby po drodze tych pięciu punktów więcej, czyli tylu ile wystarczyłoby do tego, aby na koniec prześcignąć Juventus. Gdyby więc Milan miał mniej kontuzji to znaczy, że nie wygralibyśmy tego mistrzostwa, a tego nie wie po prostu nikt.
To może inaczej. Ile Twoim zdaniem punktów mógłby zdobyć Juventus gdyby zamiast straszyć w ataku Borriello i Matrim, miał do dyspozycji, dajmy na to, zdrowego Cassano i zdrowego Pato w formie z zeszłej wiosny?
Moim zdaniem mógłby się zbliżyć do granicy stu punktów. W tym sezonie, jak dla mnie, Serie A była słabsza niż rok temu (a przecież wtedy też jakoś hipersilna nie była) - Napoli nie dało rady połączyć występy ligowe z pucharami, Inter się praktycznie rozpadł, z planów zrobienia z Romy Barcelony B nic nie wyszło itp. Dlatego dwa zespoły, mimo wyraźnych braków (w Juve był to głównie atak, w Milanie kontuzje) odjechały reszcie stawki i na długo przed końcem sezonu było jasne że rozstrzygną to między sobą. Wytworzyła się sytuacja nieco podobna do tej w Hiszpanii, tylko że oczywiście na inną skalę. Do czego zmierzam?
To, że 84 punkty to wynik który rok temu czy dwa lata temu dawał scudetto tutaj akurat o niczym nie świadczy. W sezonie 05/06 przed "weryfikacją" tabeli Juventus miał 91 punktów, a Milan 88. W lidze która była wówczas mocniejsza niż teraz. Tyle że oba zespoły były wyraźnie silniejsze niż teraz. Gdyby tamte drużyny w tamtym kształcie przenieść do właśnie zakończonych rozgrywek, to zapewne uzbierałby jeszcze więcej punktów.
A zatem ostateczna konkluzja - 84 punkty to sporo, ale w obecnej Serie A klasowy zespół jest w stanie ugrać dużo więcej. Mam nadzieję że za rok Juventus wykaże to w sposób nie podlegający dyskusji i sforsuje przynajmniej barierę 90 pkt. Jeden dobry napastnik najpewniej wystarczyły żeby dokonać tego już w tym roku.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 20:42

zahor pisze:To może inaczej. Ile Twoim zdaniem punktów mógłby zdobyć Juventus gdyby zamiast straszyć w ataku Borriello i Matrim, miał do dyspozycji, dajmy na to, zdrowego Cassano i zdrowego Pato w formie z zeszłej wiosny?
Nie wiem, może wówczas nie byłoby głupiej serii remisów, a na koniec sezonu pogubilibyśmy punkty z Romą, Napoli czy Interem i punktów byłoby tyle samo. Staram się nie gdybać. Ty robisz to zawodowo.
zahor pisze:W tym sezonie, jak dla mnie, Serie A była słabsza niż rok temu
Tak tak, najmocniejsza ona była gdy wygrywał ją.. czekaj, Ty podobno Milanista?

Zakończenie dyskusji, żałuję, że ją zacząłem. Porównanie do Lorda sobie zapamiętam, wypieść ode mnie brata.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 20:53

szczypek pisze: Nie wiem, może wówczas nie byłoby głupiej serii remisów, a na koniec sezonu pogubilibyśmy punkty z Romą, Napoli czy Interem i punktów byłoby tyle samo. Staram się nie gdybać. Ty robisz to zawodowo.
Pytanie nr 15. z założenia zmuszało do gdybania.
szczypek pisze: Tak tak, najmocniejsza ona była gdy wygrywał ją.. czekaj, Ty podobno Milanista?
Ja bym powiedział że wygrać słabą ligę to żaden wstyd, bo Juventus nie ma wpływu na to jak np. pozostałe drużyny grają w pucharach, jaką politykę transferową prowadzą, ale rozumiem że skoro Juventus wygrał scudetto, to z automatu trzeba uznać że liga była najsilniejsza od lat żeby czasem nie umniejszać tego sukcesu. Kto wskazuje palcem że dwa zespoły odpadły z walki o scudetto, a dołączył tylko jeden - ten Milanista. Jeżeli tak to z mojej strony EOT.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2012, 23:00

1.MVP - Pirlo

2.Klasa światowa.
Pirlo,
Vidal,
Marchsio,
Buffon,
Barzagli,
Chiellini.


3.Klasa: nie zrobię lipy w LM.

Lichtsteiner,
Vucinic,
Caceres,
Bonucci,
Storari,

4.Klasa: Za silni na ligę, za słabi na LM.
Pepe,
De Ceglie,
Matri,

5.Klasa: Odpowiedni tylko na ligę
Giaccherini,
Padoin,
Marrone.


6.Nie chcę dalej oglądać w Juve:

Boriello , Estigarribi, Quagliarelli, Krasicia, Eljero

6.Ulubiony piłkarz : Del Piero
7.Największy postęp : Marchisio
8.Największe zaskoczenie na + : De Ceglie
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Vucinic
10.Najbardziej przeceniany piłkarz:Borriello
11.Największe zaskoczenie na - : Eljero, Krasić,
12.Najrówniej grający piłkarz. - Barzagli, Chiellini, Pirlo, Vidal, Buffon
13.Największe wachania formy - Vucinić
14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? Po zwycięskim spotkaniu z Napoli

15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
W przeliczeniu na punkty, które mogliby zdobyć? Myślę, że koło 6. Niemniej, nie jest powiedziane, że Juve, że i dorobek "Starej Damy" nie powiększyłby się o większą ilość oczek.

16.Najlepszy mecz: Juventus - Napoli 3-0
17.Najgorszy mecz: Biorąc pod uwagę mecze pucharowe, to tegoroczny finał CI
18.Najważniejszy moment sezonu: Zwycięstwo z Fiorentiną 5-0

19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy ( obojętnie czy prawdopodobne): 1. Suarez 2. Armero 3. Verratti

20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - drugie miejsce
LM - 1/16 LM
CI - Finał

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero?
A nie mógłby przejąć jakiejś funkcji w zarządzie "Starej Damy", zamiast tułać się po świecie ? :think:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 18:27

1.MVP - Claudio Marchisio

2.Klasa światowa.
Pirlo. Arturo Vidal. Giorgio Chiellini. Gianluigi Buffon, Marchisio, Barzagli


3.Klasa: nie zrobię lipy w LM.
Bonucci.
Lichsteiner.
Caceres -
Storari - j.w.

4.Klasa: Solidni ligowcy.
Vucinic
Pepe

5.Nie chcę dalej oglądać w Juve:

Grosso, Padoin, Boriello, Estigarribia, Quag

6.Ulubiony piłkarz : ClaudioMarchisio
7.Największy postęp : Arturo Vidal
8.Największe zaskoczenie na + : Pirlo
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Leonardo Bonucci
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Mirko Vucinić
11.Największe zaskoczenie na - : Milos Krasić
12.Najrówniej grający piłkarz. - Barzagli
13.Największe wahania formy - Simone Pepe\Bonucci\Vucinic

14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? Po zwyciestwie 2:0 u siebie z Milanem, iz gra Juve wygladała swietnie,zupelnie inaczej niz rok czy dwa wczesniej, gdzie tez bylismy w czołowce.

15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
Milan jest mhm.. jakby to powiedzieć .... bezuczuciowy( a w nastepnym roku wrecz bedzie sztuczny gdy odejda ikony), takze mysle ze mial niewielki wplyw.

16.Najlepszy mecz: Juventus 2 - 0 Milan
17.Najgorszy mecz Juventus 0-2 Napoli.
18.Najważniejszy moment sezonu: gol Del Piero na 2:1 z Lazio.

19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy: 1. Lavezzi 2. Neymar 3. De Rossi(:P)

20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - Mistrzostwo
LM - minimum 1/4
CI - 1/2, przy szczesciu finał

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero?
Malaga

22. Luźne uwagi.

Konczę czwarte Tyskie..


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 22:38

1.MVP - Andrea Pirlo

2.Klasa światowa.
Pirlo. Arturo Vidal. Gianluigi Buffon, Marchisio, Barzagli,Giorgio Chiellini.


3.Klasa: nie zrobię lipy w LM.
Storari
Bonucci.
Lichsteiner.
Caceres -


4.Klasa: Solidni ligowcy.
Vucinic
Pepe

5.Nie chcę dalej oglądać w Juve:

Boriello, Matri, Esti

6.Ulubiony piłkarz : Claudio Marchisio
7.Największy postęp : Arturo Vidal
8.Największe zaskoczenie na + : Barzagli
9.Najbardziej niedoceniany piłkarz: Claudio Marchisio
10.Najbardziej przeceniany piłkarz: Giaccherini
11.Największe zaskoczenie na - : Milos Krasić
12.Najrówniej grający piłkarz. - Barzagli
13.Największe wahania formy - Vucinic

14.Kiedy uwierzyłeś, że może być scudetto? Po meczu z Lazio 2-1

15.Jak duży wpływ na zdobycie scudetto miał szpital w Milanie?
Nie wiadomo, jakby grał Milan bez kontuzji.
Więc dla mnie nie ma odpowiedzi.

16.Najlepszy mecz: Juventus 3 - 0 Napoli
17.Najgorszy mecz Genoa 0-0Juventus
18.Najważniejszy moment sezonu: gol Del Piero na 2:1 z Lazio.

19.Trzy najchętniej widziane letnie zakupy: 1. Cavani 2. Giovinco 3,Rossi


20.Typy na przyszły sezon:
Serie A - Mistrzostwo
LM - Finał.
CI - Odpadamy zaraz na początku

21. Gdzie chciałbyś aby przeszedł Del Piero?
Malaga

22. Luźne uwagi.

Forza Juve!


ODPOWIEDZ