Siena 1-2 JUVE (BENIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 21:14

heheheh super że Benjamin strzelił gola. Ale z przenoszeniem go do pierwszego składu jeszcze chyba za wcześnie. Ale i tak przed nim wielka przyszłość. Mam nadzieje że Juve na Delle Alpi wygra. Bo Siena może jeszcze awansować , oni broni nie złożą.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 21:24

Cudownie, mówiłem wystawić BENJAMINA. Mam nadzieję, że LIPPI zacznie mu dawać więcej szans i będzie ql.


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 21:31

Spodziewałem sie lepszego wyniku.......... :P 8)


Zawsze Wierni ! ! !
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 22:23

Juve wygrało i bardzo dobrze ! Nasze rezerwowe murzynki pokazały dobrą piłkę i dzieki nim wygraliśmy :D 1-2 choć to skromna wygrana to i tak Juve wygrało i to sie liczy, nieważne ile ważne że wygrali, mogło być nawet 0 do 0,5 - wygrana to wygrana !


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 listopada 2003, 22:55

Opis meczu Siena - Juventus :

Coppa Italia: Siena-Juventus 1:2

Juventus odniósł kontrowersyjne zwycięstwo w Pucharze Włoch nad beniaminkiem Serie A Sieną. Spotkanie zostało rozegrane dziś, gdyż Stara Dama nie grała swego meczu w Lidze Mistrzów. Pojedynek z Galatasaray został odwołany z powodu ataków terrorystycznych.

Klub ze Stadio delle Alpi grał bez wielu gwiazd, które wypoczywały przed ważniejszymi meczami. Siena nie ma tak szerokiej kadry i z pewnością odczuwała stratę Enrico Chiesy i Andrei Ardito.

Gospodarze objęli prowadzenie po błędzie Chimentiego, który odbił przed siebie strzał Ventoli. Raffaele Rubino znalazł się w odpowiednim miejscu i wbił piłkę do siatki.

W drugiej połowie sędzia spotkania pan Ayroldi popełnił kilka karygodnych błędów. Birindelli faulował w polu karnym Roberto D'Aversę, ale zamiast podyktować rzut karny, arbiter pokazał żółty kartonik piłkarzowi Sieny.

Juve grało dość słabo. Na boisku pojawił się debiutant 19 letni Benjamin Onwuachi. Fabrizio Miccoli był bliski wyrównania, ale bramkarz Fortin nie dał się pokonać.

Golkiper gospodarzy praktycznie podarował pierwszą bramkę Juventusowi. Słaby strzał Zalayety przeleciał mu przez ręce i było 1-1. Klub z Toskanii walczył o zwycięsto. Tore Andre Flo starał się, jak mógł, ale jego wysiłek nie przekładał się na kolejne bramki.

Wkrótce doszło do kolejnej kontrowersyjnej sytuacji. Norweg wypracował sobie bardzo dobrą okazję i pędził na bramkę przeciwnika, kiedy został brutalnie zatrzymany przez Ferrarę. Sędzia uznał jednak, że doświadczony obrońca nie był ostatnią zaporą przed Antonio Chimentim i nie pokazał czerwonej kartki zawodnikowy Bianconerich.

Chwilę później Benjamin Onwuachi dał Juventusowi prowadzenie po kombinacyjnej akcji z Zalayetą. Juve wraca do Turynu z dobrą zaliczką. FIGC będzie musiała przyjrzeć się bliżej temu spotkaniu i ukarać sędziego za jego karygodne błędy.

źródło: lechsport.pl

Oto wypowiedź gwiazdy wieczoru, Benjamina Onwuachi:
"Debiut wykonany w taki sposób, bede pamiętał do końca życia! Ten mecz wzbudził we mnie ogromne emocję. Po spędzeniu kilku minut na boisku emocję opadły i bardziej skoncentrowałem się na grze. Gol? Nie mogłem w to uwierzyć! Czuje naprawdę ogromną radość!"

źródło: juventus.com


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2003, 14:39

Majac mozliwosc ogladania meczu na żywo, jestem bardzo zawiedziony gra Olivery. Mialem nadzieje, że urugwajczyke bedzie jakims objawieniem. Widać, że ma talent ale ten mecz potraktowal jak sparing. Napewno stac go na wiecej. A co do Benjego. Poczekajmy jeszcze z tymi przenosinami do pierwszej druzyny. Jakis wyrok mozna postawic dopiero po meczu rewanzowym.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2003, 16:02

bardziej sie ciesze z tego że Beni strzelił niż z wygranej :D może teraz go powoła na LM, skoro awans mają, jeszcze po wczorajszym remisie Olimiakos - Sociedad to 1 miejsce mamy na 90 % :D może w debiucie w LM strzeli znowu gola :?: :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2003, 17:11

BIGGI pisze: A co do meczu to jestem bardzo zadowolony (oprócz tego że znów zapominałem obstawić wyniku :x ). Baaaardzo mnie cieszy że gola zdobył nasz słonik Benjamin :D FORZA JUVE , FORZA BENJAMIN.
Hhehe ja też, z tym, że z powodu iż 1,5 dnia nie miałem neta :o A ręką na sercu powiem, że zgadłbym wynik :) ale strzelaca 1 gola i wyniku do przerwy nie :D

Co do meczu. Na czacie nie byłerm bo jak wspomniałem nie miałem neta :( ZA to JUVE znów pokazał swą ogromną klasę i pokonał niewygodną Sienię na ich terenie. Tym razem dokonali tego gracze szerokiej rezerwy, świadczy o tym imn. obecność aż 4 graczy Primavery :wink: Zaczeło się nieciekawie... jeszcze do tego dochodzą te kohntrowersyjne sytuacje...ale ja wychodzę z założenia, że ,,szczeście sprzyja lepszym''. Nastepnie nasz 5 napastnik Zalayeta wyrównał stan meczu. A zawodnik Primavery, Benjamin dał nam zwycięstwo! będą z niego ludzie! bardzo cieszy zwycięstwo, tak dalej!
Mam nadzieję, że na JP będą gole :wink:


Obrazek
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2003, 17:31

Noodels napsiał:

forza Benjamin Forza Juventus
Ps. Nieiwiecie Z Jakiej SAtrony Mozna SĆĄgnąc spoleszczenie do gta3
GTA 3 spolszczenie można ściągnąć z www.witek.tk


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2003, 17:34

Uważam, że zimą LIPPI powinien powołać BENJAMINA do pierwszego składu, myślę, że nieraz by mógł wejść na końcówkę jakiegoś meczu :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 listopada 2003, 11:08

Nadchodzi nowa fala młodych piłkarzy nigeryjskich!Bardzo cieszy mnie tak udany debiut Benjamina w pierwszej druzynie Juventusu.Mecz ze Siena pokazał,że mamy bardzo dobra kadre i nawet rezerwy radzą sobie bardzo przyzwoicie.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Zablokowany