Juventus niepokonany

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 11:31

W ramach ot, to "Remember This Name" kiepściutka, nie wiem co Ty widzisz w niej kapitalnego, po za tym, że jest chyba twoja :lol:


eXoN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2012
Posty: 169
Rejestracja: 10 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 11:56

Jak na drugi raz to jest bardzo dobra. Liczę, że zrobisz jeszcze więcej, i coraz to lepsze:)


AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 12:05

alex_KiNiO pisze:Po pierwsze muzyka, która kompletnie nie oddaje ani tempa, ani charakteru filmiku. Po prostu filmik jedno, muzyka drugie. Nie łączy się w spójną całość ...
dzięki za uwagi co do muzyki wiem że troszkę nie pasująca.
Wesoł pisze: Zabrakło mi w tym wszystkim Lichtsteinera, dla mnie cichego bohatera tego sezonu.
zabrakło gdyż materiały miałem z skrótów meczów która ściągałem z strony juvepoland dział download ;) niestety materiał rosyjski i krotki starałem się coś znałeś ale niestety akurat szwajcara było praktycznie nie widać na tych skrótach.
oczywiście nie chce się bronić, bo moglem ściągać cale mecze i z nich tworzyć ale jak się ma internet radiowy i ściąganie w połowie się zacina to ciężko ściągać duże pliki
ps.w sumie robiłem to tylko 5 dni bo chciałem zdążyć na mały konkursik z filmikami ale niestety nie zdążyłem jak się dziś okazało :/
ale mimo wszystko jestem mile zaskoczony niektórymi wypowiedziami :D
pierwszy mój filmik to dawno temu dodany ale można porównać


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 410
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 13:20

filmik rewelacjyny! udostepniony ofc na fejsie ;) gratulacje oby wiecej takich!


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 13:24

AkuqJuve pisze:
Ten o Pavle nie da się oglądać ze względu na jakość nagrania. Twój nowy filmik super, robisz postępy :)


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 13:51

Przyjemna kompilka i propsy za muzykę :D

Nie ma to jak Glitch Mob.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
ODPOWIEDZ