Wasze ulubione kluby przed Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 19:34

pamiętam, że jarałem się realem, ale chyba wszyscy tak mieli ok 2002 roku (Raul Beckham Ronaldo Zidane itd). Szczerze mówiąc przypomniałem sobie o tym niedawno :smile: magia :D A poza tym oczywiście Pogoń od dzieciaka <3


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 20:26

juventusiak_94 pisze:pamiętam, że jarałem się realem, ale chyba wszyscy tak mieli ok 2002 roku (Raul Beckham Ronaldo Zidane itd). Szczerze mówiąc przypomniałem sobie o tym niedawno :smile: magia :D A poza tym oczywiście Pogoń od dzieciaka <3
Ehe, szczególnie kibice Juve, którzy zaledwie rok później cieszyli gdy "galaktyczny" (chyba jeszcze bardziej niż dziś) Real dostawał baty. :ok:

Liczba w Twoim nicku mówi wszystko... :whistle:


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 01 maja 2012, 20:35

Lord
Masz jakieś obiekcje w tym temacie? :prochno:
Dla mnie też mecze na jakich sie wychowałem na kibica Juve w bardziej życiowym tego slowa znaczeniu, to mecze ligii mistrzów lata 2002-2003 (Zwycięstwo z Barcelonom, 2x Real et cetera) bo wczesniejszych lat tak naprawde pamiętać z prozaicznego powodu wieku nie moge.

Jednak sięgając do absolutnych korzeni mojej miłości do bialo-czarnych barw, to na mysl od razu przychodzi mi moment gdy dostałem koszulke z '10' na plecach mając może 6-7 lat :prochno:
Eh i te czasy absolutnego dzieciństwa gdzie koledzy byli głównie za Realem i ManU, a ja jedyny osamotniony zawsze twierdziłem, że Juventus jest najlepszy :smile: No i szczerze mówiąc jak sie zastanowić to do dziś w tej materii sie niewiele zmieniło- dookoła kibice wszystkiego, tylko nie Juventusu :płaczę: :smile:

I szczerze dobrze mi z tym, że przed Juventusem żadnego innego klubu nie było :whistle:


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 09:49

Już około 8 lat kibicuje Juventusowi, a jak tak wróce się do przeszłości to kiedyś lubiłem popatrzyć na mecze właśnie Realu Madryt (era Ronaldo).

Ale kiedy zacząłem się bardziej interesować tym co się dzieje w Juve to również miałem do okoła kibiców innych drużyn tylko nie Bianconerich.


Z Juventusem od 2004 roku!
bastek13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 51
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 10:05

Ja pamiętam, że lubiłem zmieniać kluby którym kibicowałem i tak w sumie można powiedzieć, że chyba kibicowałem już wszystkim klubom z czołówki Serie A. Sam nie pamiętam kiedy dokładnie pozostałem przy Juve, ale meczem po którym już na pewno nie istniał dla mnie żaden inny klub było starcie Juve z Realem w sezonie 04/05 i bramka Zalayety dająca nam awans. I tak zostało do dziś. Dalej nie wyobrażam sobie dnia bez sprawdzenia w internecie co się dzieje w Juventusie. ;)


Juventus był nieprawdopodobnie silny, tak wielki i mocny jak pełen talentów. Już samo stanie koło nich w tunelu było onieśmielające.
~G. Neville
rekrut86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2005
Posty: 59
Rejestracja: 18 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 15:50

Ja w seonie 96/97 od fazy grupowej byłem za BvB, która wiadomo z kim wygrała w finale jednak ten gol Alexa sprawił, że od sezonu 97/98 do dnia dzisiejszego kibicuję Juve i jak pomyślę, że Alex odchodzi :snooty:


Obrazek
ODPOWIEDZ