Wszystko o cyfrze +

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 13:44

Za zestaw : splitter + 2 karty trzeba zapłacić ok 500zł (my płaciliśmy 440zł 2 lata temu). Natomiast każda dodatkowa karta to koszt ok 150zł za sztukę. Taki splitter potrafi obsłużyć max do 8 kart.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 23:11

Mam cyfrę już kilka lat...ostatnio wymieniłem talerz na większy bo wszystkie nowe HD mi nie hulały...w zeszłym roku lipa z meczami Juve była ale w tym sezonie już miodzio...gra się polepszyła, Juve na fali do tego ciekawy terminarz i jest git :-D


Obrazek
Lemiux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2006
Posty: 27
Rejestracja: 21 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 12:04

pan Zambrotta pisze:
mateo369 pisze::smile:
sam sobie odpowiedziałeś ze splitterem. Z nimi jest tak, że nie wiadomo jak trafisz. Wydawanie kasy na poślednie urządzenia wpływa znacząco na jakość odbioru. Niestety, również kupno poważniejszego sprzętu za 500-1000 zł nie gwarantuje dobrego odbioru.
Jeśli koledze działa splitter poprawnie na dwóch TV, również jesienią i zimą, to szczerze winszuję.
O fck, Ty wiesz co piszesz ?? Jesień zima ?? chyba nie do końca przemyślałeś działanie splittera. Zestaw na 3 Tv, który działa bez zadnego zwiecha od ponad 1,5 roku kosztuje 179 zł !! http://allegro.pl/small-ii-splitter-3-k ... 51718.html
Z pełną odpowiedzialnością polecam ! (179 + oczywiste koszty konwertera i dekodera)[nie polecam splitterów bezprzewodowych,w ekstremalnych sytuacjach.... jesień zima "moze" miec znaczenie ]
Ostatnio zmieniony 25 listopada 2011, 12:10 przez Lemiux, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 12:09

Lemiux pisze:O fck, Ty wiesz co piszesz ?? Jesień zima ?? chyba nie do końca przemyślałeś co to jest splitter. Zestaw na 3 Tv, który działa bez zadnego zwiecha od ponad 1,5 roku kosztuje 179 zł !! http://allegro.pl/small-ii-splitter-3-k ... 51718.html
Z pełną odpowiedzialnością polecam ! (179 + oczywiste koszty konwertera i dekodera)[nie polecam splitterów bezprzewodowych,gdyż iż ponieważ.... jesień zima "moze" miec znaczenie ]
wiem, czym jest splitter. A skoro i ty wiesz, to powinieneś wiedzieć, że przy porach deszczowych czy nawałnicą sygnał satelitarny spada przy odbiorze nawet na jednym dekoderze, a co dopiero gdy ten sygnał chcesz rozdzielić.
Bazuję na tym, co kiedyś mówiono o splitterach - częste wyciąganie (resetowanie) karty, oraz musi być zapewniony mocny sygnał by poprawnie działał i się nie wieszał.

Jak jest teraz - głowy nie daję.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lemiux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2006
Posty: 27
Rejestracja: 21 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 12:15

pan Zambrotta pisze:
Lemiux pisze:O fck, Ty wiesz co piszesz ?? Jesień zima ?? chyba nie do końca przemyślałeś co to jest splitter. Zestaw na 3 Tv, który działa bez zadnego zwiecha od ponad 1,5 roku kosztuje 179 zł !! http://allegro.pl/small-ii-splitter-3-k ... 51718.html
Z pełną odpowiedzialnością polecam ! (179 + oczywiste koszty konwertera i dekodera)[nie polecam splitterów bezprzewodowych,gdyż iż ponieważ.... jesień zima "moze" miec znaczenie ]
wiem, czym jest splitter. A skoro i ty wiesz, to powinieneś wiedzieć, że przy porach deszczowych czy nawałnicą sygnał satelitarny spada przy odbiorze nawet na jednym dekoderze, a co dopiero gdy ten sygnał chcesz rozdzielić.
Bazuję na tym, co kiedyś mówiono o splitterach - częste wyciąganie (resetowanie) karty, oraz musi być zapewniony mocny sygnał by poprawnie działał i się nie wieszał.

Jak jest teraz - głowy nie daję.
Kiedyś, moze 10 lat temu chodź wątpię. Splitter to urządzenie do "dublowania" karty abonenckiej. Nie ma "nic wspólnego" z sygnałem i jakością obrazu. Zrywanie i zwiechy o których mówisz to wina zbyt małego talerza, kiepskiej jakości konwertera lub uszkodzonego kabla antenowego.


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 listopada 2011, 13:06

A czy ktoś może mi podpowiedzieć jaki model tv teraz dorzucają do oferty? próbowałem to ogarnąć na ich stronie ale ni huhu nie potrafiłem odszukać modelu... Ogólnie oferta za 43 zico z pakietem c+sport żeby sobie Juve pooglądać jest wyczesana, jeszcze tylko miesiąc okresu wypowiedzenia z zasraną kablówką i będę happy forever :)


ODPOWIEDZ