Serie A Team of the Season 11/12 wg. Goal.com

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 14:00

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... atale-star


Buffon,Pirlo,Vidal,Barzagli i w połowie nasz Giovinco.

Chyba nikogo mi nie brak z naszych zawodników.

Dziwi brak Cavaniego, aczkolwiek moze w koncu docenimy Giovinco.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 14:09

Faktycznie dziwi brak Cavaniego ale widocznie sugerowano się ustawieniem tego dream teamu a Edinsonowi pasuje tylko miejsce Ibry.

Mnie dziwi też obecność Maggio bo w tych meczach Napoli, które oglądałem w tym sezonie to częściej jego kiwali niż on kiwał.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 14:29

Legrottaglie o.O

Ale ja się nie znam, nie śledziłem meczów Catanii.

Pierwszy krok do powrotu Giovinco ?

To niesamowite, że zgarnęliśmy Pirlo za freeko... Coś cudownego. 13 asyst, mój Boże.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 14:35

A mnie nie satysfakcjonuje pozycja Juventinich. Pewnie brakuje mi obiektywizmu, ale dziwi mnie Silva, który pół sezonu leczył kontuzję (a drugie pół też nie było jakieś wyjechane w kosmos) kosztem Kielona. Markiz ze swoimi 9 bramkami miał spory wkład w nasze mistrzostwo, a taki Zanetti może grał nieźle, ale nie podciągał Interu i skończyli w LE. Też Vucinić miał niemal tak duży wkład w naszą kontrolę pozycyjną jak Pirlo, choć tu ma niezłych rywali w postaci Di Natale i Giovinco.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 14:46

Szkoda, że nie zrobili ławki rezerwowych, bo wtedy pewnie znalazło by się miejsce dla Marchisio, Vucinica, Chielliniego czy Bonucciego.

Tego ostatniego raczej wcale nie wzięli pod uwagę z powodu wahań formy. Ostatnio grał niebywale dobrze, ale wcześniej wielu kibiców Juve (i nie tylko) krytykowało go za liczne błędy, np. Z Napoli (te 2 tragiczne bramki) czy Milanem.

Ogólnie to jakichś rażących niespodzianek nie widzę. Zanettiego chyba dali tylko dlatego, że jako jedyny interista obok Milito specjalnie się nie skompromitował w tym sezonie.

Legrotaglie jak najbardziej zasłużenie. Z całą pewnością Catania zawdzięcza jemu w bardzo dużej mierze tak wysoką pozycję w tabeli.

No, mogli o tego Cavaniego się pokusić, ale faktycznie jak już wcześniej ktoś powiedział od Ibry bez wątpienia nie był lepszy, a Giovinco i Di Natale mieli trochę odmienną rolę.


Obrazek
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 14:55

Co jak co ale ta jedenastka jest po prostu śmieszna.. Legro ok gral bardzo dobrze i równo caly sezon, byl kluczowym zawodnikiem dla Catanii, ale to co gral Chiellini to była poezja. Zanetti to juz kompletna porażka, Giovinco tak samo. Jedenastka serie A powinna sie skladac glownie z zawodnikow Juve i Milanu bo to te 2 kluby graly najlepiej.

Niech moze zrobia najlepsza jedenastke dolnej czesci tabeli jesli koniecznie chca wstawiac takich zawodnikow jak Giovinco i Legro.

Moja jedenastka: Buffon - Barazagli, Silva, Chiellini - Nocerino, Pirlo, Marchisio - Vidal - Cavani (Milito), Ibra, Di Natale


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 14:58

mpolek pisze:(...)ale faktycznie jak już wcześniej ktoś powiedział od Ibry bez wątpienia nie był lepszy
Można byłoby polemizować. Nie można mu zarzucić, że grał źle, bo zdobył te 28 bramek, ale przez połowę swoich meczów, po prostu przeszedł. Chociaż dziwne, żeby w 11 sezonu zabrakło króla strzelców.


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 18:47

Ktoś tu chyba zapomniał o Lichsteinerze, który przez 3/4 sezonu był niezastąpiony na lewej flance. :whistle:

Trochę dziwne, że dziennikarze goal.com ustawili tę jedenastkę w 3-4-3... Dużo bardziej, moim zdaniem, pasowałoby 4-3-3 i jeden dodatkowy obrońca zamiast Zanettiego. Sam fakt, że Argentyńczyk się "nie skompromitował" to za mało, żeby umieszczać go w najlepszej 11. Dziwi mnie też brak Chielliniego, a uwzględnienie w zestawieniu Legro. No ale koko spoko...


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 18:50

evilboy pisze: Trochę dziwne, że dziennikarze goal.com ustawili tę jedenastkę w 3-4-3... Dużo bardziej, moim zdaniem, pasowałoby 4-3-3 i jeden dodatkowy obrońca zamiast Zanettiego.
Zazwyczaj jedenastki sezonu, kolejki, czy rundy są zestawiani w podobny sposób. Upycha się w nich jak najwięcej graczy ofensywnych.


Obrazek
Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 19:06

evilboy pisze:Ktoś tu chyba zapomniał o Lichsteinerze, który przez 3/4 sezonu był niezastąpiony na lewej flance. :whistle:

Trochę dziwne, że dziennikarze goal.com ustawili tę jedenastkę w 3-4-3... Dużo bardziej, moim zdaniem, pasowałoby 4-3-3 i jeden dodatkowy obrońca zamiast Zanettiego. Sam fakt, że Argentyńczyk się "nie skompromitował" to za mało, żeby umieszczać go w najlepszej 11. Dziwi mnie też brak Chielliniego, a uwzględnienie w zestawieniu Legro. No ale koko spoko...
Stephan na lewej flance...myślałem, że graliśmy tam Giorgio i DC, ale musiałem się mylić. Piona!


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 19:08

Nie hejtujcie Legro, miał świetny sezon. Lichtsteiner to przede wszystki po prawej biegał, nie po lewej ;p . Cieszy liczba naszych graczy, zwłąszcza że są tam zasłużenie :dance: .


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 19:39

Robert 10 pisze:Co jak co ale ta jedenastka jest po prostu śmieszna.. Legro ok gral bardzo dobrze i równo caly sezon, byl kluczowym zawodnikiem dla Catanii, ale to co gral Chiellini to była poezja. Zanetti to juz kompletna porażka, Giovinco tak samo.(...)
I tutaj przestalem czytac twoja glupia wypowiedz. Spojrz sobie chlopcze na statystyki - Giovinco, ktory niby nie zasluguje na druzyne sezonu, strzelil 15 goli i mial 13 asyst, czyli ze przyczynil sie do wiecej niz POLOWY bramek Parmy. Niektorzy tak tego Sebe hejtuja ze nawet gdyby poprowadzil Italie do zwyciestwa na Euro i Parme do Scudetto to i tak dla was bylby slaby bo powiedzial ze sie dobrze czuje w Parmie (co oczywiscie jest rownorzedne z tym, ze pluje na Juvenuts ).


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 20:00

Nie spodziewałem się Legrottaglie o_0 Barzagli jak najbardziej zasłużył i jak dla mnie to właśnie on był najlepszym środkowym obrońcą Serie A 2011/2012 a nie Silva.
Vidal i Pirlo, to tylko potwierza jak nasz środek pomocy dominuje w Serie A.

Giovinco, come back.


ODPOWIEDZ