Listicket

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2009, 15:03

Witam!
Mam pytanie, czy kupował ktoś już kiedyś bilety na stronie Listicket? Jeśli tak, to na jakieś zasadzie następuje odbiór biletu? Płacę za niego od razu i dostaje jakieś potwierdzenie, które zamieniam w kasie na bilet, czy muszę go odebrać w biurze we Włoszech? Nie mogę tego nigdzie na stronie znaleźć...


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 12:21

Kupował ktoś bilety przez tą stronę? Straszny kocioł tam jest dzisiaj. Mam taki problem, że wybrałem już bilety na mecz Juventus-Lecce, wydrukowałem jakiś status zakupu, na którym mam napisane numery miejsc, kod zakupu, kod użytkownika. Nie przekierowało mnie jednak na żadną stronę, żeby dokonać transakcji, bo prawdopodobnie kolejny raz zawiesiła się strona, więc teoretycznie biletu nie kupiłem, bo za niego nie zapłaciłem.
Miał ktoś podobną sytuację? Można jakoś dokończyć ten zakup? Czy marzenia o pójściu na mecz właśnie legły w gruzach?


Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 16:57

gawron pisze:Kupował ktoś bilety przez tą stronę? Straszny kocioł tam jest dzisiaj. Mam taki problem, że wybrałem już bilety na mecz Juventus-Lecce, wydrukowałem jakiś status zakupu, na którym mam napisane numery miejsc, kod zakupu, kod użytkownika. Nie przekierowało mnie jednak na żadną stronę, żeby dokonać transakcji, bo prawdopodobnie kolejny raz zawiesiła się strona, więc teoretycznie biletu nie kupiłem, bo za niego nie zapłaciłem.
Miał ktoś podobną sytuację? Można jakoś dokończyć ten zakup? Czy marzenia o pójściu na mecz właśnie legły w gruzach?
Ja miałem kiedyś bardzo podobną sytuację, to potwierdzenie zakupu nic nie znaczy dopóki nie dostaniesz biletu w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania w domu. Najlepiej zadzwonić na infolinię, tam człowiek wytłumaczył mi, że mimo tego potwierdzenia, tak naprawdę nie kupiłem biletu i że trzeba spróbować jeszcze raz od początku (oczywiście było już za późno bo bilety rozchodzą się na pniu)


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 17:00

ja kupowalem. wybralem opcje wydrukowania bilety samodzielnie. po dokonaniu platnosci dostaje sie bilet w pliku pdf. samemu drukujesz, przy wejsciu na stadion tylko zczytuja kod kreskowy.

Garwon, wspolczuje, dzis bylo tam pieklo, ale i tak przed meczem z Roma bylo jeszcze wieksze. moze nastepnym razem bedziesz mial wiecej szczescia


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 19:00

No ja się na tą infolinię nawet dodzwonić nie mogłem.

Następnego razu pewnie długo nie będzie. Zbierałem kasę na wyjazd dłuższy czas. Mam kupione już bilety lotnicze, zarezerwowane noclegi. Liczę na mega szczęście, że gdzieś na miejscu w Turynie dostanę bilety. Wiem, że to złudne, ale jakieś nadzieje muszę mieć, bo wydaję tyle pieniędzy właśnie po to, żeby iść na upragniony mecz, a nie pozwiedzać sobie widoczki. Jak się nie uda to będę to musiał jakoś przełknąć, może chociaż sobie zwiedzę Stadion dzień przed meczem...



A tak z innej beczki: ile łącznie kosztuje przeciętny wyjazd na mecz z DPL?


Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 19:02

gawron pisze:No ja się na tą infolinię nawet dodzwonić nie mogłem.

Następnego razu pewnie długo nie będzie. Zbierałem kasę na wyjazd dłuższy czas. Mam kupione już bilety lotnicze, zarezerwowane noclegi. Liczę na mega szczęście, że gdzieś na miejscu w Turynie dostanę bilety. Wiem, że to złudne, ale jakieś nadzieje muszę mieć, bo wydaję tyle pieniędzy właśnie po to, żeby iść na upragniony mecz, a nie pozwiedzać sobie widoczki. Jak się nie uda to będę to musiał jakoś przełknąć, może chociaż sobie zwiedzę Stadion dzień przed meczem...



A tak z innej beczki: ile łącznie kosztuje przeciętny wyjazd na mecz z DPL?
a nie mozesz przebukowac biletow np na mecz z Atalanta?
niestety czasem trzeba podjac pewne ryzyko lecac na mecz, do tego koniec sezonu i miejsce w tabelii zrobily swoje


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 19:28

Ten wyjazd to był spontaniczny pomysł. Moja dziewczyna wiedziała, że już od jakichś 2 lat mam odłożone pieniądze na ten wyjazd, gdyby była taka okazja i było z kim jechać. Postanowiliśmy sami zorganizować wszystko, do tego mecz domowy przypadał w majówkę.
O Atalancie nawet nie marzę, ostatni mecz sezonu, biletów lotniczych też raczej nie da się tak łatwo przebukować, nie mamy wtedy wolnego.


Tristan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 155
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 11:53

a można kupować zwykłą kartą debetową?


ODPOWIEDZ