Petycja w/s nowych faktów w procesie Calciopoli

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2010, 17:42

Dzięki, dzięki - to teraz czekamy na główny news jp.


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 15:05

Dzisiaj odbyła się kolejna rozprawa w sprawie Calciopoli. Mógłby ktoś napisać co wydarzyło się w sądzie? Na tuttosport o tym piszą, ale niestety nie znam włoskiego. Byłbym także wdzięczny gdyby ktoś opisał przebieg procesu z zeszłego tygodnia, bo na stronie nie było nic o tym wspomniane.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 16:09

Ja to znalazłem voila

No to dziwne, że Mancini się wypowiada tak o Lucku był związany z interem, coraz bardziej mętne się to robi, jak ex człowiek z obozu "dumy" Mediolanu tak mówi to coś tu nie gra z pewnością :think: .


Szilom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 109
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 21:18

Wiadomo w ogóle co z rozprawami ? Od 2 miesięcy pewnie nie było żadnego info odnośnie tego.

Przerwa wakacyjna? ;]
Bo wszyscy myśleli, że o tej porze inter będzie już zdegradowany ;p


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 21:23

Kolejna rozprawa o ile dobrze pamiętam ma być we wrześniu...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 21:38

Miłosz pisze:Wiad
Bo wszyscy myśleli, że o tej porze inter będzie już zdegradowany ;p
Mów za siebie 8)


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 22:56

nic im nie zrobia...

daremne zale prozny trud...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 17:55

Zycie ostatnio mnie goni, i dopiero dzis sie dowiedzialem(w czas) o wyroku Moggiego i troche z ironia czytalem te ponad 10 stron tej dyskusji ;)

Obiecalem sobie kiedy tak sie sprzeczalem z niektorymi ponad rok temu, ze jak tylko wyrok zapadnie to wroce w tryumfie i wytkne kazdy jeden blad. Jednak jak to jest, z czasem entuzjazm opada, dawne "nastroje" mijaja i checi sa nie te same. Dyskutowac po raz setny i tlumaczyc pewne sprawy tez nie mam ochoty. Wiec cytowac sam siebie tu nie bede, bo to nie o to chodzi.

Mam tylko nadzieje, ze osoby, ktore ze mna tu dyskutowaly, i ktore tak sie bronily przed tym co pisalem i atakowaly mnie z kazdej strony przemyslaly pewne sprawy po tym, jak sad cywilny(nie sportowy) wydal na Moggiego taki wyrok jaki wydal.

Wyjscia dla tych, ktorzy nadal licza na uniewinnienie przez sad w Strasburgu ;P sa 2. Albo nadal wierzyc w propagande ludzi, ktorzy nie rozpoznaliby logiki nawet gdyby ta ich trafila w czolo, albo zaakceptowac to, ze Moggi i spolka robili to co robili przez ladnych pare lat i isc do przodu.

Wyrok sadu inny byc nie mogl. Kazdy kto ma leb na karku, i ktory obiektywnie sledzil cala sprawe od poczatku wiedzial, ze to sie nie moglo w inny sposob skonczyc.

ps. Inter gra piach, tak wszyscy interisci to wiedza :>


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 18:07

Jak przeczytalem newsa o zebraniu Agnellego i Morattiego przy jednym stole to mnie zatkalo. Nie dobrze to wyglada. Od tego sa sady.
A wiec o mistrzostwie bedzie sie teraz rozstrzygac przy stole. Najwieksi sie schodza i dziela. Ty masz tyle, a ty tyle, reszta spadac. Serie A to twarda sztuka dla slabiakow :prochno:


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2011, 19:14

Tylko po co było to spotkanie? Co mieli między sobą ustalić Agnelli i Moratti w sprawie scudetto z 2006 roku? W tej sprawie nie ma żadnej możliwości kompromisu, przecież nie podzielą mistrzostwa na połówki.


Obrazek
Marcin Wu

Interista
Interista
Rejestracja: 14 grudnia 2011
Posty: 5
Rejestracja: 14 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 00:01

Od tego sa sady.
Przezabawne. Po dwóch latach ciągłego pomawiania przypomnieliście sobie, że wymiar sprawiedliwości sprawują sądy i trybuły :)
A wiec o mistrzostwie bedzie sie teraz rozstrzygac przy stole.
spotkanie miało charakter mediacyjny. Coni nie jest właściwe rzeczowo do decydowanie w sprawie odebrania mistrzostwa. Nie ma normy prawnej, która upoważniałaby do podjęcia tego typu działań (rozpoznawania i rozstrzygania). Są natomiast takie, które dotyczą odpowiedzialności podmiotów zbiorowych (Juventus) za czyny zabronione pod groźbą kary przez osoby występujące w roli organów (Moggi), co poddaje w wątpliwość wysuwane roszczenie o "ukaranie Interu" oraz "zadośćuczynienie".
ps. Inter gra piach, tak wszyscy interisci to wiedza :>
Po co ich dowartościowujesz ? :)

ps luka z forzainterforums ?


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2011, 14:14

Co prawda mało to wspólnego ma z samym Calciopoli, ale wklejam tutaj.

http://www.sport.pl/pilka/1,65083,10850 ... mafia.html

Jak widać, nie tylko na szczycie ligowych rozgrywek kręci się wałki...


ODPOWIEDZ