Program do odtwarzania filmów - BESTplayer

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 lutego 2012, 20:37

Mam pytanie do posiadaczy owego programu.
Ostatnio oglądam sporo seriali na komputerze i chciałbym, aby obraz był dobrze dobrany. Przy każdym włączeniu serialu ustawiam ręcznie szerokość obrazu, bo strasznie irytują mnie pasy po bokach ekranu. Można z tym jakoś żyć, ale za każdym razem jak włączam program, to ustawienia się resetują i muszę je znów poprawiać. Da się jakoś zmienić je na stałe?


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 lutego 2012, 21:40

pablo1503 pisze:Mam pytanie do posiadaczy owego programu.
Ostatnio oglądam sporo seriali na komputerze i chciałbym, aby obraz był dobrze dobrany. Przy każdym włączeniu serialu ustawiam ręcznie szerokość obrazu, bo strasznie irytują mnie pasy po bokach ekranu. Można z tym jakoś żyć, ale za każdym razem jak włączam program, to ustawienia się resetują i muszę je znów poprawiać. Da się jakoś zmienić je na stałe?
Ja używam BESTplayera i nigdy nie miałem z czymś podobnym problemu. Nie mam żadnych pasów po bokach ekranu. Poka jakiegoś screena.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2012, 23:32

pablo1503 pisze:Mam pytanie do posiadaczy owego programu.
Ostatnio oglądam sporo seriali na komputerze i chciałbym, aby obraz był dobrze dobrany. Przy każdym włączeniu serialu ustawiam ręcznie szerokość obrazu, bo strasznie irytują mnie pasy po bokach ekranu. Można z tym jakoś żyć, ale za każdym razem jak włączam program, to ustawienia się resetują i muszę je znów poprawiać. Da się jakoś zmienić je na stałe?
A nie masz czasem opcji "tylko do oczczytu"? (prawy przycisk myszoka, wlasciwosci i tam popacz)





KLIK ==>www
ODPOWIEDZ