Stroje na sezon 2011/2012

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2011, 10:33

Ja mam takie szybkie pytanie - dlaczego róż na wyjazdowych? Pierwsze koszulki Starej Damy były różowe - to wie każdy, ale czy jest jeszcze jakiś inny powód dlaczego róż jest tak ważny dla naszej drużyny?

Zapewne pytanie pojawiło się w tych 56 stronach dyskusji o koszulkach, ale przyznam szczerze, że nie mam czasu, ani ochoty na ich przeglądanie :oops:


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2011, 21:21

typkens pisze:Ja mam takie szybkie pytanie - dlaczego róż na wyjazdowych? Pierwsze koszulki Starej Damy były różowe - to wie każdy, ale czy jest jeszcze jakiś inny powód dlaczego róż jest tak ważny dla naszej drużyny?

Zapewne pytanie pojawiło się w tych 56 stronach dyskusji o koszulkach, ale przyznam szczerze, że nie mam czasu, ani ochoty na ich przeglądanie :oops:
Na pewno główną ideą tego wyboru było jak sam napisałeś nawiązanie do tradycji. Drugim powodem według mnie jest to, że Nike robi sobie teraz kampanie na koszulki mające przypominać te, które są modne(nie interesuję się za bardzo modą, ale chyba tak jest), w których ludzie coraz częściej pokazują się na co dzień na ulicy, i które się dobrze sprzedają. Myślę, że to też było głównym powodem do takiej intensywności "tradycyjnego niegdyś" koloru.
Widziałem, że sporo było użytkowników, którym koszulki nie przypadły do gustu(mi równieć), ale widocznie ludzie takie ciuchy kupują. Wydaję mi się że w poprzednich latach, kiedy wyjazdówki przypadały na dane sezony to nie było ich tak sporo jak tych z obecnego.

Patrząc do nawiązania historycznego klubu to wybór różu nie ma raczej nic wspólnego prócz pierwszych trykotów. :wink:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 08:13

Nie wiem czy ktoś to zauważył ale Gigi nie ma ostatnio wlepki:
Obrazek

Poprzednio wyglądało to tak:
Obrazek
Obrazek

Czyli jednak się da..


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2012, 09:26



Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany